Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Stylus A716

gattomino (32)|12.5.2006 16:41
Zdravím. Mám problém se sháněním stylusu na Asus A716. Potřeboval bych poradit kde by se případně dal sehnat co nejrychleji. Všude mi ho objednají, ale dodání je v nedohlednu. Také zdali by mi poradil majitel jiného typu Asusu (odhadem 730) jestli není stylus kompatibilní. Za projevenou snahu předem díky.:D
Dzejkob (286)|12.5.2006 18:26
Tak to jsme dva :). Ja to zatim resim tak, ze sem si pujcil od kamarada stylus na MDA Compact. Neni to sice idealni, ale lepsi nez nejaky brcko. Jinak sem zkousel megaobchod, rekli mi, ze mi ho dodaji tak do 3 tydnu. Uz je to mesic a nic. Takze to asi budu muset zkusit jeste jinde, ale ihned k dodani ho asi nikde mit nebudou. Preci jen to asi neni nejzadanejsi zbozi, takze ho budou muset dovazet.
gattomino (32)|13.5.2006 14:41
Tak já jsem sice problém vyřešil - tím že jsem stylus našel, ale to nic nemění na faktu že se nedá sehnat. Opravdu by mě zajínalo, jestli se nedá použít z A730.
xsi (31)|29.6.2006 21:31
Když jsem asi před týdnem ztratil stylus, tak jsem si vzpomněl na tuhle diskusi a polil mě studený pot.
Nicméně jsem si stylus objednal na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] a do tří dnů jsem ho měl na prodejně.
Takže jestli vám stylus stále ještě chybí, tak to zkuste tam.
vesos_ce4you (3)|26.7.2006 10:54
Zkus www.atcomp.cz je to tam pod kodem V7001209