Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 .... problem s portem

cz_tino (29)|19.7.2006 21:28
Dneska mi prisla BT GPS, sparoval sem ji a chtel nastavit prichozi a odchozi port. Jenze mi jde nastavit pouze port COM6. Na COM7 mi nic nejde. Nevim jestli muze nejakej program ten port zabrat nebo jestli je to v necem jinym. Poradte :(
Bohumil Stejskal (414)|19.7.2006 21:40
s tím se tu už problémy řešily,doporučuju číst fórum dozadu,určitě najdete radu ;) navigace a gps ;)
cz_tino (29)|19.7.2006 23:14
Cist pres 8 000 prispevku je nad moje sily a vyheldavani mi to moc neulehci, protoze veci ktery vyhledavam sou v kazdej diskuzi. Tak se ptam jestli by mi nekdo nedokazal poradit.
Bohumil Stejskal (414)|19.7.2006 23:23
takže co máte konkrétně za GPS a proč ty porty chcete odfajfkovat ? Nefunguje to s nějakým konkrétním programem ? :cool:
vpx (529)|20.7.2006 09:05
Mne pro zmenu prestalo fungovat GPRS pripojeni k Internetu. Minimalne stokrat jsem to vcera kontroloval a proste to nefunguje.Nevim proc.Kdyz si dam vlastnosti modemu, tak je to v pohode nacte. Ale nevytoci se to, nahlasi chybu 777. Nevite nekdo co s tim ?
cz_tino (29)|20.7.2006 16:29
[QUOTE="Bohumil Stejskal"]takže co máte konkrétně za GPS a proč ty porty chcete odfajfkovat ? Nefunguje to s nějakým konkrétním programem ? :cool: [/QUOTE]
GPS: i-tec 339
Port chci "odfajfkovat" abych mel nejakej prichozi port. Program mam zatim jen GPSDash a ten mi jde, ale nevim jestli se na nejakou jeho funkci nepotrebuje i prichozi port.
cz_tino (29)|22.7.2006 21:40
Tak sem zkousel restarty a vsehcno mozny odebiral a pridaval a furt nic. Port 6 funguje bez problemu, ale kdyz se snazim k portu 7 pripojit prichozi nebo odchozi port, tak mi to napise "Nelze vytvorit port COM. Zkontrolujte nastaveni a opakujte akci." Uz fakt nevim co s tim
Bohumil Stejskal (414)|22.7.2006 22:16
nepropadejte panice kolego,stáhněte si demo Vito Active trace ( ten detekuje GPS automaticky ) , GPS odeberte z Qteku a znovu prověďte zpárování a otestujte znova.Mezi jednotlivejma kroky provádějte restart Qteku,s portama nic nedělejte,jent zpárujte a odklikejte ( odmačkejte ). Pokud ani potom nic,tak přejmenovat GPS v Qteku :cool: :yes:

* GPSce dejte trochu času,ať se chytne,dejte ji do okna nebo nejlíp to dělat někde venku
cz_tino (29)|23.7.2006 00:50
Tak sem to zkusil, ale ten port musim vytvorit jinak to nenajde ani to Vito. Na vsechny programy co mam stacilo urcit jenom ten odchozi port a fungovaly. Doufam, ze to nebude zlobit. Jenom me stve, ze nevim co mi zaseklo ten jeden port