Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PQzII - keyboard helper - CTRL a ALT na vaší klávesnici :-) a dotaz jak spustit Task Manager?

dort (1212)|27.6.2006 21:14
vynikající program nejen pro majitele Univerzalů

PQzII

super využívám pro CTRL a ALT, klávesové zkratky pro spuštění programů, ale jedno nejdem schopen rozchodit - TASK manager - měl by být vestavěn, v nápovědě se o něm mluví a já ho prostě nenastartuji, máte někdo zkušenost či radu jak na něj - potvoru jednu ;)
sebad (2)|26.3.2007 12:36
tak sem si tento soft chtěl vyzkoušet, ale nejde mi. podaři se nainstalovat, ale když ho chci spustit, tak se akorát na start liště objeví bílej čtvereček a to je všechno. zkoušel sem to nainstalovat i rovnou po HR. mám vario s WM6. jde to někomu na téhle kombianci?
dort (1212)|26.3.2007 15:15
jasně . podrž stylus na bílém čtverečku a "vyskočí" nabídka Setup nebo Exit - zvol Setup a nastavuj :-) je to poměrně intuitivní :-) ale dodám že už bych si bez tohoto programu neuměl představit :-)
sebad (2)|26.3.2007 16:16
[QUOTE="dort"]jasně . podrž stylus na bílém čtverečku a "vyskočí" nabídka Setup nebo Exit - zvol Setup a nastavuj :-) je to poměrně intuitivní :-) ale dodám že už bych si bez tohoto programu neuměl představit :-)[/QUOTE]

aha :oops: já čekal, že to rovnou vyskočí jako u ostatních programů
thx :yes: