Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

prasklina u sluchátkového výstupu Asus A636

kubadera (4)|14.7.2006 08:14
bohužel jsem dnes ráno zjistil, že mám u sluchátkového výstupu trhlinu v plastu těla pdačka...viz. http://www.kubadera.net/sklad/asus_crack.jpg ...nepotkalo někoho z vás něco podobného? trhlina je evidentně způsobena gumovou krytkou, vylomení od jacka sluchátek je vyloučeno, to by se nejdřív musel vylomit konektor...pda mi nikdy neupadlo, používám ho dost intenzivně i jako přehrávač mp3 (každý den do/z práce) ... zkoušel jsem i trochu googlit, ale zadané a636 + crack dává úplně jiné výsledky :D ...myslíte že je to na reklamaci? pda je staré přibližně půl roku
Surgical (2364)|14.7.2006 09:18
1. Reklamovat mechanicke poskozeni je vzdy obtizne. Tvrzeni, ze nikdy neupadl, nikde se neklepl atd. je vzdy tvrzeni proti tvrzeni, mechanicke poskozeni vznika pouze mechanickym zpusobem, ne samovolne.
2. Ma ta prasklinka nejaky vliv na fungovani tveho PDA?
kubadera (4)|14.7.2006 09:39
zatím jsem žádný vliv nezpozoroval, budu sledovat zda-li se trhlina rozšiřuje ... ptal jsem se hlavně proto abych kdyžtak našel někoho podobně postiženého...to tvrzení proti tvrzení je mi jasné, ale tady to podle mě výrazně ukazuje na konstrukční nedokonalost