Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 nejde spojit s PC

onysek (9)|24.5.2006 08:38
Cau vsici stal jsem se novym majitelem Qteku 8310, ale nejde mi ho spojit s PC pres ActiveSync, kdyz telefon pripojim automaticky se zapne ActiveSync, ale nespoji se s nim, jen stale hleda. Diky za pomoc..
bender_ce4you (63)|24.5.2006 10:01
zkontroloval sis firewall?
onysek (9)|24.5.2006 10:10
Ano zkontroloval, je vypnuty, ale je nejakej pobouchanej nejde zapnout, mam takovej pocit, ze v tom bude celej problem a budu muset preinstalovat win. Cetl jsem diskuzi ze kolegovi to udelalo Kerio, ale ja ho nepouzivam, mel stejny problem :(
mmj (28)|24.5.2006 11:10
A máš v nastavení ActiveSync v PC zapnuto spojení přes USB? Je tam na to zátržítko, tak se podívej jestli náhodou nedopatřením není vypnutý.
onysek (9)|24.5.2006 11:20
Ano mam, zkusim to jeste na jinym PC jestli nekde nedelam chybu a nebo je chyba v mem PC. Diky za Tvuj zajem, dam pak vedet jak to dopadlo..
vpx (529)|24.5.2006 14:29
Ahoj, nemas nahodou zaply WM5ToRage na QTEKu (ale nevim, jak by jsi ho tam nainstaloval, kdyz AS nejede)? To potom ActiveSync nebezi, k tomu aby se nakonektil, musi byt WM5torage neaktivni.
jeste zkontroluj jestli mas zaply nastaveni, aby prohledaval i USB.
onysek (9)|24.5.2006 15:36
Tak jsem ted naistaloval ActiveSync na jinem compalu a telefon jsem spojil na prvni pokus, nechal jsem zaplou i branu Firewall, pro zkousku a i pres ni se telefon pripoji. Je to pro me veliky boj jelikoz jsem zvykly jen na Symbian, snad me ted ceka jen spokojenost a halvne instalace windows :D Vsem Vam moc dekuji za ochotu a pomoc.. :yes:
bender_ce4you (63)|24.5.2006 19:02
Kerio mi dělalo taky problémy, tak jsem to zkusil jako první. No, tak zkus reinstalovat Active sync, nic mě jinak nenapadá...