Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pouzdro pro Qtek8310

sh0tek_ce4you (163)|21.6.2006 15:11
Sehnal jsem supr koženy pouzdro pro Qteka. Znacka je CPA (CellPhoneAccessories?) a videl jsem ho v Praze ve dvou Datartech (koupil jsem ho na Zlicine). Je cerny celokozeny na pasek (hodi se i na oblekovy kalhoty), horizontalni s kovovou pruzinou+kozenym ockem na cvok (neklouze ani po uzkem pasku a nevypadne vam kdyz sedite na WC :)) ), na magneticky "zapinani", rozmerove sedne uplne presne - Qtek tam jde trosicku ztuha, takze samovolne nevypadne ani z nezapnuteho pouzdra (uvnitr je neco jako sametovy potah). A nejlepsi nakonec - cena 99Kc :) Jenom pozor, maji dve velikosti (mirne se lisi) - ja jsem ho vyloupl z plast. obalu (slo to bez prblm :D nevideli me) a skusil jak tam Qtek pasuje, nez jsem koupil.

Toz snad to nekomu pomuze
mcquack_ce4you (40)|22.6.2006 15:00
Supr info. Uz dlouho schanim pouzdro (neco jako je pro T-Mobile SDA). Mas nejaky foto? Presny nazev?
sh0tek_ce4you (163)|3.7.2006 20:19
Sorry za pozdni odpoved, obrazky jsem zkusil Qtekem a byly tak strasne, ze je sem nedam. Obal je cerveny papir v plastu, nahore cerne pismena CPA, zezadu nalepka "Pouzdro Elegant Vodorovne Cerne Vel. 3310", cena jak jsem rek 99 s DPH :)

jeste barcode (jestli chces): 595097 713565
whee (4)|12.7.2006 14:54
A ten magnetický zámek na pouzdru nedělá neplechu?
Já moc technik nejsu, ale k elektronice magnety necpu :)
pavel83 (69)|29.7.2006 13:42
Jaké používate pozdro pro svého qteka? Máte někdo skušenosti s tímhle? http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/detail.asp?ItemID=524240&Level=286&Search=krusell%20qtek%208310 Líbí se mi až na tu zadní část s tím nesmyslným otvíráním.. Nechci před každou fotkou odepínat ten nesmysl. Nevíte o něčem podobném? klidně i bez zadního klipu.
pavel83 (69)|31.7.2006 21:10
No tak si odpovím sám, našel jsem tady tohle: http://www.noreve.com/brand/Qtek/product/Etui_cuir_Qtek_8310_-_i-Mate_SP5_-_Dopod_577w_Tradition.html a podle obrázku to vypadá že fólie je jen na displeji, klávesnice že je volná. Nemá to náhodou někdo z vás?
RadimK_ce4you (223)|1.8.2006 14:47
Tohle nevypada vubec spatne. Ja pouzivam pouzdro na opasek (neco jak je popsano vyse) a navic jsem nalepil folii na display (uz 2x za 60,-Kč:mad: ) a ta se casem zacne na leve strane vlnit a odlepovat (pravdepodobne tam jsou LEDky, ktere folii ohrivaji). Takze tohle by bodlo: zakryty display, odkryte klavesy.
ipetr (138)|1.8.2006 15:25
[QUOTE="pavel83"]Jaké používate pozdro pro svého qteka? Máte někdo skušenosti s tímhle? http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/detail.asp?ItemID=524240&Level=286&Search=krusell%20qtek%208310 Líbí se mi až na tu zadní část s tím nesmyslným otvíráním.. Nechci před každou fotkou odepínat ten nesmysl. Nevíte o něčem podobném? klidně i bez zadního klipu. [/QUOTE]

Mám ho a musím říct že to je naprostá špička. Mohu jen doporučit. !!!!
pavel83 (69)|1.8.2006 15:44
S Krusellem mám skušenost, (má ho brácha a jsou to výborná pozdra) ale na qteka 8310 mi připadá zmršený tou krytkou foťáku.
Mohu pár otázek pro dolnění? přilepí se ta fólie na displej? (dělá to na něm ty hnusné bublinky? ) jak se na něm píše a je nějaká možnost odpárat ten nesmysl vzadu (stejně ho budu nosit jenom v kapse a nějaký klip na opasek nepotřebuju)
pciganek (13)|17.8.2006 14:58
[QUOTE="sh0tek"]Sehnal jsem supr koženy pouzdro pro Qteka... takze samovolne nevypadne ani z nezapnuteho pouzdra (uvnitr je neco jako sametovy potah). [/QUOTE]

Jen k tomu "sametu" - mám pouzdro z Electroworldu původně na Nokii 6230 (viz obrázek) se "sametem" zevnitř. Bohužel se při letošních letních vedrech ukázalo, že samet je v podstatě nějaký syplý bordel, který je nalepený zevnitř na látku.
Teď mám pouzdro bez sametu, zato zevnitř pěkně lepivé. Jdu ho vyhodit o koupit nové.
Tjelk (21)|17.8.2006 17:16
To je hodně divný, toto pouzdro jsem kupoval také, ale v Datartu, měli ho zrovna levněji, každopádně vedra nevedra, je jako nové. Takže pokavaď si nevyhodil záčurák, tak ho reklamuj,ne?
Hynchenzo (81)|17.8.2006 17:43
[QUOTE="pavel83"]No tak si odpovím sám, našel jsem tady tohle: http://www.noreve.com/brand/Qtek/product/Etui_cuir_Qtek_8310_-_i-Mate_SP5_-_Dopod_577w_Tradition.html a podle obrázku to vypadá že fólie je jen na displeji, klávesnice že je volná. Nemá to náhodou někdo z vás? [/QUOTE]

Pokud by mel o toto pouzdro nekdo zajem, rad mu ho za 200,- prenecham. Nevyhovuje mi :-(
Kubasek (19)|21.8.2006 10:38
já mám Krusell a je nejlepší,má speciální patent na který pasuje další příslušenství jako držák do auta,na kolo apod.Je o něco dražší,ale nemá chybu,páč je přímo "na míru" pro Q8310,SP5 viz.sunnysoft
armando (95)|21.8.2006 22:53
Já zkoušel Karusel, ale musím přiznat není to ono, při běžném denním světle nevidím na displej a opravdu na Qtek moc nesedí asi kvůli joystiku.
Nakonec to skončilo tak, že pouzdro nebudu mít, stejně nosím ledvinku, tak skončil přímo v kapsičce a je zamčený na zip.
Koupil jsem si však od Sunnysoftu držáček do auta a to je opravdu lahůdka sice vykoupena velkou cenou 571Kč, ale zato vypadá to super.
Navíc při navigaci na něj vidím perfektně.
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
sh0tek_ce4you (163)|30.8.2006 21:41
Tak ja nevim, asi jsem naka socka, ja koupil drzak v Globusu za 120, je hodne podobny tomu o patro vejs :) , ale univerzalni (prava packa je pohybliva do strany - aretuje se podle sirky mobilu), ta zadni cast je na kloubu (cca 90 stupnu, fixuje se sroubem a matickou M3) a tak se da pricapit bud na sklo nebo na palubku - proc ja jen nenakupuju ve znackovejch obchodech?!?
vpx (529)|31.8.2006 09:35
to sh0tek:

tak presne ten co pises, jsem mel taky, docela fungoval, ale nejak spatne to pritlacovalo a neslo poradne sahat na tlacitka. Nejhorsi bylo kdyz jsem se jednou prudce rozjel nebo zabrzdil a telefon mi z toho perfektniho drzaku vypadnul.Proto jsem ho zacal pridelavat vic na fest a vysledkem bylo, ze jsem mel sice levmnej drzak, ale telefon jsem v nem skoro celou dovolenou nemel, protoze tam nedrzel.Protoze jsem se dost nastval, koupil jsem taky drzak od Sunnysoftu za tech 571 Kc a telefon do nej padne jak prdel na hrnec, tlacitka jsou pristupna, proste super. Az na tu cenu :)
vpx (529)|31.8.2006 09:36
...jo a proc z nej vypadaval ? Protoze ta pritlacna pruzina prestala pritlacovat !
jimbeam_ce4you (44)|31.8.2006 14:06
[QUOTE="pavel83"]Jaké používate pozdro pro svého qteka? Máte někdo skušenosti s tímhle? http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/detail.asp?ItemID=524240&Level=286&Search=krusell%20qtek%208310 Líbí se mi až na tu zadní část s tím nesmyslným otvíráním.. Nechci před každou fotkou odepínat ten nesmysl. Nevíte o něčem podobném? klidně i bez zadního klipu. [/QUOTE]

Proboha, jak často fotíš, a vůbec že tímhle fotíš. Na tvé velké nnároky na pouzdro jsou tvoje nároke na foto skutečně mizivé. Pouzdro je super, měl jsem ho u moře, pro tyto účely, jako ochrana, třeba i na hory apod. ideální. Na denjní nošení snad ne, přes tu folii to není ono
sh0tek_ce4you (163)|31.8.2006 16:21
[QUOTE="VP"]...jo a proc z nej vypadaval ? Protoze ta pritlacna pruzina prestala pritlacovat ![/QUOTE]
Ja tam nemam zadnou pritlacnou pruzinu, ta pacicka zajizdi dovnitr a tam je pruzina tlacna plus ozubene kolecko, ktere se aretuje tlacitkem zboku (jestli znas drzak prikladany k Aceru n35 tak je to stejny princip). Obe pacicky maj zevnitr nalepenou penovou gumu takze tam das mobil, dvouma prstama zmacknes pacicky k sobe a mobil drzi :) Ta guma je asi 3mm tlusta a tak jsem to zmackl trosicku vic a od te doby tam Qteka vkladam a vybiram bez aretace, drzi jen pruznosti tech gum. A zadna akcelerace s nim ani nepohne (pravda, nemam Porsche 911 :D )

Jo, a zepredu je uplne stejnej jak ten tvuj, takze nic nebrani mackat tlacitka pro hovor (pouzivam hlasitej odposlech) nebo TomTom-a, a protoze je ma podlozeny zada v oblasti klavesnice, tak se ani nehejbe.
armando (95)|31.8.2006 17:27
Jo pánové origoš je origoš, to se nedá zapřít.