Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak mít stále spušrtěný Pocket Informant ?

Atisbusty (102)|19.5.2006 14:40
Dobrý den,

v posledních dnech jsem tu řešil těžkopádnost systému WM5 a po vašich radách jsem nahraál Pocket Informant a pohoda. Tedy pokud běží na pozadí. Pokud ne, nic to neřeší. A s tím se pojí dotaz. Dal jsem si ho ve windows do Programů po spuštění. To funguje po softresetu. Pokud ale dám jen přístroj uspat, či tak učiní při nečinnosti sám, Pocket Informant musím zapínat znovu, neb psuštěné programy jsou 0. To neplatí pokud je uspán jen krátce, to pak běží v pohodě. Tedy, jak z Pocket Inofrmnatu uděat stále běžící aplikaci, která bude mít PIM načtené stále a nebudu muset čekat když si chci zapsat schůzku....A nebo jak alespoň nastavit PI tak, aby se zapnul i při probuzení. S tím se pojí i druhý dotaz. Jak dlouhá je doba, kdy při uspání zůstávají načtená data? Portože pokud je to jen krátce, běžící aplikace jsou stálezapnuté, tedy i PI.

Díky moc
¨
Aleš
beecher (9270)|19.5.2006 15:14
To je trochu zvlastni... Ja kdyz vecer vypnu PDA, tak se rano probudi do uplne stejneho stavu, v jakem jsem ho dal spat. Nepouzivate nejaky Task Manager, kterym ten PI zavirate uplne?
Atisbusty (102)|19.5.2006 17:54
Nejsem si ničeho vědom.

Vám zůstane v běžících programech vše, co jste tam měl večer ?

Včetně načtených dat pokud se budu bavit třeba o PI ?

Aleš
beecher (9270)|19.5.2006 18:53
Ano. Proste, tak jak ho vecer vypnu, tak ho najdu rano po zapnuti...

EDIT: Nemate zapnute prepnuti na Today obrazovku po nejake dobe?
Atisbusty (102)|19.5.2006 20:39
Ono to asi bude zralé na HR. Toitž...pokud ze spacího režimu pustím PDA zlačítkem kalendáře, PI se okamžitě otevře ( data jsou teda načtena OK ), pokud PDA ale zapnu normálním tlačítkem, PI není mezi spuštěnými programy a mavíc když ho spustím, ikona minimalizovaného porgramu se posune o jednu doleva ( viz. obr ) a takto se posouvá při každém spuštění. Jako kdyby to bylo přiupraveno na PI, ale někde se stala chyba. Zkusím HR

Aleš
00146466_PDA_sBb.jpg
Atisbusty (102)|19.5.2006 20:54
Ještě mě vlastně napadlo, že chyba bude asi v instalaci PI na SD kartu, které chvíli trvá než se vzpamatuje a tam může vzniknout problém
beecher (9270)|19.5.2006 22:31
Njn, instalace na kartu... Karty se pri vypnuti odpojuji, a jelikoz po zapnuti chvili trva, nez se zpatky nahodi, tak to vypada, ze se system snazi neco pro PI nacist, jenze nemuze, tak PI sestreli...
Atisbusty (102)|19.5.2006 22:35
Vypadá to tak, po HR a instalaci do systému se to chová korektně. Super, tak jsem se po 4 dnech dostal na sice komplikovanější, ale aspoň stejně rychlý systém PIM jako dříve :-))

Moc díky za pomoc

Aleš