Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Software pro geocaching nebo obecne pro pda s GPS

milan.smart (268)|9.8.2006 21:36
Ahoj,
dneska jsem si objednal nové PDA s GPS. Mio A701.
Rád bych si předem našel nějaké aplikace pro GPS. chtěl bych skusit geocaching tak také nějaké pro to.
Můžete mi nějaké dobré kousky doporučit?
Předem děkuji za tipy

Milan
atomion (1159)|9.8.2006 21:57
Tlačítko "Hledat" a pak je tady celá skupina fór věnovaných GPS. ;)
frogale (447)|9.8.2006 22:20
Ja pouzivam Smartmapu Prahy a CR s importovanyma bodama geocachingu. Pri trose stesti ale muzes vyjit i treba s Vito Navigatorem a dobrou domaci pripravou nad mapou treba na mapy.atlas.cz atd
milan.smart (268)|9.8.2006 22:55
skousel sem hledat ale vesinou se tady resi ruzne problemy s gps nebo podobne.
Ja bych rad kdyby mi sem nekdo dal tipy najaky šikovný jedoduchý freeware aplikace. třeba pro ten geocaching jsem nekde cet ze se nehodej auto navigatory, ze to chce ten turistickej. tak nejakou softwarovou podobu toho turistickyho. nebo podobny veci. (treba kompas co ukazuje sipkou smerem k zadany poloze) nebo ja nevim jaky jiny sikovny aplikace jsou. proto sem pisu.
dekuji
beecher (9270)|10.8.2006 00:26
Na geocaching diky sve dokonale sprave cachi jedine BeeLine GPS, bohuzel za penize... :sarcastic:
chromos (116)|10.8.2006 01:31
Dovolim si trochu doplnit beecherovo doporuceni. Chces-li se venovat geocachingu "profesionalne", vyrob si vodotesnou a narazuvzdornou trojbokou pyramidu takovou, aby na zakladne byla gpska a v ostatnich trech stenach tri pedeacka s temito softy: BeeLineGPS (kompletni informace o jednotlivych kesich a finalni dohledani), Ozi Explorer CE (s podrobnymi turistickymi mapami s vrstevnicemi, aby te neprekvapilo treba to, ze ackoliv jsi od kese pouhych 200m, tak 100m vzdalenosti zabira kanon neprekonatelny bez horolezeckeho vybaveni) a TomTom, ktery je nejen skvely na silnicni priblizeni ke cache, ale ve meste diky "ulicni podrobnosti" staci i na finalni odloveni. Jinak receno, IMHO neexistuje soft, ktery by splnoval vsechny tvoje pozadavky, vzdy jich budes muset mit nekolik. A budes-li si tu pyramidu stavet, tak samozrejme dnem vzhuru. :-)
P.S. V tomto stavu vetsinou nepisu, ale nastolene tema mi nedalo. Mas-li pocit, ze se v prispevku nachazeji kraviny, delej jako by nic. :-)

Alternativy: Mimo BeeLineGPS se take pouzivaji Vito Navigator (II), GPS Tuner, GPS Dash..., Ozi Explorer CE muze nahradit Pathaway ci Smartmaps atd.
milan.smart (268)|10.8.2006 05:42
Je něco z těch alternativ free?
milan.smart (268)|10.8.2006 16:03
Jo a není nějakej program třaba pro běhání? Že by mi měřil rychlost jakou běžim, průměrnou rychlost, vzdálenost co jsem uběh a ještě třeba čas?
Něco takovýho by se mi hodilo
Docent (1234)|10.8.2006 18:31
milan.smart (268)|10.8.2006 19:12
jj, to vypada dobře, zkusim to.
diky za tip :)
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|10.8.2006 20:17
Hm, co takhle otestovat to, co nabízí duhovej_vil ZDE pod prozatímním názvem GPStool , je to sice podle jeho tvrzení ve stádiu zrodu, ale podívejte se na příklad vývoje a testování GPSAuto. Já GPStool netestoval, jen jsem četl příspvěk …