Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s kartou miniSD

Maikl_ce4you (13)|7.4.2006 16:26
mám kartu mini sd 512 a když chci na ni zapsat tak se to povede jen někdy. pokud zapisu vetsi mnozstvi dat, tak mi nahlásí chybu dat a data jsou pryč a nejsou dostupná, poté nejde v četce karet v pc vlozit kartu protoze ji nenajde, nevim co s tim mám dělat, používám ji do mobilního telefonu a tam nejde zapsat více jak 130 MB dat pokud ho spojím s ActiveSyncem. Prosím poradte jestli nevite co s tím.:( :no:
Surgical (2364)|7.4.2006 18:33
No, asi reklamovat kartu....Predtim zahodno vyzkouset, zda se chova stejne i v jinem zarizeni. Pokud je karta v jinem zarizeni O.K., pak reklamovat strojek, takovy je holt zivot.
will27 (131)|7.4.2006 18:48
To nektere karty delaji... Byla zde take cela jedna vadna serie Kingstonu... Zkus reklamaci..

To Surgical: Chtel jsem se zeptat na tu 2GB Kartu,co mas v podpisu...jak si s ni spokojenej a co rychlost... Uvazuju o koupi,ale ne a ne se rozhoupat... Hlavne aby to Qtek 8310 zvladnul.. Popr. napis i cenu,jestli muzes... Dekuju za opdoved...
Bohumil Stejskal (414)|7.4.2006 19:30
myslím,že Qtek 8310 umí až 4 GB mini SD :yes: :cool:
tompre (1)|7.4.2006 23:33
Ahoj vsichni, mam ten samej problem s moji MINISD 1GB kartou Kingston kupovanom minuly mesic v Alzasoftu. Hned po tydnu jsem ji nechal reklamovat. Dostal jsem za ni obratem novou. Problem, ale nadale pretrvava. Zitra tam jedu znova. Doufam, ze se s nima nejak dohodnu prece jenom je to dost spatna zkusenost s tak znamou znackou jako je KINGSTON :)