Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Náhradní díly pro Qtek v ČR

will27 (131)|24.7.2006 16:31
Nevíte někdo,jak je to s dostupností náhradních dílů pro Qtek 8310... Konkrétně kryty a LCD.... Jediný oficiální dodavatel je zřejmě GSMobile,ale zajímá mě,jestli nějdou náhradní díly sehnat levněji....:oops:
beecher (9270)|24.7.2006 17:32
Ne, opravdu nějdou...
DJakub (64)|24.7.2006 21:56
Preco zhanas LCD? Ja tiez zhanam LCD kvoli zahadnemu problemu, ktory sa mi nechce momentalne blizsie opisovat... Nema uplnou nahodou niekto odpeceny qtek s funkcnym displejom? V priebehu najblizsich dni ho posielam znamemu na vymenu a samozrejme, snazim sa to vyriesit co najlacnejsie...
will27 (131)|25.7.2006 01:24
Ale...vratil se mi problem s problikavajicimy pixely a do GSMobile se mi uz bohuzel nechce,protoze aby tam stravil tri tydny a pak mi rekli,ze nic nezaznamenali,to uz radsi pustim nejakou korunu... Bodejt by take neco zaznamenali,kdyz jim lezi v regalu... Ale bojim se,ze to bude pekna palka.. A take se bojim,ze jestli koupim Hermese,stane se to same... Kdyby byly ty dva pixely aspon mrtve... Ale oni jasne cervene blikaji a to je docela neprijemne.. Nejhorsi je,ze jak to clovek zjisti,tak se na ty pixely zameri a to pak stve jeste vice...
A nevite nekdo,jestli kdyz tedy LCD vymeni, mam zaruku na 100% nezavadnost,nebo mi tam mohou dat displej u ktereho se objevi napr. jeden vadny pixel a nebudu mit narok na opravu,ci vraceni penez...

To Beecher: Pokus o psani s hacky a carkami nevysel:oops: Upoustim od toho:oops:
swenak (135)|25.7.2006 07:52
zkus si to odfotit, kdyz se to stane...jinak taky jsem to resil a nic...ani vyrobce to nedodava, ani zastoupeni, jen na vymenu...a to ni plastove casti...stejne je to u qtek, i u imate...
will27 (131)|25.7.2006 09:21
Tak to uz jsem zkousel.... Poridil videozaznam,ale na prijmu mi rekli,ze to muze byt nejaky odraz,nebo proste svetlo z jineho zroje....(Bylo jasne videt,ze to dela telefon).. Oni proste neradi asi meni displej...Myslim,ze u fotek by mi rekli to same... Trosku mi to kazi jinak zatim velikou spokojenost s Qtekem..
necry_ce4you (118)|25.7.2006 21:52
no mi se pokazil joystick a uz lezim tri tydny v gsmobile, nejsou dily...
will27 (131)|26.7.2006 15:28
To bych potreboval taky...Ale celej mesic...aby mi ho vymenili celej,kdyz nechteji display... Co nadelam... Kdyby ty pixely sli nejak uplne urmtvit...Aby mi aspon neblikaly.. Stahnul jsem si pixel fixer..ale nic se nestalo... Je to takovy video,kde se rychle stridaji barvy,aby se ty pixely vzpamatovaly,jenze bezelo to celou noc...a odpoledne uz mi zase blikaly... Je to ale prace... Asi je vydloubnu spendlikem:D :mad:
mousefromhouse_ce4you (268)|26.7.2006 16:31
Zkus ebay.com, ja tam videl treba kryt na MDA Compact za 0.01 USD+30 USD postovny : )) (cca 700 korun)
will27 (131)|26.7.2006 22:26
Tak jsem zkousel hledat,ale nic.. zkousel jsem i Dopod,I-mate... A to se na N80 da sehnat za 50 dolaru...coz mi prijde dost malo... Holt zatnu zuby a vydrzim to do Vanoc:? Snad se sejdou koruny na PDA,ci MDA.. A kdyz nevi nikdo na tomto serveru,kde se to sehnat,tak uz se to nevi nikde... Uprimne receno zustalo ce4you jedne,kde se clovek neco dozvi a dokaze vyresit problem.. + jeste snad stranky par nezavislych nadsencu jako je Petr Sybol,ktere mi v zacatcich velmi pomohly..:yes: