Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prochazeni slzek na WM 2003

rady_ce4you (11)|5.11.2003 11:49
Poradite nekdo ?
Kdyz spustim jakykoli program (treba excel)a chci si v nem neco otevrit tak mi nabidne pouze par slozek a ne cely strom nebo alespon vsechny. Da se to nekde nastavit ?
eXEden_ce4you (811)|5.11.2003 12:31
Bohužel nejde. Microsoft v rámci značné jednoduchosti OS provedl to, co provedl. Je pouze na vývojářích, jestli dají programu do vínku lepší (a hlavně ze stolních PC známý) "aparát"
Milan Švec (938)|3.1.2004 00:01
Poslední verze WM2003 (427 na LOOXi 600, počeštěná od Moravia Consulting) nabízí úplně stejně jako Průzkumník jak volbu "Všechny složky", tak jednotivé složky (podle abecedy) s jejich obsahem se čtyřmi možnostmi řazení souborů. V Nástroje/Volby lze vymezit typy souborů pro výběr.
Pavel Koza (4761)|4.1.2004 21:46
[QUOTE="Milan Švec"]Poslední verze WM2003 (427 na LOOXi 600, počeštěná od Moravia Consulting) nabízí úplně stejně jako Průzkumník jak volbu "Všechny složky", tak jednotivé složky (podle abecedy) s jejich obsahem se čtyřmi možnostmi řazení souborů. V Nástroje/Volby lze vymezit typy souborů pro výběr.[/QUOTE]

To bude mozna mylka, sice si muzete zobrazit obsah VSECH SLOZEK, ale pouze ve slozce My Documents... Takze pokud si zkopirujete data jinam, po v nabice kuprikladu zminovaneho Excelu nebudou.
hybo (3107)|5.1.2004 07:43
Osobne doporucuju nejaky File Explorer. Ja pouzivam Resco a nedam na nej dopustit, hlavne na verzi 2003 :-)
PavelR. (2184)|5.1.2004 12:25
[QUOTE="hybo"]Osobne doporucuju nejaky File Explorer. Ja pouzivam Resco a nedam na nej dopustit, hlavne na verzi 2003 :-)[/QUOTE]

Resco je super, pouzivat se da i Total Commander, ktery je free ...


PavelR.
váňa (242)|5.1.2004 12:32
[QUOTE]Resco je super, pouzivat se da i Total Commander, ktery je free ...[/QUOTE]

Já používám Total Commander i na desktopu a jsem s ním spokojený ;)
Milan Švec (938)|5.1.2004 16:01
Jak to, nevím, ale po spuštění P.W. pod horní lištou s označením Pocket Word mám nejprve vlevo nahoře text Zobrazit (později Všechny složky), vpravo Název. Pod tím seznam složek (nebo souborů) podle abecedy (nebo podle volby v Název vpravo nahoře), dole je pokračovací řádek (Více složek) a Přidat/Odstranit. Nové složky přidává skutečně jen do hlavní paměti do My Documents. Klik na Zobrazit (změní se na Všechny složky pro příště) předvede seznam souborů čitelných pro P.Word. Ty, které P.Word nevidí, ačkoliv se tváří stejně jako ostatní, začne vidět po jejich otevření jinudy (P.Explorer,RESCO Expl.2003 atd.) a jejich "Uložení jako" (Word,text), kam se to hodí. Tj. do CF, SD/MMC, LOOXStore nebo hlavní paměti. Kamkoliv. Pak jsou v seznamu. Průzkumníka pro kompletní práci se složkami to určitě nezastane. Ale soubory k jejich otevření to nabízí.
Stejně se chová P.Excel. Což mi naprosto vyhovuje. Stačí kliknout na ikonu P.E., a pro rychlé otevření je mi vcelku jedno, kde který soubor je. Druhé kliknutí a je to. Klik na Menu (WisbarAdv.), druhý klik a je to pryč. Znova klik nahoře na lištu, klik na ikonu Excelu, a zase ty soubory jsou tam. Delší klik na název, kdepak asi jsou fyzicky? Takže Přejmenovat/Přesunout a už vidím název složky a Umístění: SD-MMCard. Proč to tak je, i když by to být nemělo, netuším. Třeba na to někdo přijde.
(LOOX600,WM2003/v.427,Leng,WisBarAdv.,RescoExpl.2003,AgendaFusion5.4,FSC WiFi,RVGSM3,CFCamera1.3 ...). Všechno ostatní chodí konečně stejně dobře a rychle.
Jinak Resco Expl. používám hlavně pro WiFi práci v LAN.