Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

E-mail a oskarta

dablicek_ce4you (0)|22.10.2003 09:17
Zdravím! Mám PDA teprve krátce takže mi pochopení mnoha věcí trvá někdy delší dobu. Chtěl bych se zeptat-dlouho jsem zápolil odesíláním e-mailů. Přestoře jsem měl vše nastaveno správně, prostě odeslat nešel. Pak jsem přišel na to že u oskara u oskaret je blokován smtp server kvůli spamu. Nevíte prosím co nastavit, případně jaký jiný smtp server, aby mi fungovalo odesílání pošty? Email mám na centrum.cz. Předem děkuji za odpovědi!
Pavel Koza (4761)|22.10.2003 11:17
To bude slozitejsi. Uplne otevrenych serveru pro SMTP uz moc neni (prave kvuli spamu) a i kdyz nejaky najdete, je velka sance, ze bude brzo uzavren.

Koukal jsem na Centrum, ale bez registrace toho moc nevykoukam. Zkuste hledat, jestli sami neposkytuji svym zakaznikum SMTP. Pokud ano, zkuste pak v nastaveni emailu zadat v Options "Outgoing server requires authentication"...
TiborXDA (25)|23.10.2003 13:21
Nevím jak u Oskarty ale já mám Oskar paušál + mail na Seznam.cz a jede to normálně :sarcastic:
Wuffi (1599)|23.10.2003 14:39
[QUOTE="TiborXDA"]Nevím jak u Oskarty ale já mám Oskar paušál + mail na Seznam.cz a jede to normálně :sarcastic: [/QUOTE]
Jiste ze Vam to jde... Os*al to blokuje jen u Oskaret... Pry z duvodu bezpecnosti... Ja bych spis tvrdil ze z vypocitavosti. Ne vsichni uzivatele Oskaret jsou totiz anonymni, ja jsem jiz dlouho registrovany... A podle mne by to mohli klidne uzivatelum s pravdive vyplnenymi udaji aktivovat... Jenze nechteji:) Mno co je mozno take ocekavat od operatora ktery na anonymni zavolani blokuje cele serie dobijecich kuponu a lidi co si pak takove kupony koupi a reklamuji oznacuje za zlodeje a doted se za to neomluvi...
Wuffi (1599)|23.10.2003 14:46
Jinak da se pouzit smtp na seznamu a na zarizeni nastavit SMTP autorizaci, uzivatelske jmeno a heslo. Funguje to bezvadne.