Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iLauncher

buko2760 (52)|31.3.2006 11:03
měl bych dotaz k tomuto programu: chci si dát několik ikonek pro spuštění do spodní lišty, ale nevím jak se potom zbavit té další lišty nad ní. mám tam potom ty ikonky vlastně 2x. díky moc.
buko2760 (52)|31.3.2006 21:35
nějak se mi to pořád nedaří :mad:
00136103_captrfure_VSsZ.jpg
Zdenek Malinsky (9781)|1.4.2006 00:11
Nechápu, proč používáš zároveň iLauncher a SPB P+? Nevím, co z kterého používáš za funkce, ale myslím, že většinu funkcí mají stejnou nebo podobnou, takže jeden zbytečně zabírá místo v paměti.

Jinak ikony ve spodní liště jsou dobré možná tak z estetického hlediska. Praktický význam žádný, protože jsou přístupné pouze v today, žádné kliknutí neušetříte.
GeorgeCZ_ce4you (141)|1.4.2006 00:53
"General settings - Auto minimize" jste zkousel?
BTW Ty ikony dole jsou i dle me zkusenosti prakticky k nicemu.

Nejsem si jist, ze uplne chapu vas dotaz, ale predpokladam toto:
General settings - Shell Tray tab (tady se vybere zalozka do systemove listy)
General settings - Exclude tray tab from main display (timto se zalozka ze spodni listy neobjevi v iLauncheru na Today)
Paklize byste potreboval mit zastupce JEN ve spodni liste, tak to lze resit nastavenim General settings - Auto minimize. iLauncher se tak spusti minimalizovany (na Today neni videt).

Prosim upravujte sve prispevky pokud je davate zbytecne pod sebe!Staci kliknout na tlacitko upravit a pripsat co potrebujete!Vice prispevku,vice mista,mene prehledu!!! duffioso
buko2760 (52)|1.4.2006 07:41
já používám hlavně spb p+ ten mi plně vyhovuje, akorát neumí dát těch pár ikonek do té lišty. jsou to programy které spouštím právě jen z today. a pravdou taky je, že se mi líbí i vzhled. ale když říkáte, že je to na nic tak se na to asi vykašlu.
Zdenek Malinsky (9781)|1.4.2006 10:25
No, na nic to není, třeba ti to tak bude vyhovovat. Já jsem psal jen svůj názor a zkušenost. Prostě, co není v horní liště, k tomu nemáš okamžitý přímý přístup. Většina aaplikací si spodní lištu obsadí svými ovládacími prvky, takže pokud tam budeš mít nějaké ikonky, tak budeš muset buď aplikaci vypnout nebo minimalizovat nebo se jinak dostat na today, což vyžaduje minimálně jeden klik, což je stejné jako kliknout na "start". Sice ikonky ve spodní liště vypadají možná hezky, ale dle mého názoru to práci neurychlí. To je lepší si nejdůležitější a nejčastěji používané aplikace namapovat na HW tlačítka.
yasmeene2 (794)|3.4.2006 10:42
co vyzkouset nejaky program, ktery pridava ikonky pouze do spodni listy? v sekci freeware urcite minimalne jeden je.