Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

QTEK 8310 a zpravy z banky

ka_so (15)|26.4.2006 23:40
Ahojte všichni,mám krátce QTEK 8310 a zatím naprostá spokojenost...mám dotaz,nejsem schopen najít typ zvuku ani hlasitost pri dosle zprave z banky pomoci pomocí SIM toolkit (SIM Smart...nebo jak se to přesně jmenuje).Díky za jakoukoli rad...i pokud se dozvím,že to nejde nastavit,alespoň nebudu dále bádat.
Karel
voska (12)|5.5.2006 23:28
Mně to vždy 6x zahouká. I když je přístroj v "tichém" módu. Také jsem nepřišel na to, co s tím. Nejsem však příliš zkušeným uživatelem ... .
honzanun_ce4you (7)|11.5.2006 00:36
To by mě taky zajímalo, jak se toho protivnýho zvuku zbavit...:mad:
vpx (529)|11.5.2006 09:50
to je zajimavy, mne to ten zvuk nedela, ale pravda je, ze zprava z banky mi jeste nedorazila, pokud nepocitam certifikacni klic(ebanka). :(
mpavlis (11)|11.5.2006 11:33
Nutne tohle potrebuji vyresit. Pripadam si jako naprosty idiot! Jsem na schuzce, telefon v tichem modu a ted najednou ty strasny zvuky... proboha...
toorek (251)|15.5.2006 21:36
Mně by to zase zajímalo z důvodu, že MDAc jen dvakrát krátce a tiše pípne, takže o té zprávě většinou nevím. Jediné řešení u mě (e-banka) je, zrušit si na klientské stránce u způsobu informování zaškrtnutí "posílat zprávy šifrovaně", a pak už vše chodí formou normálních SMS a taky se to podle toho chová.
Capri (1)|1.6.2006 10:32
Muzete mi poradit prosim? Mam problem s autorizaci do ebanky. Nekdy mi zprava prijde nekdy ne, jindy musim telefon vypnout a kdyz ho znovu zapnu tak mi zprava prijde. Mam SIM Plus od Vodafonu a telefon jsem odemkl a nainstaloval na nej Automatic keylock a jeste LCDPlug v 1.54
Fak nevim co stim, v eBance mi rekli ze nove telefony maji s dorucovanim nekdy problem. Nestalo se to nekomu take?
santiago25 (18)|1.6.2006 10:34
Me zpravy z ebanky chodi v pohode. Santi
vpx (529)|1.6.2006 11:23
...jo, mne to taky blbne u ebanky.
VP
Lobo_ce4you (514)|1.6.2006 12:30
Mně to blbne u České spořitelny. Když dám pohyb účtu, tak přijdou vždycky tři zprávy. První přijde hned, ale ty další dvě někdy až s hodinovým zpožděním a ke všemu než přijdou tak mi bloknout všechny příchozí zprávy. Vůbec netuším co s tím. :((
ka_so (15)|21.6.2006 23:29
...tak jsem tady založil diskuzní dotaz,vyplynuly další problémy a souvislé dotazy,ale ohledně hrozného "houkání" nikdo nic...tak si (i pro vás) odpovím, co pomůže - stačí ztlumit hlasitost sluchátka...pak se objeví na chvilku jen nápis.Bohužel se mi nepodařilo,když je u příchozího hovoru i sms vibrace,aby také bankovní zpráva vibrovala...
Kdyby byl nějaký nápad,podělte se.
Díky
Speciaist (13)|28.7.2006 20:31
Taky me to protivne houkani leze na nervy. A myslim ze stiseni sluchatka neni uplne idealni reseni, protoze to stlumi zvuk ve vsech aplikacich. Musi to jit nastavit nekde v registrech, vcetne nastaveni jineho zvuku. Zkusim to zjistit a dam vedet.:cool:
mcquack_ce4you (40)|29.7.2006 11:22
Nezkousel jste nekdo ten soubor tohto zvuku najit v telefonu a pak ho prepsat prazdnym (tichym) souborem se stejnym jmenem? Ve WM5 by to melo jit udelat i kdyz bude v ROM.
MrQuick (16)|31.7.2006 13:55
[QUOTE="VP"]...jo, mne to taky blbne u ebanky.
VP[/QUOTE]

Mi to taky blblo. Přesně výše popsané problémy. Pak jsem přenastavil v ebance, aby mi zprávy chodily jako normální sms. Čekal jsem, že to bude chodit jako smsky a nebudu muset zadávat bankovní pin, ale chodí mi normálně do SimToolkitu, do bankovní části, takže bankovní pin zadávám pořád, ale co je nejdůležitější, už to neblbne.