Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Soft pro w2003 zebricek

mastodonto (32)|11.4.2006 21:30
zdravim,
snad moc neobtezuju, jen sem se chtel zeptat, zda neexistuji stranky, kde by bylo (nejlepe podle uzivatelu) hodnoceni placenych, ale treba i free programu pro w2003 kompatibilni? tady sem nasel u free pouze top10, ale chybi zde moznost serazeni..
nemejte mi to za zle, jen nerad ztracim cas testovanim spousty (na oko) uzitecnych programu. diky vsem!
*tom
Duddits (217)|12.4.2006 11:00
http://www.pocketgear.com/
beecher (9270)|12.4.2006 12:03
Pripadne Pocket PC Magazine Awards...

Nezlobte se ale zase na mne, hledanim programu, ktere nam vyhovuji, a experimentovanim s nimi, jsme kazdy tady na foru stravili dost casu (a ze ho mame kazdy velmi malo). Uzijte si cas stravenym s PDA, aspon ho lepe poznate... ;)
mastodonto (32)|12.4.2006 13:45
rozumim, nechtel sem nijak znevazovat "poslani" experimentatoru, ale prave vlastni neznalosti bych si nechtel pripadnym testovanim nadelat jeste vice problemu;)
diky moc za odkazy! *t
beecher (9270)|12.4.2006 14:02
Ale tady nejde o par experimentatoru, ale vsichni tady na foru si tim prosli... ;)

BTW Pokazit nic nemuzete, zarizeni lze vzdy uvest do stavu jako po vybaleni z krabice, aneb znamy hard-reset... :yes:
pivous (58)|12.4.2006 21:58
2 Becheer. No třeba někdo nechce experimentovat a chce jen poradit, pak koupit, pak pouzivat, ne experimentovat. Od toho tady taky, myslím si m.j. to forum je. Velice slušně se zeptal a nezaslouží si takové odpálkování, které mu opravdu nepomůže. Když nechci pomoci, nemusim odpovidat a hotovo. Sorry za názor.
beecher (9270)|13.4.2006 11:54
No jo, jenze kdyz mu poradim, ze na zastupce programu na Today ma pouzil iLauncher, tak se tady zase na mne sesype halda uzivatelu SPB Pocket+ a 1. zacne tady flamewar a 2. zase se ten uzivatel nic nedozvi (pripadne bude experimentovat s 2 programy).
A tak je to se vsim... ;)
99tky (156)|13.4.2006 21:02
[QUOTE="pivous"]...nezaslouží si takové odpálkování....[/QUOTE]
Nerekl bych ze ho beecher "odpalkoval" spis naopak postavil pred realitu. Kazdemu vyhovuje neco jineho a od toho jsou treba casove omezene verze. Co cihla to soft-original. Experintovani se stejne nevyhne. Taky nejsem zrovna testovaci a nevyhnul jsem se zbytecnym instalacim. Stejne "projde" maximalne 2-3 softama a to neni tak moc aby si je nezkusil, kdyz si bude chtit vybrat pro nej ten nejlepsi.