Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Připojené Vario nelze synchronizovat s Outlookem

kockaj (4)|27.6.2006 14:16
Zdravím
Mám problém se synchronizací MDA Varia. Připojím ho kabelem k PC, Vario se připojí, ale nelze synchronizovat (položky v nabídce nejsou aktivní). Toto se děje na dvou PC s WIN XP SP2. Asi za minutku mi vyběhne na Variu hláška "Nelze získat adresu IP přiřazenou serverem. Opakujte akci později nebo adresu IP zadejte v nastavení sítě". Firewall mám vypnutý (i Kerio i integrovaný ve Win).
Nemůžu ani nainstalovat programy spuštěním instalace v PC. Kopírování a další operace se soubory Vario-PC a naopak jde bez problémů.
Díky za rady.
Jarda
00154920_AS_2_0kh.jpg 00154920_AS_1_gc5k.jpg
Surgical (2364)|27.6.2006 16:40
Abys mohl synchronizovat, nemuzes byt v rezimu Host, ale musis mit vytvorene PARTNERSTVI...
Saman_ce4you (1451)|27.6.2006 16:51
Nepises co ma za verzi AS, ani zda to predtim uz fungovalo nebo to dela uz od zacatku..
kockaj (4)|27.6.2006 18:11
Zpočátku to fungovalo, asi před 2 měsíci jsem synchronizoval. ActiveSync mám verzi 4.1 cz.
Jak ovlivním režim Host nebo Partnerství? Žádné okno s touto nabídkou mi automaticky nenaběhne a otevřít se manuálně nedá.
beecher (9270)|27.6.2006 18:40
Odpojte PDA a dejte Odstranit mobilni zarizeni (pripadne vsechny, ktere tam mate), pak znovu PDA pripojte...
kockaj (4)|27.6.2006 18:56
Tak to jsem udělal, odstranil jsem vše, ale nepomohlo to.
PDAčko mi poslední dobou začalo zlobit, samovolně se restartuje, naběhne obrazovka Windows Mobile a na ní to zatuhne, pomůže jen vytáhnou na pár hodin baterku a pak to naběhne. Mám obavy aby můj problém se synchronizací nesouvisel s tím vytuhnutím.
Do týhle diskuze to asi nepatří, ale šlo by zazálohovat data (Sprite nebo Sunnysoft Backup), udělat hard reset a pak data obnovit ze zálohy? Možná by to vyřešilo můj problém se synchronizací. Nevím ale jestli budu mít všechny data po obnovení zálohy jako před HR.
Když jsem si dělal databázi kontaktů tak jsem si všechno nabouchal do Outlooku (přez 600 kontaktů) a všechny aktualizace měnil jen ve Variu. Ted po 2 měsících když jsem si chtěl udělat zálohu tím, že si to sesynchonizuju s Outlookem tak to nejde. Nebo vymyslet jiný způsob zálohování Kontaktů, ale manuální kontrola položku po položce, to se mi nechce.
beecher (9270)|27.6.2006 19:02
Njo, ja bych pomoci Sprite Backupu zazalohoval ty kontakty, HRknul PDA, odzalohoval kontakty a nainstaloval vsechno znovu.
Plnou zalohou by se to smeti, ktere to zpusobuje, mohlo zanest znovu a byl byste tam, kde jste byl pred HR...
kockaj (4)|27.6.2006 19:16
Dobrá zkusím to. Ve Sprite Backupu jsou tyto položky:
My Dokuments
Email
Personal Databases
System Data
V System Data jsou podsložky:
System Databases
Other Databases
File System
Registry
Nevíte kde jsou ty kontakty?
beecher (9270)|27.6.2006 19:20
Pod Personal Databases...
osch (1330)|27.6.2006 20:19
Že by další?
beecher (9270)|27.6.2006 21:17
Njo, problem vypada podobne, ale on ma Vario, WM5 a AS 4.1... ;)