Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Suspend

jan_bar (36)|12.8.2006 21:12
Zdar.

Jak vypnu (suspend) svoje PDA při spuštěném TomTomovi 5? Chápu že během navigace se TomTom brání suspend režimu, ale ne vždy je to vhodné. Když jdu například po městě a chci použít TomTom pro navigaci - občas se kouknout na display kde jsem a jinak mít PDA vypnuté.

Dá se s tím něco dělat, už jsem hledal řešení, ale asi to nikoho nepálí.

Honza
Surgical (2364)|12.8.2006 22:55
Kdyz suspendnes PDA, suspednes i TomToma. A suspendovany TomTom nenaviguje. Tot cele.
jan_bar (36)|13.8.2006 06:59
O to nejde, asi jsem se nevyjádřil přesně. Když suspendnu TomTom, tak se mi PDA po cca 30 vteřinách samo probere. A to je to co mi vadí.

Honza
tortoise (546)|13.8.2006 08:51
To jsem na žádném z PDA, kde jsem TT viděl (Acer n35, HP rx3715, Siemens N560) nepozoroval. Nemůže za to nějaký jiný prográmek?
jan_bar (36)|13.8.2006 10:53
To je zvláštní, já jsem si naopak myslel, že to je standardní vlastnost. Dělá to opravdu TT. Když TT není puštěný, PDA se samo neprobouzí (pokud nemá důvod). Zajímalo by mě, když Váš PDA není připojen ke zdroji, je spuštěný TT a s PDA nepracujete, sám přejde do suspend (podle nastavení)? Mě když běží TT, tak se mi PDA nikdy do suspend nepřepne a když ho vypnu já, tak se za chvíli sám probere. Respektive většinou, někdy suspend vydrží, ale už se mi taky stalo, že jsem ho uspal natrvalo :-) Pomohl až SR, ani na volání nereagoval.

Díky, Honza
tortoise (546)|13.8.2006 18:00
Když mám TT spuštěný, PDA nikdy nevypíná. Když PDA s běžícím TT vypnu, tak zůstane vypnuté. Na dvou PDA, s BT i vestavěnou GPS.
Napadá mě: zkuste v TT změnit GPS na Ostatní kabelové NMEA, nastavte třeba COM1 a zkuste PDA vypnout. Pokud zůstane vypnuté, mohlo by to souviset s BT (stackem nebo nastavením). Vycházím samozřejmě z předpokladu, že máte BT GPS.
jan_bar (36)|14.8.2006 09:30
Díky za radu, asi to opravdu souvisí s BT stackem, když vyberu jiné GSP, tak suspend funguje dobře.

Honza