Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Internet - Activesync - Bluetooth - Pocket PC

foxik_ce4you (7)|10.10.2003 13:43
Prosim poradte mi, uz nevim jak dal. Snazim se nastavit svuj pocket PC (LOOX) tak abych se s ním mohl

1.) pripojit pres bluetooth na activesync (synchronizace dat)
2.) pripojit pres bluetooth na activesync (internet + posta)

Nejak se mi stale nedari.
Neni nekde na Inetu nejaky podrobny navod pro zacatecniky ???

Diky za Vase odpovedi
FOX
Mac_ce4you (128)|13.10.2003 13:14
Co tam mas za system 2002 nebo 2003?

BT je tam orig, nebo jako karta?

Mac
cowley_ce4you (7)|13.10.2003 16:13
mam taky Kapesni Vysavac, BT dongle od MSI - chodi to pomerne pekne s dodavanym softem - pod WXP musis mit nastaveno BT pripojeni typu LAN (ne dial-up), nastavit pripojeni do zbytku sveta jako vychozi a sdilene, pak inet chodi. S active syncem jsem to zatim nezkousel, jestli na to najdu cas, tak to testnu.

Cowley
foxik_ce4you (7)|14.10.2003 06:44
[QUOTE="Mac"]Co tam mas za system 2002 nebo 2003?

BT je tam orig, nebo jako karta?

Mac[/QUOTE]


Tak mam 2002 a v LOOXu používám originální BT (vestavěné)
A externí BT v počítači používám ACER

FOX
eXEden_ce4you (811)|14.10.2003 08:42
cowley:
A jak se ti to podařilo nastavit? O tohle se pokouším už několik týdnů ale marně. Prostě nejsem schopnej doma nastavit připojení na INet (přes LAN, dva PC zapojený přes D-Link router na INet) Samozřejmě díky Wi-Fi síťovce se s h2210 přes router na INet připojím, ale zajímalo by mě i to druhý připojení.

Mimoto při přestal chodit PIE, když mám INet přes ActiveSync. ICQ, FTP i pošta mi jede bez problémů, ale PIE se přes ActiveSync ne a ne rozjet. Dokonce nepomohl ani welcome.exe ... :?
cowley_ce4you (7)|17.10.2003 14:58
predpokladem je fungujici spojeni z kompu na net, to nastavis jako ze ho muzou vyuzivat ostatni. Pak bys tam mel mit druhy LAN spojeni ktery bezi pres ten BT dongle. Wokna tak fungujou jako jenom router. Musis k tomu ale mit nejakou rozumnou verzi Woken, s XP neni prb. Taky zalezi na softu od toho BT adapteru, pokud ti vytvori LAN spojeni pres BT, melo by to fungovat.
S ActiveSyncem je snad jedina vychytavka, ze musis prenastavit zpusob pripojeni z USB na ten BT a rucne spustit sync, pak to taky jede OK.
No a kdyby to porad nechodilo, zkus mi mailnout.
eXEden_ce4you (811)|19.10.2003 11:28
OK. Už to chodí ... stačilo jenom nastavit sdílení připojení inetu a přenastavit IP adresu routeru na jinou než 192.168.0.1 ;)