Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rychla volba volani na Today

fisik_ce4you (115)|22.5.2006 23:04
Existuje nejaka aplikace, ktera by umoznila mit zalozku podobne jako napr. SPB pocket plus, kde by byl seznam nejpouzivanejsich kontaktu, kde by stacilo tuknout na kontakt a volalo by se?

Marty-McFly (384)|24.5.2006 00:43
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] - pokud si vytvoříš skupiny uživatelů, tak se dá slušně použít.. ale není to freeware :)
Dominique (151)|24.5.2006 17:59
Rozhodně nejlepší je extra rychlý INESOFT Adress Book

15 dolaru, ale nic lepsiho neexistuje... doporucuji si nastavit na HW tlacitko misto normalniho telefonu... vyhledava i z klicovych slov, prezdivek, adres... vseho...
fisik_ce4you (115)|24.5.2006 23:02
diky ... vyzkousim trialy a uvidim :D
man_ce4you (82)|25.5.2006 09:17
osch (1330)|30.5.2006 00:33
fisik_ce4you (115)|30.5.2006 08:06
nevim jak vam, ale me ten photo dialer nefacha ... nainstalovanej je, ale nikde nemuzu najit kde se spousti, ani na today nastaveni nic neni, nevite, kde je ten spousteci exe soubor? Nikde sem ho tam nenasel, ale v nainstalovanych je ...nechapu
pekro (346)|30.5.2006 12:03
fisik_ce4you (115)|1.6.2006 07:46
tak po otestovani programu sem nakonec zustal u VJPhoneTools.


Diky vsem, za ruzne navrhy :). VJPhoneTools ma sice slozitejsi nastaveni, ale v kombinaci s spb plus na today si myslim je uplne super. Jinak ten Adress Book mi po odinstalaci prejmenoval cestu ke kontaktum, takze mi hodne dlouho trvalo, nez sem si to nastavil zpatky (a este to stejnen neni koser).

Jeste bych mel dotazek, jde nejak zmenit ikona u vytvorenych zastupcu? Prip. vytvorit novou?

Diky
PaTER_ce4you (69)|1.6.2006 22:26
[QUOTE="Dominique"]Rozhodně nejlepší je extra rychlý INESOFT Adress Book

15 dolaru, ale nic lepsiho neexistuje... doporucuji si nastavit na HW tlacitko misto normalniho telefonu... vyhledava i z klicovych slov, prezdivek, adres... vseho...[/QUOTE]

Prosím Tě, mám MDA Compact II - jak lze nastavit Adressbook na HW tlačítko telefonu? U WM5 to asi nejde. Nevím. Jinak je to super soft. Koupil jsem ho i bráchovi. Doporučji! A fungujew i na české výrazy...
Zdenek Malinsky (9781)|1.6.2006 22:56
WM 5 to podporuje, takže by to mělo jít. Také můžeš vyzkoušet, zda to nepůjde v nastavit v start-setting-personal-buttons.
PaTER_ce4you (69)|2.6.2006 22:36
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]WM 5 to podporuje, takže by to mělo jít. Také můžeš vyzkoušet, zda to nepůjde v nastavit v start-setting-personal-buttons.[/QUOTE]
No, nejde to. Možná jedině nějakým zásahem dpo registru, ale to mě zas tak netrápí. Mám to koupený a je to skvělé. jen mám na zkušenější uživatele dotaz:
Dá se nějak nastavit, aby se mi kontakty, třeba přímo uložení ze seznamu hovorů (registr hovorů) otevřelo v Adresbook? Nevím, jestli mi přesně rozumíte. Na HW tlačítku mám přímo nastavený Adressbook. Ale třeba z registru hovorů, pokud chci využít nabídku po ťapnutí a přidrženíá stylusu "Uložit do kontaktů", tak to lze jen v klasické podobě... O to mi jde.. ;-)Dík za každou radu.
Jinak tzento soft vážně stojí za to!