Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPRS

Octavian (81)|4.4.2006 17:49
Mam Qteka a nainstaloval jsem si prelude ICQ chtel bych se zeptat jeslti s tim nemate nekdo zkusenosti , zajimalo by me kolik tak spotrebovava kb pouzivani ho, a jak se na nem nastavi aby se automaticky nepripojoval ??? kdyz mam zadano Offline tak podle me asi neprijima zadna data ne? a posledni dotaz kde najdu čítač stazenych dat v qteku nemuzu to najit nikde, dekuju
RadimK_ce4you (223)|4.4.2006 18:59
Kolik Prelude priblizne zere jsme tady resili, neni to zrovna nejmin, ale posledni verze je v tomhle ohledu optimalizovana, tak uvidime (jeste jsem nezkousel). Jinak Qtek pocitadlo dat nema, jediny funkcni programek co jsem nasel je Efficasoft GPRS Counter. Napr. v takovem uznavanem SPB GPRS monitoru nejde zvolit typ pripojeni, takze je k nicemu.
Octavian (81)|4.4.2006 19:03
Kdyz mam na horni liste velky G to znamena ze jsem permanentne pripojenej k GPRS???Jde to nejak vypnout?resp jak docilit aby prelude nic nezral (krom celeyho vymazani?) mam bobky ze se nedoplatim
lukike (278)|4.4.2006 19:06
To G znamena ze mas aktivne GPRS (neposiela ziadne data,ani neprijima - jedine ked ty niekto posle mms)
Inac chel by som sa opytat kde sa da stiahnut prelude icq na PDA???dik
Octavian (81)|4.4.2006 19:22
ja si nejsem 100% jistej ale neni prelude jen pro smartphony???
odkaz zde http://www.preludeicq.com/
Tomma (10)|4.4.2006 19:52
[QUOTE="Octavian"]Kdyz mam na horni liste velky G to znamena ze jsem permanentne pripojenej k GPRS???Jde to nejak vypnout?resp jak docilit aby prelude nic nezral (krom celeyho vymazani?) mam bobky ze se nedoplatim[/QUOTE]

To velke G v ctverecku uprostred listy znamena ze je k dispozici sit s povolenym GPRS, nikoli ze se prenasi data. To ze se prenasi data ti ukaze male g nad symbolem signalu.