Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MS NET Compact Framework v2.0 pro Qtek 8310

baronm (168)|26.7.2006 19:01
K čemu je dobrá tato aplikace?
crapper_ce4you (117)|26.7.2006 20:41
Si myslím že pokud bys to tu kapku prohledal, odpověď jistě najdeš. Ale že jsem hodný člověk tak ti to prozradím, alespoň doufám, páč tomu sám moc nekoštuju. Před nějakou dobou jsem programoval software pro stolní PC ve Visual Basicu a pro všechny moje programy byla nutnost, nést sebou a při instalaci zavádět běhové runtime knihovny, bez kterých by můj program pouze hodil error a spadnul. Žiji v domnění že Compact Framework je stejně potřebné běhové prostředí, bez kterého prostě nespustíš programy na svém zařízení, které jsou právě pomocí těchto knihoven vytvořeny. Vývojáři proto u programů datlovaných pod Compact Framework x.x také uvádějí že je nutné jej mít pro běh programu. Výhodou nové distribuce Compact Framework je skoro kompletní instalace na Storage což dosti ulehčí, a hlavně nebolí. Osobně si myslím že sice zrovna teď není nějaká extra úroda programů pod Compact Framework 2.0 ale to se (věřím tomu) brzy změní, pro vývojáře je to rozhodně lepší a rychlejší. Takže se doufám stane s vývojem nových programů Compact Framework 2.0 nutností.