Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Universal ako kamera

eSPe (35)|15.6.2006 08:12
Po nudnej noci v praci dve otazky
1:Existuje nejaky program, aby Universal (Exec) zacal nahravat obraz ked sa na ''scene'' nieco deje s tym ze by bol v ''pohotovostnom'' stave a sam by sa zapol az pri pohybe ? Samozrejme aby nikto nic nepostrehol, cize ziadne zvuky, obrazovka vypnuta.
2: Nema niekto predstavu ci by bolo mozne na ten plech co je na vrchnej strane (v zavretom stave) Execu nieco vygravirovat ? Kvoli malej hrubke hlavne. Nesmejte sa mi ale fakt sa nudim a mozno ste na nieco pri browsovani narazili.
Dik

Miloš Strouhal (3997)|15.6.2006 12:46
Ten tenký hliníkový plech na vrchu displeje je tak tenký, že bych gravírování raději neriskoval. Při trochu větším tlaku jej snadno promáčknete a poškodíte, v horším případě kdy nebudete mít demontovaný displej poškodíte i ten displej.. Ale pokud patříte mezi zámožnější uživatele Universalů, můžete to klidně risknout. ;) Kdyžtak si holt koupíte nové zařízení, nebo necháte v servisu draze vyměnit víko displeje + displej za nový.
Surgical (2364)|15.6.2006 16:09
Vzdyt neni treba gravirovat. Ten monogram tam lze vytvorit i fotoleptem a naslednym pozlacenim....jen asi spolehlive uchyceni briliantu muze cinit problem...
eSPe (35)|15.6.2006 20:55
Tak to ze si mozem kupit dalsi zase neznamena ze idem tento znicit experimentovanim. Len sa mi zda ten ''plech'' dost fadny a trosku by som ho chcel prikraslit.
Nejake blizsie info ohladne toho fotoleptu ? Zatial som o tom nepocul
Pripadne mozno by stacilo ten plech len vylestit, je to hlinik ?