Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problémy s citlivostí při pomalé rychlosti

lukas80 (4)|21.6.2006 00:05
Zdravím všechny, už asi 3 hodiny tu pročítám fóra, neboť o navigacích jsem neveděl nic, pochopil jsem že si mám koupit buď BT 338 (jistotu) nebo BT 339 (která skoro stejná, akorát nemá externí anténu) a nebo ta nokie LD - 3W, o které jsem moc parametrů nenašel, ale někdo tu na fóru psal, že je problém, když se někdo pohybuje pomaleji než 4km/h - hodí se do šetřícího módu (funkce StatNav ???) odobně se mi nejvíc asi líbí ta nokie, krom toho, že je asi nejnovější, ale o peníze mi nejde. Ostatní (myslím ty dvě 338/339) mají taky tento problém s rychlostí? děkuji Lukáš
MilanSu (823)|21.6.2006 02:05
To neni vec GPS modulu (asi to zjednodusuji), to je obecna vec. Na tom nestav, bud statickou navigaci vypnes nebo zapnes (napr.pomoci free AllSirf), podle toho jestli jedes autem (zapnuta) a nebo jdes pesky (vypnuta). Priste cti dukladneji, toto uz tady bylo receno x-krat, pripadne se ptej v prislusnem vlaknu.
Ja osbne jsem koupil iTEC BT 339 (minuly tyden) a jsem s ni spokojen, ale tim nerikam, ze Nokia je spatna, neznam ji, ale preci jenom (ale to asi vis, kdyz jsi cetl diskuse) nekdo s ni mel nejake problemy ..... Tak asi tak
Sidon_ce4you (142)|21.6.2006 06:10
Co to je za free soft, ten AllSirf? Nemáš prosím link? Zkoušel jsem o tom něco najít, ale marně, asi se ten soft jmenuje jinak.
lukas80 (4)|21.6.2006 08:06
Omlouvám se no o nokii LD-3w se píše všude celkem pozitivně, i když nějakou rozumnou recenzi nebo technické parametry jsem moc nenašel. V jedné recenzi se píše, že kvůli skleneným částečkám ve skle aut nechytne v autě sihnál (jen v nějaké vyšrafované části, - která nevím co tím autor myslel) je to pravdy, má někdo zkušenost přídavná anténa se k ní asi připojit nedá, to jsem nikde nanašel, že by to šlo
MilanSu (823)|21.6.2006 09:22
OPRAVA : upsal jsem se spravne je to APLSIRF (v googlu to najdes snadno).
S tim oknem tam jse asi o to, ze nektera okna maji nejaky UV filtr nebo co a pak se zrejme hure chyta signal.
Jak jsem psal s BT339, vozim ji v kozenem pouzdru v kastliku u spolujezdce a prijem jako vino
beecher (9270)|21.6.2006 10:51
Lukas80: Ani 338 ani 339 konektor na externi antenu nemaji, protoze to jsou naprosto totozne (po strance HW vnitrku) GPSky, pouze se lisi jejich prekrytovani.

A sklenenym casteckam ve skle aut? Co to je? :D
Pokud se jedna o pokovene skla nekterych aut, ktere odrazi teplo do prostoru, tak neni problem dat jak 338/339 tak tu Nokii nekde do prostred auta a budou chytat signal, tak jako tak... ;)