Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPSAuto

Mem__ce4you (485)|4.9.2006 10:28
[QUOTE="daww"]OT: pro některé řidiče by tam měl být natvrdo limit 140 s hláškou: Nejezdi jako kretén :D [/QUOTE]
OT: No ale jestli udělám i placenou shareware verzi, tak si takové moralistické poučování uživatele nebudu moct dovolit :D

Ale napadla mě ještě jedna věc (do GPS Auto 2.0 ;)), v souvislosti s tlačítkem LOCKED, kdy člověk zamkne rychlost přesně podle situace, by se mohla tato poloha uložit do databáze a kdyby jel člověk tím místem a směrem podruhé, tak by se to použilo. A hlavní fígl by byl v tom, že pokud by to používalo více lidí, tak by šlo ty databáze uploadnout někam na web a poloautomaticky je slévat a potom dát uživatelům ke stažení. Za chvíli bychom tak namapovali celou ČR ;)
daww (687)|4.9.2006 10:35
To už mě taky napadlo, jen jde o to, jak by potom byla taková databáze veliká. Ale asi moc ne. :) A bylo by potřeba, aby to bralo to omezení jen v tom zadaném směru - ne vždy to platí pro oba směry.

P.S. takovýhle super program rád zaplatím. Stejně už si jízdu bez něj nedovedu ani představit. Místo tachometru mámGPSAuto :D :D :D
daww (687)|4.9.2006 10:37
Jo a ještě vymyslet jak rušit z databáze přechodná omezení která budou odstraněna.
MilanSu (823)|4.9.2006 11:08
Databaze by sla urcite dat na POI.CZ, ale problem asi bude s udrzovanim. Co se tyce slucovani databazi useru to by asi Henry bez problemu vyresil. Ale nevim jak by to bylo technicky, protoze kdyz budes mit treba 80 5 km, tak tam bude zacatek, konec, nebo i mezipolohy ??? A co kdyz odbocis z omezeneho useku .... Ale to je vec na posouzeni. Mne by asi osobne stacila moje vlastni databaze, ktera by mela jit ale i udrzovat primo na PDA (pridat, vyradit usek).
Taky uz jsem si tak nejak na to pipani zvykl :))
Mem__ce4you (485)|4.9.2006 11:26
Právě - viděl bych to na 2 různé věci. Jedna bude ta samostatná DB uživatele, která by se dala (další aplikací) snadno prohlížet a upravovat (teoreticky i v grafické podobě s podkladem mapy, kterou si člověk odněkud sežene a zkalibruje), a pokud třeba nejčastěji jezdí nějaký úsek ve svém městě např. do práce a do obchodu, tak to si během pár dní jednoduše zadá (ať už v reálném čase v GPS Auto nebo později v editoru nad mapou) a pak bude jezdit podle toho.

Druhá věc pak je to možné spojování - dalo by se to udělat poloautomaticky s nějakým pravidlem, že když např. 3 uživatelé budou mít ten stejný rychlostní limit ve stejném bodě plus mínus nějaká tolerance, tak se to bude brát jako OK, zbytek se bude vyřazovat. To by byla nějaká udržovaná společná DB, a k tomu by člověk mohl připojit tu svou beze změny. No ale to je projekt na dlouhou dobu.

Lepší varianta by byla, kdyby se daly sehnat legálně slušné mapové podklady silnic, a přímo do nich to poloautomaticky doplňovat (btw v TomTomu je nějaký plugin (nebo ve verzi 6?), který taky hlídá rychlost, ne?)
MilanSu (823)|4.9.2006 12:30
Prave si taky myslim, ze v TT6 by mela byt rychlost hlidana primo v TT, takze (samozrejme nikdo asi zatim nevi jak to bude fungovat) pak je mozne, ze vyborny GPSauto "upadne v zapomneni".
Tim chci rici, ze pokud dodelas to locknuti aktualni rychlosti, tak to bude super a s ostatnim bych pockal az na to, s cim nas prekvapi TT6. Pokud to bude reseno jako BZ pro CR, tak stejne asi vetsina z nas zustane u GPSAuto a pak by ta databaze mela vyznam
Mem__ce4you (485)|4.9.2006 12:50
No kdyby to TT6 umel a byly i slusne mapy pro nase staty, tak budu asi sam prvni, kdo to koupi a GPSAuto zahodi ;), kazdopadne uvidime, dotlacim to do finalni verze 1.0
toorek (251)|4.9.2006 13:31
Co jsem zatím četl, tak TOMTOM 6 na překročení limitu upozorňuje jen tím, že zčervená údaj o rychlosti na displeji. Každopádně i kdyby to měli nějak vychytaný, má pro mě GPSAuto stále svůj význam. Když jezdím na známá místa nebo jen pojíždím po městě, tak nepotřebuji zaplou navigaci, ale rychlost hlídat ano.
daww (687)|4.9.2006 13:46
100% souhlas. A aktuálnost údajů v TT taky nebude to pravé ořechové :D
Henry_ce4you (58)|5.9.2006 14:19
[QUOTE="MilanSu"]Databaze by sla urcite dat na POI.CZ, ale problem asi bude s udrzovanim. Co se tyce slucovani databazi useru to by asi Henry bez problemu vyresil. Ale nevim jak by to bylo technicky, protoze kdyz budes mit treba 80 5 km, tak tam bude zacatek, konec, nebo i mezipolohy ??? A co kdyz odbocis z omezeneho useku .... Ale to je vec na posouzeni. Mne by asi osobne stacila moje vlastni databaze, ktera by mela jit ale i udrzovat primo na PDA (pridat, vyradit usek).
Taky uz jsem si tak nejak na to pipani zvykl :)) [/QUOTE]

No tak to bych nevyřešil a ani neřešil! Co si myslíte, že to zapracuju a pak budu závidět, jak vám to skvěle funguje a já budu mít se smartphonem smůlu ne?:?: :!: :?: ;) ;) ;)
Skepticky bych ale byl k rychlosti GPSAuto při rozsáhlých datech, chtělo by to aspoň co 100 m (cca 3 sekundy) kontrolovat zda jsi v blízkosti takového úseku a to by asi PDA dost zpomalovalo - vzpomeňte si zapnuté Mesta CR, tady by takové "vyhledávání" běželo 2x :( S databázovým enginem by to šlo líp... Trasa by se mohla "značkovat" třeba co 100 metrů, takže odbočení nebo najetí na silinici by se tím vyřešilo...

Pro Mem_: když si koupím za 9239,- VS2005 Standard (http://cybex.cz/Produkt.aspx?Type=S&Shortcut=MSF-VS2005STD) a k tomu stáhnu SDK pro smartphony a PDA, tak budu moct taky programovat aplikace pro PDA/Smart? (ty máš pokud se nemýlým Professional) Zkušenosti mám (poměrně dost velké) s Visual Basicem 6 - větší kompletní softwary na zakázku.
Bylo by pak možné poslat zdroják, abych ti pomohl s tou konverzí pro Smartphony (2003SE i 2005) - tedy i pro mě? Spolupráce by pak byla samozřejmá a já bych se o tento soft mohl konečně zajímat i jinak než čtením příspěvků :cool:
Mem__ce4you (485)|5.9.2006 14:28
Henry - ahoj, každou pomoc a spolupráci samozřejmě uvítám :) (napiš mi na ICQ, domluvíme se). Já to píšu (a mám licenci) ve VS 2003 Professional - původní verze sice byla ve VS 2005, ale tím jsem byl nucen použít Compact Framework 2.0, což se mi nezdálo jako dobré řešení, kdežto ve VS 2003 je ještě Compact Framework 1.0 (a ten je už součástí WM2003 SE a vyšších, takže uživatel ani nemusí nic instalovat - ovšem jak je to u smartphonů netuším, stejně tak co je potřeba udělat pro port).

Ohledně zjišťování bodů POI v reálném čase, nad tím jsem ještě moc neuvažoval (tohle bylo takové plácnutí), ale určitě bych přemýšlel o nějaké optimalizaci typu hashování nebo stromy (rozdělit území rekurzivně na podčásti) apod., takže to by potom nemuselo být tak náročně, ale nevím, možná to nese další úskalí, nebo se používá něco jiného (i když jak čítám hlášky o zdechlém TT při použití většího množství POI, tak se to asi obvykle řeší hrubou silou ;))
Henry_ce4you (58)|5.9.2006 16:30
Na ICQ bych ti napsal, kdybych věděl číslo :)) Napíšu ti na SZ číslo na mě. S tím VS2005 jsi mě zklamal, myslel jsem, že při výběru projektu si můžu framework vybrat :(( :no:
A dá se ještě někde (v ČR) VS2003 Prof. koupit? Bude ale určitě už stát víc než těch 9 tisíc (nelegál nechci - jedna firma po mě pořád chce vytvořit SW na míru - už jsem jim to slíbil - někdy v budoucnu)
Mem__ce4you (485)|6.9.2006 13:02
[QUOTE="Henry"]Na ICQ bych ti napsal, kdybych věděl číslo :)[/QUOTE]
Myslel jsem, že ho mám zadané v profilu tady na fóru, nicméně i tlačítkem WWW by ses dostal na mou homepage a tam je to hned třetí řádek ;) Každopádně kontakt navázán, jakmile to VS obstaráme, tak se do toho můžeme pustit
Mem__ce4you (485)|6.9.2006 16:47
Nová verze 06.09.2006 - #15
Soupis nových věcí a link ke stažení viz úvodní příspěvek této diskuze.
daww (687)|6.9.2006 23:53
Mám dost :-) to je teda fofr. zítra to nainstaluji a v pátek vyzkouším :-) Už se na to třesu:yes:
Mem__ce4you (485)|7.9.2006 09:26
[QUOTE="daww"]to je teda fofr[/QUOTE]
No teď si chci dát zase chvíli pauzu, tak běda že tam objevíte nějakou chybu ;)
wisp_ce4you (200)|7.9.2006 10:15
Ja bych mel jednu pripominku - "zachyceni" aktualni rychlosti je super, ale nikde neni videt kolik to vlastne je. Sice mi to povi pri locku, ale ja to po chvili zapomenu a pak mam smulu.
Mem__ce4you (485)|7.9.2006 23:08
wisp: Tobe se ten aktualni limit nezobrazi prave v tom cervenem ctverci s LOCKED?
wisp_ce4you (200)|8.9.2006 19:06
Omlouvam se, sypu si popel na hlavu. :oops:
Opravdu mi to funguje tak jak pise Mem - pri locku se v lock panelu zobrazi rychlost na kterou se lock provedl - coz je naprosto super :yes: :yes:
Diky za super aplikaci!
Mem__ce4you (485)|1.10.2006 21:48
Česká verze GPSAuto 1.0 RC!

V úvodním příspěvku je k dispozici download nové verze aplikace s kompletním počeštěním. Jedná se o z mé strany téměř uzavřenou verzi 1.0 (release candidate), kde už chci jen opravit případné chyby a vydat finální 1.0. Tato česká verze je a bude k dispozici zcela zdarma (u anglické budu formu distribuce ještě zvažovat), takže užívejte a hlavně prosím otestujte.

P.S.: Jo a extra děkuji Falcanovi za nakreslení ikonek, když jsem ho asi 14 dní každý den na ICQ terorizoval, ať je konečně nakreslí ;-)

Mem, 01.10.2006 21:48 :
Muzes se pokochat svym veledilem v praxi;)
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=16309&dd=0&fi=0
Falcan, 01.10.2006 21:49 :
uch to snad ani nemusim;) jsem to odflakl
Jason_ce4you (260)|1.10.2006 22:38
To Mem_
I tobě patří dík za vynaloženou práci s tímto softíkem, užívám ho denně a je super i počeštění perfekt i když jsem si na angl. verzi zvyknul.
MilanSu (823)|1.10.2006 22:44
Tak ja ho sice denne nepouzivam, ale kdyz pouzivam navigaci tak jedine s GPSAuto, akorat ted premyslim co dam do auta misto tachometru, protoze uz mi tam pripada zbytecny :) . Uz mam Pavlovo reflex, bzik, bzik, noha z plynu ...
Bobanovicz (511)|1.10.2006 22:58
Používal bych, kdyby bylo RealVGA a upozorňování na POI z TomTom.
jaja01_ce4you (262)|1.10.2006 23:04
neni problem mit to pustene soucasne s tomtomem - takze o upozorneni na poi neprijdes ...
Jason_ce4you (260)|1.10.2006 23:07
To MilanSu: A neseká se Tomtom s použitím GPSAuto? Já teda navigaci užívám jen zřídka, ale tak mě to zajímá.
Mem__ce4you (485)|1.10.2006 23:23
[QUOTE="Jason"]To MilanSu: A neseká se Tomtom s použitím GPSAuto? Já teda navigaci užívám jen zřídka, ale tak mě to zajímá.[/QUOTE]
Neměl by se (mně to funguje normálně) - a je dokonce možné použít dvě metody. Korektnější je si zařídit virtuální GPS port (přímo ve WM 5.0 nebo některou z aplikací pro tenhle účel) a připojit TT i GPSAuto na něj, pak i na nepřetaktovaném Variu stíhají běžet obě aplikace současně na plné rychlosti a každé chodí všechny GPS zprávy (nejpozději 1x za sekundu). Druhá možnost je se na virtuální port vykašlat a nechat GPSAuto vyžírat jen semtam nějaká data, TomTom si vezme zbytek, tam už to chce trochu vyzkoušet nastavení v ini GPSAuta a není to úplně košer metoda, ale dá se v nouzi použít (pro tenhle případ jsem v jedné z posledních verzí doplnil počítání kontrolních součtů NMEA sekvencí, takže i pokud jsou data z jednoho portu čtena a prasena asynchronně více aplikacemi, GPSAuto zpracuje vždy až korektní sekvenci)
Jason_ce4you (260)|1.10.2006 23:25
O.K: ...díky
Mem__ce4you (485)|1.10.2006 23:31
[QUOTE="Bobanovicz"]Používal bych, kdyby bylo RealVGA a upozorňování na POI z TomTom.[/QUOTE]
POI vnímám funkčně nad rámec verze 1.0, takže to bych tam zatím necpal, RealVGA verzi alespoň některých záložek asi ještě zkusím, když už jsem se drbal i s landscape, problém je, že budu muset pustit emulátor PDA na jiném počítači (GPSAuto vyvíjím přes VirtualPC ve starším Visual Studiu, a tam emulátor v emulátoru pustit nejde), pak bych tě případně poprosil o testing ;)
MilanSu (823)|1.10.2006 23:49
Pouzivam virtuani port ve WM5 a poustim pouze GPSAuto (TT se spousti z GPSAuto) a vse beha naprosto korektne a bez problemu. Mam sice Vario pretaktovane asi na 230 (nevim presne a nechce se mi to ted zjistovat).
TT poustim samostatne pouze kdyz se chci doma mrknout kde je nejaka obec, nebo jak je daleko nekam ....
Bobanovicz (511)|2.10.2006 00:07
[QUOTE="Mem_"] pak bych tě případně poprosil o testing ;)[/QUOTE]

Jasně.
jval (453)|9.10.2006 07:07
Tak jsem si dal ceskou verzi, ale za boha mi to nechce fungovat.

Nedari se mi spojeni s GPSkou. Kdyz nastavim COM5, ktery mi normalne funguje v TT, tak mi vypise chybovou hlasku :
An error occured when trying to open port: CreateFile Failed: 55

Kdyz nastavim jiny port, tak sice nic nehlasi, ale nic to nedela, nema zadny signal. Nevite nekdo cim to muze byt. Predchozi anglicka verze mi fungovala.
jaja01_ce4you (262)|9.10.2006 07:54
ja presel na cz verzi bez problemu, chyba nebude v gpsautu ...
Ivanm_ce4you (466)|9.10.2006 08:08
Ja dostavam nejvic chybovych hlasek /i od jinych programu/, kdyz zapomenu zapnout BT.
Tim nerikam, ze je to i tenhle pripad, ale treba ...
Jaudak_ce4you (13)|9.10.2006 08:23
Tak mě Cz taky na MIO701 nejede. ROM64, bez lokalizace a GPSAuto nainstalováno jako první aplikace na čistej system. Zatím nepomáhá ani ruční nastevení GPS. GPSAuto se normálně spustí, ale nejsem schopnej se spojit s GPS. Předchozí verze na stejné konfiguraci běhala naprosto ok. Hr.reset taky nepomohl.
Mem__ce4you (485)|9.10.2006 08:50
Vám, kterým to nejede, zkuste prosím spustit předchozí verzi (GPSAuto_15), ať vyloučíme nebo potvrdíme, že to je skutečně tou českou verzí, anebo něčem ve vašem PDA (jinak s tím TT bývá častý problém co píše Ivanm - TT si BT s GPS zapne samo, pro GPSAuto musíte mít zapnuto a spárováno předem)
MilanSu (823)|9.10.2006 09:11
Jenom pro potvrzeni, mne na Variu prechod na CZ verzi naprosto bez problemu
jval (453)|9.10.2006 10:44
[QUOTE="Mem_"]Vám, kterým to nejede, zkuste prosím spustit předchozí verzi (GPSAuto_15), ať vyloučíme nebo potvrdíme, že to je skutečně tou českou verzí, anebo něčem ve vašem PDA (jinak s tím TT bývá častý problém co píše Ivanm - TT si BT s GPS zapne samo, pro GPSAuto musíte mít zapnuto a spárováno předem)[/QUOTE]

Tak to je mi zahada.
Spusitl jsem CZ verzi. pri pokusu pripojeni na COM5 vyskocila zminena hlaska.
Spustil jsem predchozi verzi a pri pokusu pripojeni na COM5 vse v poradku.
Spustil jsem CZ verzi a take vse v poradku.
To uz opravdu nevim cim to mohlo byt, ale predchozi verze to asi nejak srovnala.
Mem__ce4you (485)|9.10.2006 10:57
Spíš to vypadá na něco nedeterministického v systému (nebo nespárovaná GPSka, v idle režimu nebo něco takového), můžeš prosím zkusit pustit CZ verzi po čistém SR, jestli se to bude opakovat?
Jaudak_ce4you (13)|18.10.2006 12:36
[QUOTE="Jaudak"]Tak mě Cz taky na MIO701 nejede. ROM64, bez lokalizace a GPSAuto nainstalováno jako první aplikace na čistej system. Zatím nepomáhá ani ruční nastevení GPS. GPSAuto se normálně spustí, ale nejsem schopnej se spojit s GPS. Předchozí verze na stejné konfiguraci běhala naprosto ok. Hr.reset taky nepomohl.[/QUOTE]

Tak po soft.resetu MIO701 a GPSAuto už maká v pohodě.

vasin (160)|11.1.2007 20:32
Da se k tomu někde sehnat český manuál. Upřímě sem z toho děsně zmatenej :o)
Mem__ce4you (485)|11.1.2007 20:39
vasin: No neco jako manual jsem psal akorad k anglicke verzi:
http://gpsauto.nepsin.com/GPSAuto_manual.htm
Je to skoro czenglish, tak to snad zvladne i ten, kdo anglictinou moc nevladne ;-)

A zmatenej nechapu, jeden uzivatel z Dusseldorfu si naopak pochvaloval, ze to vychozi nastaveni funguje ulne presne, kdyz tam jezdi po mistnich komunikacich :-)
vasin (160)|11.1.2007 20:44
Hi Hi . to bude tim ze to zatim testuju 5 minut a na sucho .. bez auta :o))

neni mi jasne to automaticke prepinani rychlosti a to jak nastavit aby mi to dovolilo jet treba o 6km rychleji nez treba 50 nebo 130
Mem__ce4you (485)|11.1.2007 20:49
To je to "Varování od-do". Ve tvém případě bys tam místo -2 a 0 dal 6 a třeba 10, tímpádem to začne pípat až v 56 (136) a překročení limitu to oznámí v 60 (140). Když zaškrtneš ten znak procenta, co je vpravo, tak to nebudou absolutní hodnoty, ale procentuální nárůsty, tj. ne 50+6 ale 50*1.06, resp. 50*1.10



A automatické přepínání funguje zjednodušeně tak, že když překročíš limit, tak se začne počítat ten čas "Zvýšit po", a pokud i po uplynutí tohoto času stále překračuješ limit, tak se přepne na nějaký vyšší (a teď záleží, jestli máš zaškrtnuté "Po krocích", v tom případě by to přeplo na vyšší v řadě (třeba 50->60), jinak se to snaží najít nejbliží tvojí rychlosti (třeba 50->90)). To samé potom při zpomalení, když se přiblížíš nižšímu limitu, tak na něj GPSAuto přeskočí a tímpádem tě případně varuje, pokud jsi vjel např. do obce a ještě nezpomalil pod 50. Možná jsem mohl i v ostré verzi nechat debugovací nástroj, kde místo připojené GPS mohl člověk nastavit rychlost stylusem a tím si ověřit, jak GPSAuto reaguje, v autě pak na to není vhodná doba (leda jako spolujezdec)
vasin (160)|11.1.2007 21:01
No covece to vypada fakt good .. jest eprosim co je to ignorovat rychlost .. a snad budu ready to use it :o)

vypada to sakra dobre .. jen semi to nejak nesnasi s tom tomem . aleto se nedanic delat
Mem__ce4you (485)|11.1.2007 21:14
Tohle už se tady řešilo (tipuju že to bude někde mezi stranami 10 až 25 :D). Asi máš jen problém s použitím jedné GPS s více aplikacemi - běžně totiž můžeš připojit na ten port jen jednu aplikaci a ostatní mají smůlu, GPSAuto se dá nastavit tak, aby si nějaká data vykrádalo, ale pro korektní běh více aplikací nad jednou GPS musíš mít virtuální port (buď ten, co je ve WM 5, anebo utilitu).

"Ignorovat rychlost" je hodnota minimální rychlosti, kterou GPSAuto bude ignorovoat při přepínání rychlosti dolů (příklad - brzdíš před křižovatkou a je nastaven rychlostní limit 70, v průběhu brždění GPSAuto přepne na 50 ale ty brzdíš dál až na nulu a čekáš třeba minutu na zelenou. Za normálních okolností by se GPSAuto snažilo přizpůsobit a přepínat pořád dál (40, 30, ...), což by zase při rozjezdu z křižovatky bylo blbé. Zatímco takhle když rychle brzdíš tak tvoje rychlost klesne pod tu minimální rychlost, zůstane nastavený limit 50 a v klidu můžeš čekat jak dlouho chceš).
libor_m (1026)|11.1.2007 23:28
koukám, že jsem odpovědí vasinovi na poi.cz oživil tuto diskuzi :D

TO vasin: když si nainstaluješ utilitu, která ti vytvoří "GPS na virtuálních portech", tak Ti to bude chodit bez problémů i s TomTomem (vlastní zkušenost). Jinak tohle je opravdu skvělý program, který Ti bude určitě sedět (:yes: Mem_:yes: )
Mem__ce4you (485)|12.1.2007 00:48
vasin (160)|12.1.2007 07:49
[QUOTE="libor_m"]TO vasin: když si nainstaluješ utilitu, která ti vytvoří "GPS na virtuálních portech", tak Ti to bude chodit bez problémů i s TomTomem (vlastní zkušenost). Jinak tohle je opravdu skvělý program, který Ti bude určitě sedět (:yes: Mem_:yes: )[/QUOTE]

.. hm dnes sem testoval za jizdy a fakt to neslape dokupy mas recht:o)

ciste .. nahodou .. kdyz jdes kolem .. nemas nejaky odkaz kde je ten softik pro virtualni porty sehnat ? .... bylo by to i takove hezke doplneni tohoto vlakna uz by Te urcite nikdo netravoval :D

mozna :oops: preci jen .. svet je plny lam jako sem ja :cool:


Jinak jak casto se prekresluje rychlost na GPSAuto, prislo mi ze oproti iGO to ma bud velike zpozdeni nebo to skace jako z 30 az na 80 a pak po pribrzdeni az 50. Je chyby nekde u mne nbo to dela standardne.

A pak kdyz se ozve pipnuti tak uz se blizim k prekroceni rychlosti nebo sem ji prekrocil ?... vim ze jste mi to tady kluci vysvetlovali jak debilovi ;) ale ja sem halt trosku tvrdsi material .. otec ze mne chtel mit vzdy tvrdeho syna .. ja se snazil .. bohuzel pro mne delam vse jen napul .. no takze sem skoncil jako natvrdlej :sarcastic:

proste nejak nechapu to rozmezi rychlosti ... kdy se to jeste nepreskoci dal ..ale jen mne to upozorni (preci jen nejaka tolerance v tech mereni policii je takze proc na sebe pipat hned v 50 kdyz se da v 53 - 55)

Pokud se vam zda te uz to lip vysvetlit nejde nez ste to vysvetlovali .. tak to nechte bejt ja uz se s tim nejak popasuju .. ale otevrene rikam mate mne na svedomi
:D
vasin (160)|12.1.2007 07:57
Tak sorry .. tak to co se mi vcera zdalo jasne .. mi dnes neni a co se vcera zdalo jako neprekonatelny problem je hrackou .. takze presah rychlosti uz mi nevysvetlujte .. nejsem prece blbej ne ;)

ale jak sem se zase zacetl do automatickeho prepnuti limitu tak sem sztratil

Chapu dobre ze jedu treba 50 (sakra proc je tady vsude padesatka ?:? ) a pokud pojedu vic nez 10sec 50 (v boxiku zvysit po mam napsano 10) tak se prepne na a) bud nejblizsi rychlostni limit k me gps rychlosti .. nebo b) jen na dalsi rychlostni limit (70) podle zatrzeni boxu po krocich? to asi jo ze jo .. a opacne i dolu

ale co je to to pokracovani ? he
Superbobo (121)|12.1.2007 13:52
Muj telefon - viz podpis - se mi zablokuje pri pripojeni na GPS. Vse mam nastaveno spravne - com4, rychlost 4800 - jak je to defaultne nastaveno v telefonu a sek. Musim restartovat do softresetu. Ani se mi neobjevi presipaci kolecko. Aplikaci mam nakopirovanou do adresare Program Files primo v telefonu, ne na karte.