Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM5 Smartphone a IMAP4 protokol

swenak (135)|16.6.2006 12:41
Je tu nekdo, kdo topouziva a pracuje mu to? Chci prejit u sveho uctu z POP3 na IMAP4, a firemni mam jen IMAP4, ale nedari seani jedno, ani druhe. U obou (jeden jen bez SSL, druhej jen s SSL) zacne logovani, ale po chvilke mi to napise, ze "unable to connect to the incoming......" a ze mam juknout na jmeno a heslo, ktere je v obou pripadech spravne. Tohle se deje pres AS u obou, kdyz jdu pres WiFi, tak firemni zustava stejnej a soukromej jakoby zacne stahovat adresare, ale pak napise, ze mam kouknout, jesli mam dobre spojeni a prerusi se, nic nestahne, jen vidim nove adresare amam moznost nastavit, jestli je stahovat, nebo ne...
MilanO_ce4you (187)|16.6.2006 18:48
Ahoj, vlastním 8310, to jen pro upřesnění, a používám ProfiMail. Funguje naprosto bez výpadků a tak jak má. V nastavení účtu si vybereš IMAP, načtou se složky no a jede to.
swenak (135)|27.6.2006 11:45
to je neco, co nechci, kvuli SMSkam a hlavne, to UI je hrozne :-( nakonec jsem prisel na problem. Firemni IMAP mi pres SSL jde jak ma, ale dalsi, kterej chci uzivat jde, at normalne, nebo pres SSL jen pres nektere site. Zvlastni je, ze i kdyz se u Forpsi na IMAP nepripojim, tak firemni mi jde. Takze chyba neni u mne, ale na serveru.