Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejaky naslapany spravce poznamek?

Tom&Tom (101)|23.5.2006 13:14
Nevi nekdo o nejake vhodnem spravci poznamek se synchronizaci s outlookem? Neco jako PocketNotes, ale ten neni jako demo tak se mi to nechce riskovat ono 15 dolacu je risk
ZdenekP (224)|23.5.2006 15:26
Poznámky v outlooku mi nevyhovují:
- nelze řadit do stromu
- lze synchronizovat pouze do zařízení a ne do adresáře na kartu
- nelze některé zakryptovat.
- nelze synchronizovat s více PC.

Ale pokud chceš něco, tak se podívej po Notes Explorer.

Já jsem skončil u free Noterrific. Dobré je TOMBO. Pokud nepotřebuješ klienta na PC tak asi nejlepší je AdbIdea, kde slibují novou verzi pro WM5 (a já doufám, že bude i PC klient).To je asi nejlepší ze sféry free.

Mezi placenými jsem zatím moc nepátral, ale asi nejlepší se mi jeví PhatNotes (nebo tak nějak).
PiTRiS_ce4you (257)|25.5.2006 00:12
ano, taky sem něco takovýho hledal, používal sem chvili tušim ten Notes Explorer, ale nakonec se mi uplně nejvíc zalíbil buď SBSH Pocket Breeze nebo SPB Diary (oba +- stejný programy)... je to vlastně plugin na today, a poznámky se v tom spravujou moc pěkně... jediný co by ještě mohli přidat je možnost v tom ty poznámky šifrovat/dešifrovat z nějakýho menu... :)
radekhulan (315)|28.10.2006 19:40
Na poznámky bych doporučil i TreNotes, za $25 hromada funkčnosti, a navíc PC i PocketPC verze:
http://www.fannsoftware.com/TreNotes.html

Zajímavé jsou i PhatNotes:
http://www.phatware.com/phatnotes/hpcnotes3pro.html
dansafe (144)|28.10.2006 22:13
Našlapaný správce poznámek podle mě je PhatPAd a získal si můj obdiv hlavně proto, že poznámky lze prohlížet i editovat v PC. Dokonce se tu někde povaluje čeština. :yes:
radekhulan (315)|29.10.2006 02:10
PhatPad se moc neliší od standardní aplikace Poznámky ve WM5, za toto nevidím důvod platit, klasické Poznámky mají sync na Outlook, PhatPad na svoji vlastní aplikaci. Oba umožňují poznámky formou "čmáranic", psaní či hlasu. V čem je rozdíl?

Ale PhatNotes je o něčem jiném, hierarchie poznámek, "databáze", moc pěkná věc..
dansafe (144)|29.10.2006 21:18
[QUOTE="rADo2"] Oba umožňují poznámky formou "čmáranic", psaní či hlasu. V čem je rozdíl?

Ale PhatNotes je o něčem jiném, hierarchie poznámek, "databáze", moc pěkná věc..[/QUOTE]

Phatnotes pro změnu nemá právě to čmárání.
Spawncz (206)|30.10.2006 03:18
Jestli mohu jen bych chtel doplnit svoji otazecku:

Jak dostat poznamky (notes) na today obrazovku?

Poradte co nejjednodussi zpusob prosim.

Dekuji
radekhulan (315)|30.10.2006 11:28
Pokud používáš standardní Poznámky ve WM5, poté se dají zobrazit třeba pomocí SBSH PocketBreeze, vynikající Today plugin, pokud používáš PhatPad či PhatNotes, ty mají své vlastní Today pluginy.