Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Profily

st.tom_ce4you (365)|9.7.2006 21:36
Ahoj, prohledával jsem forum a nikde jsem nic nenašel. K mému dotazu:

Rád bych měl 1 profil, kde bude telefon při příjmu sms vibrovat a profil druhý kde nebude dělat nic. Mám to vše nastaveno v profilech, ale telefon jaksi na ně kašle. Co dělá: Pokud v menu sounds nastavím vibrivání pak vibruje při jakémkoli profilu, pokud nastavím zvuk, hraje jen zvuk. Přitom mám nastaveno v profilech aby vybroval...

Nevítě někdo jak na to?

Díky moc
anawarr (150)|10.7.2006 12:47
start>nastavení>profily>nabídka>upravit>>>:D
MrQuick (16)|11.7.2006 16:36
Ahoj, odpovězeno už bylo, ale rád bych využil založené téma a poptal se zde, jestli někdo alespoň netuší, k čemu máme v Qteku 8310 profily Automobil a Hlasitý poslech, které normálně nejdou zvolit. Je to s nimi zřejmě podobné jako s profilem Sluch. s mikrofonem. Ten se zvolí sám, automaticky po zasunutí konektoru přiložených sluchátek. Předpokládám, že profil Automobil se aktivuje po připojení handsfree sady, ale jaké? A k čemu je profil Hlasitý poslech, to tuším, ale proč nejde aktivovat, nebo jen nevím jak?
beecher (9270)|11.7.2006 17:09
Normalne by to melo aktivovat pri zapojeni tzv. tezke handsfree sady, ktera s telefonem komunikuje pres datovy konektor, otazkou je, jestli vubec neco takoveho existuje a jestli to neni v tech ROMkach vypnute...

A Hlasity poslech bude aktivni pri hovoru a prepnuti na hlasity odposlech, tedy pokud to chapu dobre...
MrQuick (16)|12.7.2006 13:24
No bylo by zajímavé, vědět, jestli existuje nějaká taková "těžká hadsfree sada", která by s Qtekem komunikovala přes datový konektor.

A pokud jde o ten hlasitý poslech, tak to potvrzuji. Skutečně se tento profil zapíná při přepnutí hovoru na hlasitý, pomocí zeleného sluchátka. Akorát, že se musí přepnout do homesreenu, protože přes hovor to normálně není na displeji vidět.
vpx (529)|13.7.2006 08:56
jde tedy nejak udelat, ze budu moci telefonovat a telefon bude napr. v drzaku ? (hlasity poslech) ?
Tedka se musi dat pri hovoru menu a pak Speakerphone on. Jde to nejak zjednodusit, aby byl speakerphone on automaticky ?
beecher (9270)|13.7.2006 09:05
Dlouhy stisk zeleneho tlacitka po prijatem hovoru nebo behem vytaceni nefunguje?
anawarr (150)|13.7.2006 10:07
beecher, to víš, že funguje;)
vpx (529)|13.7.2006 10:14
chalpi diky, mate pravdu :)
clovek se porad uci .......... :)
beecher (9270)|13.7.2006 10:35
Njo, a to ja Smartphone nemam... :)