Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zmizeni softu u C550 a nemoznost synchronizace

Richardo_Da_Force (53)|6.7.2006 20:36
Uz 2x za dva dny se mi stala docela neprijemna vec.V Pda mam nainstalovan software , ktery normalne funguje .Zkousel se nejaky software ,byl to trial na zkousku.Chtel sem jej odinstalovat a v menu odebrat soft v PDA neni nic proste prazdno.Pritom v pameti mi ukazuje ,ze nejaky to mega je zabranych.A dalsi docela hnusny problem je v tom,ze nelze synchronizovat.AS zahlasi chybu abych zarizeni znovu vlozil do kolebky. Stalo se mi to vcera i dnes.Pokazde jen HR.Predtim , ale Pda normalne tyden fungovalo.
Ten soft co mam ( ale nezobrazuje se mi ) nainstalovan funguje normalne.
Prosim o pomoc uz sem z toho celkem zoufaly a zacinam uvazovat nad necim starsim ( myslim OS ) nez je WM 2005
Richardo_Da_Force (53)|6.7.2006 22:20
Takze mensi varovani.Problem vyresen ( Nebo zarizeni se tvari ok alespon ).Pozor na programy na upravu registru.Sam se docela casto testoval ruzne software a vzdy sem si rikla , ze to procistim.Osobne sem pouzival Pocket Mechanic i Mem maid a s obema byl problem stejny. Smazli registry tak dokonale ,ze sem si neskrtl a to sem tam nic nezaskrtaval pouze defaultni clean registru.
Clovek se uci z chyb porad :D
uzivatel_oldd (180)|7.7.2006 20:20
huh, zrovna nedavno sem mel stejny problem, taky sem cistil registry Pocket Mechanikem a sup nemohl sem najednou normalne odinstalovovat(podivna shoda nahod, ze?), je zajimave ze sktools programy odinstalovavat mohl, ale nevim jestli korektne. tak sem udelal zalohu a HR a reinstal z backupu. no je to zkusenost jak rikal richardo...
dort (1212)|7.7.2006 21:20
vaše "těžce" posbírané zkušenosti, by si zasloužily nějakou zmínku i v diskuzi přímo o PocketMechanic ;)