Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPRS monitor pro Windows XP

Jamescop (13)|21.10.2003 21:23
Zdravim vsechny, moc to sem sice nepatri, ale prece je to zkusim. Krome pripojeni na internet pres svuj iPAQ 3970 a N6310i zkousim i pres svuj notebook. Vsechno funguje super, ale chybi mi statistika pripojeni, rychlost pripojeni atd. Vse co funguje na mem PDA s GPRS monitorem. Nevite tedy nekdo o podobne aplikaci pro Windows XP. Podotykam ze se pripojuji pres BT (coz asi neni moc podstatne). Diky. J.
giger (82)|21.10.2003 23:07
[QUOTE="Jamescop"]Zdravim vsechny, moc to sem sice nepatri, ale prece je to zkusim. Krome pripojeni na internet pres svuj iPAQ 3970 a N6310i zkousim i pres svuj notebook. Vsechno funguje super, ale chybi mi statistika pripojeni, rychlost pripojeni atd. Vse co funguje na mem PDA s GPRS monitorem. Nevite tedy nekdo o podobne aplikaci pro Windows XP. Podotykam ze se pripojuji pres BT (coz asi neni moc podstatne). Diky. J.[/QUOTE]
Slovensky Eurotel ponuka na svojej stranke soft, ktory automaticky
nainstaluje a nakonfiguruje tel. pripojenie siete a ma v sebe aj malu
utilitu, ktora zobrazuje statistiku pripojenia (rychlost/odoslane,prijate atd.)
Tento soft ponuka aj T-Mobile cz na svojej stranke (ci je v nom aj spominana
utilita, to neviem).
Zrejme nieco podobne bude mat aj Eurotel cz.
Skus pohladat na ich strankach. ;)
PavelR. (2184)|22.10.2003 07:37
[QUOTE="Jamescop"]Zdravim vsechny, moc to sem sice nepatri, ale prece je to zkusim. Krome pripojeni na internet pres svuj iPAQ 3970 a N6310i zkousim i pres svuj notebook. Vsechno funguje super, ale chybi mi statistika pripojeni, rychlost pripojeni atd. Vse co funguje na mem PDA s GPRS monitorem. Nevite tedy nekdo o podobne aplikaci pro Windows XP. Podotykam ze se pripojuji pres BT (coz asi neni moc podstatne). Diky. J.[/QUOTE]

... napr. zde.

PavelR.