Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Winamp

adamekma (250)|15.10.2003 20:49
Stahnul jsem si z CE4you winamp a pri pokusu o instalaci (spusteni kteryhokoliv z tech 4 exe souboru) mi to hodi chybu vykonavani programu - proste nejde spustit.
Je pobouchana ta instalacka nebo je chyba u me?
Hombre_ce4you (113)|15.10.2003 23:15
Tam zadna instalace neni. Jednoduse spustit na PPC. Ne na PC.
adamekma (250)|16.10.2003 03:01
ok, uz mi hraje.
ale nejde mi pouzit skin - jestli jsem to dobre pochopil, mel by zchroustat bezny wsz soubor pro stolni winamp.
kdyz v nastaveni vyberu adresar (ve kterym jsou wsz soubory dokonce 2...), a dam check skin, tak tvrdi, ze cesta neni platna.
Tak jsou tam PC skiny nebo ne?

a taky mi nejde asociovat tlacitko ke screen toggle (k ostatnim fcim bez problemu), ale to jeste zkusim resit
zipiik (206)|16.10.2003 10:19
[QUOTE="adamekma"]ok, uz mi hraje.
ale nejde mi pouzit skin - jestli jsem to dobre pochopil, mel by zchroustat bezny wsz soubor pro stolni winamp.
kdyz v nastaveni vyberu adresar (ve kterym jsou wsz soubory dokonce 2...), a dam check skin, tak tvrdi, ze cesta neni platna.
Tak jsou tam PC skiny nebo ne?

a taky mi nejde asociovat tlacitko ke screen toggle (k ostatnim fcim bez problemu), ale to jeste zkusim resit[/QUOTE]

ted sem si s tim hral, wsz neni nic jineho nez zipnute soubory, ktere tvori skin. pred odeslanim do ipaqa je nutne wsz rozbalit do samostatneho adresare, pak vse funguje jak ma. dik, ze ste me donutil si s tim pohrat :c)
co se tyce buttonu screen toggle, me pomohlo odskrtnout Un-map buttons during background play, nastavit button a pak zaskrtnout zpatky.
adamekma (250)|17.10.2003 00:06
skin mi chodi (uz mam v PDA Blaupunkta :) )
ale s tim tlacitkem jsem neuspel - problem neni ve "Screen toggle", ale v tlacitku ke kterymu jsem ho chtel priradit- je na Looxovi po levy strane, implicitne jako FSC Speed menu, ale v systemu i v Media playeru je to Button 5 a jde prenastavit uplbne na cokoliv. Bohuzel winamp ho asi nepodporuje. To by tak nevadilo, holt to muzu dat na jine tlacitko

-ale zjistil jsem dost velkou nevyhodu oproti media playeru: kdyz ve winampu vypnu displej a pak se prepnu na "today" obrazkovku, displej se hned zapne. To mediaplayer nedela - diky tomu muzu v mediaplayeru prepnutim se na today deaktivovat pausu, next, volume...

jak to resite vy (jestli teda winampa bezne pouzivate) ?
urcite pda taky nosite v nejakem pouzdre ve kterem se snadno stiskne nejake tlacitko - a to se pak prepinaji a zastavuji skladby, meni hlasitost...
nerad bych kvuli tomu zustal u mediaplayeru, kdyz jsem jinak winampovej...

a taky jsem neprisel na to jak systemu vysvetlit, ze tam mam program winamp - diky tomu ze se neinstaluje, o nem system nevi, takze ho nemuzu dat do startmenu ani mu priradit nejake HW tlacitko. Nic jako vytvorit zastupce na programovej soubor ani "prochazet" v nastaveni menu jsem nenasel. Jak se to da udelat?
Pavel Koza (4761)|17.10.2003 00:19
[QUOTE="adamekma"]a taky jsem neprisel na to jak systemu vysvetlit, ze tam mam program winamp - diky tomu ze se neinstaluje, o nem system nevi, takze ho nemuzu dat do startmenu ani mu priradit nejake HW tlacitko. Nic jako vytvorit zastupce na programovej soubor ani "prochazet" v nastaveni menu jsem nenasel. Jak se to da udelat?[/QUOTE]

Pomoci Pruzkumnika najdete ten .EXE soubor, oznacte, dejte Copy, a pak nekam do \Windows\Start Menu dejte Paste Shortcut... Nebo jsem nepochopil Vasi otazku:)
adamekma (250)|17.10.2003 00:40
a HW tlacitko by tomu nejak slo priradit?
Pavel Koza (4761)|17.10.2003 00:45
No kdyz budete mit ve Start menu zastupce, tak pak jste schopen pres Settings -> Buttons tu aplikaci priradit tlacitku. Jestli tomu specialnimu LOOXovskymu nevim, ale klasickymu urcite (ted vyzkouseno).
adamekma (250)|17.10.2003 00:59
tim jste mi neprimo poradil jak do prvni urovne start menu nacpat vic polozek nez mel MS v umyslu :)
(udelal bych to davno, ale neumel jsem udelat zastupce)
pri beznym nastaveni je to omezeny...

tak ted mam winampa optimalizovanyho - az na ten 1 detail - potrebuju nejak "zamknout" klavesy(play, pauza, next, volume...), aniz by se pri tom zapnul displej