Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Po HR nemohu spustit Poštu

mad2707 (70)|17.7.2006 08:48
Po provedeném HR a následném obnovení systému ze zálohy nemohu spustit Poštu. Shortcut, který se odkazuje na soubor \Windows\tmail.exe (předpokládám soubor z ROM) nefunguje, i když je ve složce správně uložen. Nefunguje ani přímé spoštění tmail.exe z Průzkumníka. Poraďte prosím co s tím.
MaAaT_ce4you (16)|5.9.2006 11:35
mam uplne stejny problem. po HR posta funguje. po nahozeni (i starsiho!) backupu nejde :(


smazal jsem partnership, ale a rozjela se synchronizace az na tu zahadnou postu, ta proste nebezi a na pda nejde stale vubec spustit :(
RoPo (33)|17.5.2007 22:44
Zdravim.

Teď se mě to stalo taky. Nemohu spustit poštu. Vyřešili jste ten problém se spuštěním pošty?
weszter (231)|21.5.2007 13:29
občas se mi to stalo, pomohlo toto:

já si teda ukládám přílohy na kartu, tudíž jsem vyndal kartu, zapnul pda, softreset, pošta spustit šla, ale samozřejmě že v poště nic nebylo (protože je na tý kartě) tím jsem ověřil, že pošta funguje a že je chyba na kartě:
na kartě je adresář Inbox.mst a nějaký čísla, v něm se ukládaj přílohy. smazat adresář (třeba čtečkou na pc). v pda smazat mailový účet. vložit kartu, softreset, vytvořit nový účet a už to chodí.
a pokud si necháváte originály zpráv na serveru (třeba jako já na seznamu), ani o nic nepřijdete...

pokud je to v paměti, smazat ten adresář v pda, pokud nepůjde, tak nastartovat v safe modu. to by mohlo pomoct....