Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejlepší taskswitcher pro wm2003?

-jon2- (57)|23.9.2003 09:37
Zdravím, zajímalo by mne, jaký je dle Vašeho názoru nejlepší Taskswitcher pro OS WM2003. Používám ten, co je v Battery Pack 5.1 od OmegaOne, ale v kombinaci s h5450 je v něm bezpečnostní díra. Je tak "dobrý", že dokáže odstřelit i screen pro autentikaci (heslo/otisk prstu).

Dá někdo typ?

Díky ...
hybo (3107)|23.9.2003 10:20
dle meho je zatim nejlepsi vecicka PocketPlus. Super, mam z ni radost :-)
-jon2- (57)|23.9.2003 11:22
url?
Michal Jelínek (220)|24.9.2003 09:52
Ja porad tvrdim, ze nejlepsi taks manager na Pocket PC je WisBAR :-)
-jon2- (57)|24.9.2003 12:10
Díky za info, Pocket Plus jsou super. Používal jsem chvíli OmegaOne Battery Pack 5.1, ale dobré zkušenosti jsem s tím neměl. Dokázal sestřelit i screen se zadáním hesla nebo otisku prstu a dostal se normálně na today screen. A mám, možná i subjektivní pocit, že značně zpomaloval systém. Pocket Plus jsou svižná a nemají chybu. Jedinou výtku bych směřoval k today pluginu, kdyby šlo využít i místo po stranách - namísto jejich loga a vpravo, mohly to být 4 ikonky ke spuštění navíc, ale není to nic zásadního.... jinak fakt super.
mchorvat (32)|25.9.2003 17:53
moj favorit: pelmar wisbar
http://www.pelmarinc.com/html/pocket_pc.htm

v kombinacii s:
- batmemtime
http://www.geocities.com/tomgigear77/Software.html

- calendar+
http://www.ppc4you.com/show.cgi?softid=65&platform=0

je to vsetko free, stabilne a silne...
Hynchenzo (81)|22.12.2003 02:01
[QUOTE="mchorvat"]moj favorit: pelmar wisbar
http://www.pelmarinc.com/html/pocket_pc.htm

v kombinacii s:
- batmemtime
http://www.geocities.com/tomgigear77/Software.html

- calendar+
http://www.ppc4you.com/show.cgi?softid=65&platform=0

je to vsetko free, stabilne a silne...
[/QUOTE]

Diky, dalsi uzitecne utilitky.
strojvudce (390)|22.12.2003 18:49
Čauky. Mně se víc než kalendar+ libí tAgenda, není tak roztahanej.;)
-jon2- (57)|22.12.2003 18:52
Přesně tak, tAgenda je špice a když se zbaví všech těch zbytečných ikon nahoře, tak je i šetrná k drahocenému místu na today screenu. Škoda jen, že aktualizace nejsou častěji, na druhou stranu ale zase vše chodí ...
Hynchenzo (81)|22.12.2003 20:02
[QUOTE="-jon2- "]Přesně tak, tAgenda je špice a když se zbaví všech těch zbytečných ikon nahoře, tak je i šetrná k drahocenému místu na today screenu. Škoda jen, že aktualizace nejsou častěji, na druhou stranu ale zase vše chodí ...[/QUOTE]

a odkaz by byl ?
strojvudce (390)|22.12.2003 20:35
Najdeš tady na CE4YOU ve FREEWARE.
Ruka_ce4you (86)|25.12.2003 15:53
Tak to bylo pro me zajimave zjisteni, ze Battery Pack 5.1 dokze odstrelit skreeny pro autentifikaci. Tak sem to zkousel a nijak se mi to nepodarilo. Pouzivam Battery Pack 5.2.
S 5.1 nemam zkusenosti
strojvudce (390)|25.12.2003 19:55
Jak se dá nejjednodušeji koupit Batery Pack 2004. Zkoušim demo a je to super soft. Diky za info.:yes:
Milan Švec (938)|2.1.2004 23:01
Hlasuji pro WisBar Advance v. 1.2.1.0 ze 17.12.2003.
http://www.lakeridgesoftware.com/wisbar/index.html
Výtečně a bezpečně vylepšil WM2003 na LOOXi 600. Grafika, obsah i možnosti nastavení jsou perfektní. Konečně mám pořádek na horní liště. Tj. mám tam, co chci, tj. skoro nic a přeci všechno. Co potřebuji vidět pořád, co mít dostupné na max. dvě kliknutí, co stejně rychle zlikvidovat z paměti. A to vše bez nějakých omezení a hned. Navíc zdarma!
strojvudce (390)|3.1.2004 00:13
Tak Batery Pack už nechci. Zrušil mi PenReadera. Ale trvalo to, než jsem přišel na to, že to dělá von.:sarcastic: Jdu prubnout ten WisBar. Čauves:O
Kleid (213)|3.1.2004 00:22
Zkuste taky Pocket Plus (od Spb).
-jon2- (57)|3.1.2004 10:10
[QUOTE]Tak to bylo pro me zajimave zjisteni, ze Battery Pack 5.1 dokze odstrelit skreeny pro autentifikaci.[/QUOTE]

Týká se to pouze H5450/H5550 ...
Ruka_ce4you (86)|3.1.2004 15:33
[QUOTE="strojvudce"]Tak Batery Pack už nechci. Zrušil mi PenReadera. Ale trvalo to, než jsem přišel na to, že to dělá von.:sarcastic: Jdu prubnout ten WisBar. Čauves:O [/QUOTE]

By mě zajimalo jak??? Mě to jede fpoho :D
strojvudce (390)|3.1.2004 17:43
To by mně taky zajímalo. Když nainstaluju Batery Pack 2004, tak mi nejde zapnout PenReader, jenom Leng klávesnice (samozřejmě i ta anglická). Když ho odinstaluju, tak mi Pen Reader zase fachčí. Je to teda trial verze Batery Packu, ale to by neměl být problém. Docela mně to štve, uvažoval jsem, že ho koupím.:?:
strojvudce (390)|3.1.2004 17:47
Jo a pro doplnění. Mám LOOXe 600 s PPC2002,ROM v202, lokalizace Language Extender v4.208 build 2762 a PenReade verze 4.02.:yes:
PavelR. (2184)|4.1.2004 08:08
... zajimava informace. Stejne jako Ruka, Battery Pack verze 5.2, Language Extender a PenReader 4.02 sam pouzivam (na MDA2, iPAQ 5450 a PocketLOOX 610) a vse slape OK. Zkuste vaseho LOOXe zazalohovat na CF popr. LOOXStore, na tvrdo vyresetovat a nainstalovat SW v tomto poradi Language Extender, Battery Pack, PenReader. Az budu zpet v praci (12.1.) overim to primo na PocketLOOXovi 600.

PavelR.

strojvudce (390)|4.1.2004 15:32
Tak jsem nainstaloval vše znovu, v pořadí jak jste mi poradil a dálších asi 11 prográmků. Zatim to šlape bez chybičky. Pouze asi dvakrát při instalování různých prográmků mi dvakrát nešel PenReader spustit, ale vyřešil to softreset. Tak uvidím, jestli to pošlape. :yes: Ještě bych tedy prosil o radu, jak nejjednodušeji koupit Batera Pack 2004. Díky za info.
strojvudce (390)|4.1.2004 19:50
Tak jsem ještě přiinstaloval prográmek tAgenda, a už PenReader zase nejde spustit. Když odinstaluju BateryPack, tak už zase jde. TAgenda mi nejde odinstalovat, nevím jak nalézt ve Windows soubor tAgenda.dll. Ještě skusím, jestli se ty dva prográmky snesou na prázdným PDA pouze s lokalizací. Jinak Batery Pack má přednost, je to super softik. Jen ještě nevím, jak ho koupit. :?: :$:
Luke_ce4you (37)|4.1.2004 19:57
Jen pro informaci. Vyzkoušel jsem řadu taskmanagerů na MDA, většina z nich nějak kolidovala s PPC PhoneEdition. Z těch free mi jako abs. špička přišel MAgicButton (http://www.trancreative.com/mb.aspx). Ale taky neuměl pořádně zavřít telefonní aplikaci - resp. uměl při stisknutí malé plošky těsně pod zavíracím křížkem. Výrobce, který jasně deklaruje, že tuto free aplikaci tech. nepodporuje, mi odepsal, že PhoneEdition nemá a tím pádem, to nemůže odzkoušet a opravit.
Z těch placených pak PocketPlus, který byl zcela bez problémů a BattPack, který je mnohem větší a některé jeho verze zase kolidovaly s PPC PhoneEdition (např. 5.1).

Programy je nejjednodušší, nejlevnější a nejrychlejší koupit u výrobce nebo prodejních serverech (Handango, Pocketgear). Napíšete číslo karty a většinou okamžitě dostanete adresu, ze které můžete stáhnout plnou verzi nebo čísla pro uvolnění dema. Akorát dle informace dámy z Komerční banky: "V ČR jsou všechny mezinárodní karty zablokovány pro placení na internetu! Pro placení na Inetu potřebute další tzv. VIRTUÁLNÍ platební kartu, kterou např. KB vydává za 70 Kč." Dostanete pouze číslo, kterým lze skutečně platit. Z korunového účtu se vám strhne přesná částka v aktuálním kurzu - v průměru poloviční cena ve srovnání s cenami našich firem.
Na Handangu vám doporučuji nesplést datum platnosti karty, protože v tom případě vás sice nepustí dál, ale částku si už vesele inkasuje. Vrácení částky je možné na základě sepsání osobní žádosti na pobočce banky, několika telefonátů a po několika měsících.
Samozřejmě v ČR nic takového nefunguje - pouze objednání a dobírka (cca 150 Kč) za neznámou dobu.
Pavel Koza (4761)|4.1.2004 21:08
[QUOTE="Luke"]Z těch free mi jako abs. špička přišel MAgicButton (http://www.trancreative.com/mb.aspx). [/QUOTE]
Dik za tip, dal jsem to do programu.

[QUOTE="Luke"]Akorát dle informace dámy z Komerční banky: "V ČR jsou všechny mezinárodní karty zablokovány pro placení na internetu! Pro placení na Inetu potřebute další tzv. VIRTUÁLNÍ platební kartu, kterou např. KB vydává za 70 Kč." [/QUOTE]
Coze??? Nemyslela vsechny karty Komercni banky? Ja ze s eBankou si vsechno muzu nastavit, jestli jakoukoliv kartu blokovat ci ne.
hybo (3107)|5.1.2004 07:33
No ja tedy nevim, ale zrovna vcera jsem si kupoval soft pro PC a bez cehokoliv mi stahli platbu a do par minut jsem mel link na stahnuti 200MB souboru :-))) Zadne nastavovani. Ano, standardne to eBanka tak mela, taky jsem to tak mel, ale neni to nutnost, je to spise ochrana. Mate jednu platebku "mechanickou" a pak virtulani plateblu, na kterou si date urcitou sumu a pak z ni se to odecte. Je to ochrana proti stahnuti vice penez, nez je zdravo, nebo kdyz Vam nekdo ukradne platebku a nestihnete ji zablokovat :-))) Jo, abych jeste upresnil, mam VISA Classic kartu, eBanka. Ted me ale napada, jak to je napr. s reklamaci platby. vim, ze v USA je myslim 180 dni na reklamaci neopravneneho stahnuti platby z uctu na zaklade udaji platebni karty. Jak to je u nas, to nevim.
Luke_ce4you (37)|5.1.2004 13:13
Psal jsem to sem proto, že mám takové zkušenosti s Handangem a KB. Aby se někdo nedivil, že mu nejde zaplatit platba mezinár. Master kartou.
Jinak ta ochrana je asi na místě - každý, kdo by si zapamatoval (vyfotil) data vytištěná na vaší kartě by si mohl vesele nakupovat na Internetu z vašeho účtu. Já ji mám k podnikatelskýmu účtu, žádný zvl. peníze, takže do týdenního limitu (dost vysokýho) lze nakoupit - a prakticky to můžu zjistit třeba za měsíc nebo za dva. Taky jsem měl trochu pocit, že to je nějaká česká specialita, protože známý v Holandsku, který provozuje internetový obchod se hrozně divil, co to je virtuální karta.
K tomu vracení peněz - absolvoval jsem několik e-mailů s Handangem, několik telefonátů na pobočku a do ústředí banky, potom jsem musel osobně jít na pobočku sepsat žádost, potom několik ověřujících telefonátů z ústředí banky. Asi za měsíc to vrátili - ale ta procedura kolem toho je šílená.
tree (9)|5.1.2004 22:40
K tem taskswitcherum - ja pouzivam uz dlouhou dobu maly (23KB) a rychly vBar. Je to vlastne takova odlehcena verze WIS Baru. Umi toho sice docela malo, ale zato chodi bezproblemove a po chvilce si na nej zvyknete tak ze si budete myslet ze je to standartni vybava pocket pc :-)
info a download na http://www.vieka.com/vbar.htm
-jon2- (57)|5.1.2004 23:09
[QUOTE]K tem taskswitcherum - ja pouzivam uz dlouhou dobu maly (23KB) a rychly vBar. Je to vlastne takova odlehcena verze WIS Baru. Umi toho sice docela malo, ale zato chodi bezproblemove a po chvilce si na nej zvyknete tak ze si budete myslet ze je to standartni vybava pocket pc :-)[/QUOTE]

a funguje bez problemu i pod WM2003?
Hynchenzo (81)|6.1.2004 00:32
[QUOTE="-jon2- "][QUOTE]K tem taskswitcherum - ja pouzivam uz dlouhou dobu maly (23KB) a rychly vBar. Je to vlastne takova odlehcena verze WIS Baru. Umi toho sice docela malo, ale zato chodi bezproblemove a po chvilce si na nej zvyknete tak ze si budete myslet ze je to standartni vybava pocket pc :-)[/QUOTE]

a funguje bez problemu i pod WM2003?[/QUOTE]

Ja pouzivam IcBar, coz je take z puvodniho wisbaru. Plna spokojenost.
A jede bezproblemove i na WM2003
tree (9)|6.1.2004 10:06
[QUOTE="-jon2- "][QUOTE]K tem taskswitcherum - ja pouzivam uz dlouhou dobu maly (23KB) a rychly vBar. Je to vlastne takova odlehcena verze WIS Baru. Umi toho sice docela malo, ale zato chodi bezproblemove a po chvilce si na nej zvyknete tak ze si budete myslet ze je to standartni vybava pocket pc :-)[/QUOTE]

a funguje bez problemu i pod WM2003?[/QUOTE]

Na mem FS Loox 600 s WM2003 funguje bez problemu.