Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

uživatelé aceru n30 - jak moc postrádáte ovladač - joystik?

jo_ce4you (34)|29.4.2006 08:42
Dobrý den, tak jsem se rozhodl, že si pořídím mašinku PDA. Pečlivým výběrem a srovnáváním jsem zjistil že nevím co chci. Proto jsem se rozhdl, že si prvně koupím nějaké ojeté PDA a potom dle využití něco nového nadupaného. Měl jsem v ruce HP 1940, byl super, super stav malý, tenký ale cena byla 4100Kč - škoda. Teď tedy hledám Acer n30 s cenou tak kolem 3500Kč - ten má i UBS host, což je asi dobrá věc. Jo co vím úplně jistě že to PDA musí mít BT (modrozub).
No a teď k té původní otázce: šťastní majitelé Aceru N30 jak moc při práci, ovládání, hrách postrádáte ovládací prvek joystik??? To je snad jediná věc která mi pořád vrtá hlavou - děkuji
superkojot (111)|29.4.2006 13:32
Popravdě, zvyknul jsem si... Toto je totiž moje první pda. Umnoha her se dá nastavit ovládání. Ale někde to přece jen trochu vadí.
Kyblik_ce4you (10)|1.5.2006 09:55
pokud si nechces poridit pda kvuli hram, tak ti to rozhodne vadit nebude
jo_ce4you (34)|1.5.2006 12:01
[QUOTE="Kyblik"]pokud si nechces poridit pda kvuli hram, tak ti to rozhodne vadit nebude[/QUOTE]
No po pravdě, o hry mi nejde, mám jich plné PC a už mě nabaví hrát. Jde mi o rychlost a mobilitu. Jak je rychlé zadání poznámky, úkolu, čtení knihy, prohlížení stránek internetu atd. Jestli v některých situacích není třeba rychlejší cvaknout jojem než se škrábat po stylu.
freeman_ce4you (428)|1.5.2006 15:21
Tak v tom prípade je asi rychlejší stylus alebo jog-dial (koliesko naboku na posuvania hore dole) možeš si aj nastaviť tlačitka ako šipky

Je to hlavne na zvyku
d4nix (16)|18.5.2006 12:39
Muzu rict ze na pda si obcas zahraju nejakou logickou hru, karty ci sudoku, tot vse a na to mi joy nechybi a na praci na kterou sem si pda hlavne poridil mi maximalne vyhovuje stylus a "kolecko" na boku, zvykl jsem si na nej tak ze kdyz si mi dostane do ruky jine pda (napr. kamosuv iPAQ) tak sem bez kolecka jako bez ruky ;) ... nehlede na fakt zvany USB host a moznost pripojeni temer jakekoliv klavesnice nebo jineho polohovaciho zarizeni.