Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IndovisiSMS 2.8

t.mister (39)|20.4.2006 10:33
Po dlouhé hledání jsem na webu (http://ivsms.indovisi.com/) objevil program na posílání sms a správu telefonu který by možná mohl alespoň z části nahradil pod WM5 nefungující Smartgsm.Nikde se mi nepodařilo zjistit jestli program korektně funguje pod WM5 u mě zatím vše vypadá dobře.Nemáte s tím někdo větší zkušenosti?Případně existuje česká lokalizace? ;)
beecher (9270)|20.4.2006 11:14
Tady pisou: Pocket PC WM2003 or WM2003SE, GSM phone with IrDA or Bluetooth

Takze to asi moc chodici pod WM5 nebude...
t.mister (39)|2.5.2006 08:14
Koukám že jsi nakonec změnil názor na fungovaní pod WM5 co? Když jsem říkal že to jede tak to jede. Hele nenašel by se někdo kdo by mi k tomu udělal češtinu? ;)
beecher (9270)|2.5.2006 11:04
Njn, mne nenapadlo to vyzkouset. :)
Na cestinu se asi podivam, ale jelikoz je to sam obrazek, tak nevim, ja nejsem dobrej grafik... ;)
mi38k (205)|18.5.2006 12:22
mam s timhle softem trochu problem...v nastaveni jaky COM port ma ivsms pouzivat nevidim mnou vytvoreny odchozi port...pres irda mi normalne funguje ale to je trochu neprakticke...
beecher (9270)|18.5.2006 15:10
Jake cislo je toho odchoziho portu?
mi38k (205)|18.5.2006 17:47
porty 1, 2, 5, 8 nejdou vytvorit vubec a kdyz vytvorim jiny tak se nezobrazi v nabidce programu...
beecher (9270)|18.5.2006 18:27
Ja se ptam, jaky jste odchozi port s danym telefonem vytvoril, ne jake nejdou vytvorit...
vatco (15)|18.5.2006 18:31
V nastaveni indovisi je dost omezeny vyber portu. Libovolny port lze nastavit v registru pod:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Indovisi\Indosms\Setting]

pokud ale potom vlezete opet do nastaveni, prepise se to zase na COM3 nebo tak neco...
mi38k (205)|18.5.2006 20:06
[QUOTE="beecher"]Ja se ptam, jaky jste odchozi port s danym telefonem vytvoril, ne jake nejdou vytvorit...[/QUOTE]

myslel jesem ze to z me odpovedi vyplynulo...zkousel jsem vytvorit vsechny ale ani jeden se nezobrazil v nabidce...kazdopadne ted tam mam nastaven jako odchozi port COM 0.

EDIT:

[QUOTE="vatco"]V nastaveni indovisi je dost omezeny vyber portu. Libovolny port lze nastavit v registru pod:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Indovisi\Indosms\Setting]

pokud ale potom vlezete opet do nastaveni, prepise se to zase na COM3 nebo tak neco...[/QUOTE]

diky...tohle funguje:)
speed-komi (278)|18.5.2006 21:54
co je podle vás lepší smartgsm nebo toto? odzkoušel bych sám, ale zatim nemám telefon s BT (až příští týden). Jdou s tim i zálohovat sms z telefonu?
beecher (9270)|19.5.2006 06:11
Oba programy dokazou komunikovat i pres IR, takze zkousej, zkousej... ;)
Kája_oldd (759)|15.8.2006 16:44
Měl bych dotaz, zdali v indovisi lze měnit jména kontaktl, stáhlých z telefonu. Přeci jen, SE a ta jejich diakritika, nechci mazat diakritiku z telefonu a ani pohled na hvězdičky či co v programu není nej. A já nevím nikde sem tu možnost nenašel, budu rád za jakoukoli dobrou radu;)
mi38k (205)|15.8.2006 16:50
Já myslim, že indovisi svůj vlastní seznam kontaktů nemá. Při synchronizaci se kontakty zapisují do kontaktů ve WM. Takže měnit jména lze tam;)
Kája_oldd (759)|15.8.2006 19:18
[QUOTE="mi38k"]Já myslim, že indovisi svůj vlastní seznam kontaktů nemá. Při synchronizaci se kontakty zapisují do kontaktů ve WM. Takže měnit jména lze tam;) [/QUOTE]
To právě ne...dají se přidat do kontaktů (je na to volba) ale i když je tam nenahrajete, fungují normálně v programu. Sice jsem to nezkoušel, ale když na sobě nejsou závislí nazvájem, tak změna jmen v kontaktech by neměla mít vliv.
mi38k (205)|15.8.2006 19:38
Změna v kontaktech WM má vliv na kontakty v indovisi a to takový, že jsou oba kontakt listy naprosto shodné. Program používám, takže to mám odzkoušeno. Jednou jsem synchronizaci indovisi s telofonem zkoušel a kompletně mi to rozházelo kontakty ve WM (indovisi si totiž neporadil s diakritikou), takže teď synchronizuju buď pomocí outlooku v PC nebo ručně. Každopádně není nic jednoduššího než to vyzkoušet sám;)
Kája_oldd (759)|15.8.2006 23:19
No ale já to zkoušel, po synchronizaci nic, až když sem něco zaškrt v menu, vyskočilo varování, a prásk, měl sem je v kontaktech (ty kontakty z mobu). Nicméně, chtělo by to spíš z kontaktů do programu, páš jestli opravdu funguje je přejmenovat v kontaktech, tak bych musel mít kontakty pro mob a ještě normálně, to je docela zmatek. Ale opravdu se mi nezdá napojení na kontakty standartně, bo sem je promazal a indovisi je má pořád:(