Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunkcni GPRS od ET

MarFruFru (11)|10.6.2006 09:42
zdravim mam problem s nefunkcnim GPRS u ET, nastaveno je vse spravne kontroloval jsem tu uz asi 100x, pri jakemkoli pokusu o pripojeni to skonci chybou "Nelze pripojit. Zkontrolujte pokryti signalem a akci zopakujte" Problemy se signalem nemam, zkouseno na vice lokalitach, bez uspechu, taktez zkouseno na vice sim kartach od ET, nejvetsi zajimavosti je ze MMS se bez problemu stahne i odesle. Zkousel jsem i GRPS od TM a tam je vse bez jakehokoliv problemu a plne funkcni. Mam posledni verzi ROM primo od Qtecu vypadnou nedavno.

Nevi nekdo co s tim, v ET si s tim nejak nevedi rady a jedine reseni co mi nabizeji je, ze mi tam nahrajou vlastni upraveny FW:-( ale to nechci
dort (1212)|10.6.2006 10:07
kartu a přístup k internetu jsi zkoušel v jiném telefonu?
beecher (9270)|12.6.2006 11:42
Ja bych si zkontroloval jestli mam na te ET karte ten Inet povoleny... Uz se tady parkrat nad tim laborovalo, proc to haze takove chyby i u jinych zarizeni a vzdycky to bylo SIMkou, ze ty data nebyly povoleny...
MarFruFru (11)|12.6.2006 14:30
Simka byla testovana v jinem telefonu (N6230i) tam bez problemu funkcni, navic jsem v Qtecu zkousel i jine simky ET ale u vsech stejna chyba (prokazatelne se na nich data pouzivaji a jsou aktivni)
dort (1212)|12.6.2006 15:07
no, tak to bych spíše než flash ROM doporučil reklamaci, pokud je přístroj v záruce