Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Eurotel Smartphone Upgrade - stáhněte si!

Pavel Koza (4761)|8.10.2003 14:12
I když jsem se toho na Invexu zas tak moc nedozvěděl, některé drobnosti by se jistě našly. Možná už to víte, ale pro mne to byla novinka - Eurotel nedávno uvolnil upgrade pro svůj Smartphone, který řeší především problémy s českými znaky (ne, NEJEDNÁ se o upgrade na WM2003). Konkrétně jde o plnou podporu české kódové stránky v Pocket IE, možnost vyhledávání v kontaktech podle českých znaků, možnost ukládání kontaktů s českými znaky, podpora české T9 a opravená funkce Caller ID. Má to 11.5MB, ale domnívám se, že se to vyplatí stáhnout.

Odkaz pro stažení

A nezapomeňte si před tím prostudovat návod, jedná se o flashování ROMky, což pokud nedodržíte přesně postup může skončít špatně...
HoZ_ce4you (6)|20.10.2003 17:24
Používám tento upgrade už několik týdnů a rád bych se podělil o mé poznatky..
Čeština je sqělá a opravdu fungugí české znaky v mailech i IE.
Problém má ovšem SP s rozlišováním kontaktů obsahující české znaky. Pokud Vám tedy zavolá človíček, kterého máte uloženého "česky" (např. "Říha" a ne "Riha") - SP přiřadí k volajícímu čílsu úplně jiné jméno... :-(
Definitivní pomoc jsem jsem našel jen ve změnění lokality z Czech Rep. na US...

HoZ
Hans_Blix (1)|7.11.2003 19:51
Dobrý den, mám takový dotaz. Vlastním Sendo Z100. Opravdu si nedělám legraci a vlastním tento prototyp. Zajímalo by mne, zda-li existuje způsob jak dostat Update určený pro ET Smartphone do mého přístroje. Jde mi pouze o českou T9. Mám strach to udělat bez rozmyšlení z důvodu zásahu do paměti ROM. Děkuji za případnou odpověď. Jan Ročkár
Pavel Koza (4761)|12.11.2003 23:24
[QUOTE="Sendo Z100"]Dobrý den, mám takový dotaz. Vlastním Sendo Z100. Opravdu si nedělám legraci a vlastním tento prototyp. Zajímalo by mne, zda-li existuje způsob jak dostat Update určený pro ET Smartphone do mého přístroje. Jde mi pouze o českou T9. Mám strach to udělat bez rozmyšlení z důvodu zásahu do paměti ROM. Děkuji za případnou odpověď. Jan Ročkár[/QUOTE]

Nedelal bych to. Ten upgrade vlastne prepise komplet flashku v telefonu, a jelikoz to zelezo je asi dost jine, s nejvetsi pravdepodobnosti to nebude fungovat. Je sice MALINKA sance, ze by se to mohlo povest, ale pokud ne, tak mate kus elektroniky na vyhozeni...
coffes (2)|11.12.2003 18:13
LIDI pomoc stalo se mi to co se nesmi stat pri upgradovani...! vypadlo mi to a smartik mi nabizi abych zmackl tlacitko aby se zapnul bootloader, ale to je pak vse, protoze mam na obrazovce mam jen modrou, zelenou a cervenou lajnu a na ni je napsano Canary MV v1.07.4M.. nevim si s tim rady.. jak dam tedy smartika do tovarniho nastaveni??
milennium (336)|12.12.2003 09:02
Já bych skusil připojit Smartphone znovu k PC a pokusit se spustit upgrade...Pokud by se to nepodařilo tak nevím...
Čerpám s vlastní skušenosti.
PDA_newb (2)|21.1.2005 23:24
ahoj vsichni!
vlastnim (bohuzel:sarcastic: ) ET Smartphone s verzi MS Windows 2002 v3.0
jak asi vite, tahle verze je totalne zabugovana.
Takze: 1) Chtel bych se zeptat, jestli nekdo nemate upgrade na WM 2003 a jestli je to vubec mozny upgradovat?:)
2) Planuju nakup hx2410, bude moznost nejake synchronizace mezi temito dvema pristroji?
Diky moc za jakoukoliv pomoc nebo radu!
Dan
boss_ce4you (73)|22.1.2005 06:36
[QUOTE="PDA_newb"]ahoj vsichni!
vlastnim (bohuzel:sarcastic: ) ET Smartphone s verzi MS Windows 2002 v3.0
jak asi vite, tahle verze je totalne zabugovana.
Takze: 1) Chtel bych se zeptat, jestli nekdo nemate upgrade na WM 2003 a jestli je to vubec mozny upgradovat?:)
2) Planuju nakup hx2410, bude moznost nejake synchronizace mezi temito dvema pristroji?
Diky moc za jakoukoliv pomoc nebo radu!
Dan[/QUOTE]
Upgrade na WM2003 pre SPV 1 som nikde nevidel, ale možno existuje...
synchronizácia by Ti mohla fungovať i bez WM2003.
PDA_newb (2)|22.1.2005 10:52
[QUOTE="boss"]Upgrade na WM2003 pre SPV 1 som nikde nevidel, ale možno existuje...
synchronizácia by Ti mohla fungovať i bez WM2003.[/QUOTE]

Diky za radu! Jeste se zkusim zeptat v prodejne, jestli by to WM 2002 nemohli aspon preinstalovat v ramci zaruky. Nefunguje mi MSN messenger a spousta dalsich programu . . . njn,SPV 1 :sarcastic: Dan
boss_ce4you (73)|22.1.2005 11:08
[QUOTE="PDA_newb"][QUOTE="boss"]Upgrade na WM2003 pre SPV 1 som nikde nevidel, ale možno existuje...
synchronizácia by Ti mohla fungovať i bez WM2003.[/QUOTE]

Diky za radu! Jeste se zkusim zeptat v prodejne, jestli by to WM 2002 nemohli aspon preinstalovat v ramci zaruky. Nefunguje mi MSN messenger a spousta dalsich programu . . . njn,SPV 1 :sarcastic: Dan[/QUOTE]

na www Ceskeho eurotelu máš Upgrade. Myslím že to bolo už spomínané niekde v diskusií.
IKOV (17)|10.5.2005 02:13
Link neexistuje.......Nemate nekdo upgrade ke stazeni....???Diky



IKOV