Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SunnySoft VCard se nepodarilo nainstalovat

infovir (28)|9.4.2006 10:24
Zdravim.
Po uspesnem stazeni a aktivace aplikace VCard se mi nedari tuto aplikaci nainstalovat do Pocket PC. Vzdy se spusti jakoby instalace na strane PDA a pak PDA ohlasi, ze se tuto aplikaci nepodarilo nainstalovat. Zaroven jsem si vsiml, ze se PDA ani neptalo, kam chci danou aplikaci nainstalovat (vnitrni pamet/SD karta). Nevi nekdo, v cem je krpa? Jde o Acer N311 s fw 1.015 a lokalizaci InterWrite 9.1.
zidane_ce4you (244)|10.4.2006 13:17
Dobrý den,
na Vašem zařízení je operační systém Windows Mobile 5, software podporuje operační systému Windows Mobile ve specifikaci: Windows Mobile 5 Phone Edition, tudíž Vaše zařízení není podporováno.
Na Vašem zařízení byste ztěžka využil funkcionalitu této aplikace, protože Vaše zařízení nedisponuje GSM modulem.
Pokud budete mít další dotazy jsem k dispozici
infovir (28)|10.4.2006 18:23
[QUOTE="zidane"][QUOTE="infovir"]Zdravim.
Po uspesnem stazeni a aktivace aplikace VCard se mi nedari tuto aplikaci nainstalovat do Pocket PC. Vzdy se spusti jakoby instalace na strane PDA a pak PDA ohlasi, ze se tuto aplikaci nepodarilo nainstalovat. Zaroven jsem si vsiml, ze se PDA ani neptalo, kam chci danou aplikaci nainstalovat (vnitrni pamet/SD karta). Nevi nekdo, v cem je krpa? Jde o Acer N311 s fw 1.015 a lokalizaci InterWrite 9.1.[/QUOTE]
Dobrý den,
na Vašem zařízení je operační systém Windows Mobile 5, software podporuje operační systému Windows Mobile ve specifikaci: Windows Mobile 5 Phone Edition, tudíž Vaše zařízení není podporováno.
Na Vašem zařízení byste ztěžka využil funkcionalitu této aplikace, protože Vaše zařízení nedisponuje GSM modulem.
Pokud budete mít další dotazy jsem k dispozici[/QUOTE]

Dobry den,
dovolil bych si upozornit na aplikaci mPhone, ktera se dokaze pripojit k mobilnimu telefonu prostrednictvim bluetooth a tedy urcite funkce realizovat takto...
zidane_ce4you (244)|10.4.2006 20:37
Dobrý den,
to jistě ano, ale to by potom naše aplikace musela spolupracovat s jinou aplikací, která teprve zajišťuje komunikační stránku celého procesu.
Mějte se
infovir (28)|11.4.2006 04:15
[QUOTE="zidane"]Dobrý den,
to jistě ano, ale to by potom naše aplikace musela spolupracovat s jinou aplikací, která teprve zajišťuje komunikační stránku celého procesu.
Mějte se[/QUOTE]
Proč by se musela aplikace odkazovat na jinou aplikaci? Měl jsem na mysli, aby aplikace VCard přímo obsahovala funkcni připojení na mobilní telefon - tak, jak je tomu u aplikace mPhone. Nemyslím si, že by to měl být až takový problém...
Hezký den
zidane_ce4you (244)|11.4.2006 09:26
Vývoj driveru pro telefony by trval další měsíce, není to tak jednoduché jak se domníváte...
infovir (28)|11.4.2006 16:56
[QUOTE="zidane"][QUOTE="infovir"]
Proč by se musela aplikace odkazovat na jinou aplikaci? Měl jsem na mysli, aby aplikace VCard přímo obsahovala funkcni připojení na mobilní telefon - tak, jak je tomu u aplikace mPhone. Nemyslím si, že by to měl být až takový problém...
Hezký den[/QUOTE]
Vývoj driveru pro telefony by trval další měsíce, není to tak jednoduché jak se domníváte...
[/QUOTE]
Asi máte pravdu v tom, že to nebude tak jednoduché. Nicméně ani nemožné. Myslím si, že zde existuje určitý prostor pro kvalitní aplikace v této oblasti. (navíc např. v češtině). Myslím si, že by se investovaný čas do vývoje takové aplikace vyplatil. Ale toto rozhodnutí není na mne - já už programování nechal...
zidane_ce4you (244)|11.4.2006 17:56
Dobrý den,
ještě jednou díky za názory.
Mějte se
infovir (28)|11.4.2006 18:01
[QUOTE="zidane"]Dobrý den,
ještě jednou díky za názory.
Mějte se[/QUOTE]
Ja Vam dekuji za Vase odpovedi. Mam v pripade Vasi spolecnosti spise negativni zkusenosti co se tyce komunikace a poskytovani informaci...
daww (687)|11.4.2006 20:39
Pánové, je to skutečně ukázková záležitost nesmyslného citování. Tuhle diskuzi by měl Pavel Koza zařadit jako odstrašující příklad. Bez citací by byla diskuze o půl metru kratší a mnohem přehlednější. :no:
zidane_ce4you (244)|12.4.2006 08:24
Rádo se stalo, kdybyste někdy potřeboval tak klidně napište email nebo sem do diskuze...