Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Projde mi reklamace n50 premiun???

peane (5)|19.4.2006 10:02
Chtěl bych se zeptat jestli mi projde mi reklamace n50 premiun když řeknu že mi špatně funguje záložní baterie? Moje myšlenka je 3x reklamovat a poté mi vrátí peníze a následně si koupím n311, která je jen cca o 300 kč draší. Vím že nezapínání záložní baterie je časá ale nevím jestli mi to vezmou na reklamaci.
Předem děkuji za odpovědi :))
Pavlucha (1496)|19.4.2006 10:35
... no pokud ti záložní baterie opravdu špatně "funguje", tak si myslím, že reklamace projde - vše se koneckonců dá proměřit.

Pokud to děláš jenom proto, abys měl jiný PDAčko, tak tě trochu nechápu :sarcastic:
Surgical (2364)|19.4.2006 11:03
Moje myslenka je vycurat s obdchodnikem...no snaz se :)
Blondak_s.r.o. (78)|20.4.2006 21:50
No nevim, ale spis kdyz uz tak ti vymeni pristroj a penize ti nevrátí.
peane (5)|21.4.2006 10:13
To si taky myslim ale po 3 reklamaci bz meli opravdu vratit penize.
speed-komi (278)|21.4.2006 10:57
Tak už to reklamuj, a napiš nám, jak si dopadl.
Eurino_ce4you (72)|23.4.2006 18:42
Ja tiez planujem spravit takuto vec raz uz som reklamoval budem este dva krat a to iste chcem spat peniaze nekupoval som si pristroj ktory nefunguje tak ako ma - to hovorim o wifi pri rom 18 , nekorektne chovanie BT , hocikedy sa proste resetne a data su fuc - prepacte za vyraz a taky pristroj mozem ---- ! Uz nikdy viac nic od acer co nebude stat menej ako stovku ...
Kája_oldd (759)|23.4.2006 18:58
Asi jsem to špatně pochopil, ale vy chcete 3x (nikoli potřetí) reklamovat stroj pro tu samou věc? Jestli ano, mám silné pochyby, že by ten samý prodejce uznal 3x za sebou reklamaci úplně stejné a v tomhle případě poměrně "pochybné" závady?
no skuste to, ale nedávám tomu moc velké naděje, pokud je situace taková, jaká myslim:)
Karm (365)|23.4.2006 19:23
Nevim o co lidem kteri to chteji reklamovat 3x jen kvuli tomu aby meli nove jde,meli si radsi koupit rovnou lepsi model.Mě BT blbne jen v součinnosti s AS takže v PDA problém moc nehledám.
Samozřejmě pokud se závada projeví tak ti vyreklamují,pokud ne,máš asi smůlu :-)
Docent (1234)|23.4.2006 20:42
[QUOTE="Karm"]Nevim o co lidem kteri to chteji reklamovat 3x jen kvuli tomu aby meli nove jde,meli si radsi koupit rovnou lepsi model.[/QUOTE]
Omlouvám se moderátorům, že sem proti pravidlům dávám citaci předchozího příspěvku, ale reaguji právě na tu citovanou větu:
Těm lidem, jde právě o to, aby měli nový a lepší model, že... A díky takovýmto vychcánkům to pak třeba odnesou lidé, kteří mají se svým přístrojem opravdu problémy, ale reklamace jim nebude uznána, protože výrobce ani prodejce nejsou charitativní organizace, že...:no: .
freeman_ce4you (428)|23.4.2006 21:07
Tak asi to tu zamknem lebo si myslím že ce4you neni od toho aby pomáhalo niekomu v reklamovacom podvode;) :((