Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

CityTime Alarms - podsvětlení (Q8310)

jouda111 (57)|8.8.2006 12:14
Prosím o radu, po vyzkoušení několika všelijakých alarmů a budíků jsem skončil u aplikace CityTime Alarms for Smartphone v1.6., se kterou jsem už konečně spokojen, až na jednu maličkost. Potřebuji, aby se při buzení rozsvítil i displej a ještě jsem nepřišel na to, jak to dokázat. Potmě našmátrat telefon, najít správné tlačítko a budík vypnout je pro rozespalého člověka téměř nadlidský výkon, díky za rady.
Lobo_ce4you (514)|8.8.2006 12:56
Nevím v čem je u tebe problém, ale mě se displej při alarmu rozsvítí. Mám nainstalovanou verzi 2, která je ještě v testování. Stáhout ji můžeš na Modacu.

Jinak já nyní používám program John Cody's Alerts!, ten je ještě víc propracovanější. Navíc když už máš registrovanou verzi CityTime Alarm, tak dostaneš při registraci John Cody's Alerts! 7 dolarů slevu.
jouda111 (57)|8.8.2006 13:06
Mě se prostě nerozsvítí. Budík začne řvát, ale telefon zůstane zhasnutý. Nehodlám již vyhazovat další peníze, tak mě zajímá, jestli to jde nějak nastavit, možná jsem něco přehlédl.
Lobo_ce4you (514)|8.8.2006 13:09
A dělá ti to jen u CityTime Alarm nebo i u ostatních alarmů a připomínek? Např. u budíku přímo ve windows mobile nebo u úkolů?
jouda111 (57)|8.8.2006 13:24
Zázrak, díky za radu, nainstaloval jsem tu novou verzi a už to funguje jak má. :yes: A dokonce zůstala platná i registrace, jupííí!!!