Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Cela instalace

Gamecube (22)|28.6.2006 20:59
Je mozne, kdyz mi prestane spravne fungovat nejaka soucat (softwarova)na PDA-tim myslim jako BT nebo momentalne Wi-fi(nespustim Wi-fi nastaveni),abych ji nejak opravil nebo musim udelat cely Hard Reset a cele to tam nabouchat znovu.Prosim poradte mi.Predem diky
Surgical (2364)|28.6.2006 21:10
No, jde o to, co jsi tam nabusil, ze to prestalo fungovat.
Obvykle se to resi odinstalovanim nabuseneho, mnohdy obnovou ze zalohy porizene pred nabusenim problemove aplikace.
HR jednou za cas taky neskodi, aspon si clovek uvedomi, co pitomosti mel nainstalovano, aniz je kdy vic jak 1x-2x pouzil...
Gamecube (22)|28.6.2006 21:15
No ja jsem toho tam dal docela hodne naraz takze nevim cim by to mohlo byt a prave HR jsem delal predtim nez jsem tam vsechno nabusil,pak jsem to tam vsechno strcil a prestalo to jet,takze znovu HR se mi zzase nechce delat.Je docela zajimave ze predtim jsem tam mel to same a jelo to.Ono je to cele nejake na hovno...nevim.
Surgical (2364)|28.6.2006 21:21
V tom pripade je lepsi znova, a hezky step-by-step. Nainstalovat jedno, vyzkouset. Pak dalsi... Nakonec se ukaze, ze to je zdaleka nejrychlejsi metoda, jak dosahnout funkcni masiny.
Gamecube (22)|28.6.2006 21:32
takze nejaka samostatna oprava jak tak posloucham asi neni.Ale i tak diky.Kdyby vsak mel nekdo nejake eso v rukavu tak sem s nim:-)Diky
Surgical (2364)|28.6.2006 21:34
No, HR je takovy srdcovy flash s klukem.