Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPS Bluetooth Gopass GPT-700 mate s nim zkusenosti?

Brouczech (4)|25.3.2006 12:58

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
koupil jsem tuto GPSku a mám takový dotaz. Když chytne signál, tak ta LEDka kde je satelit má blikat??? cca 30 minut jsem byl venku...a LEDka mi pořád svítila a PDAčko mi neukáže žádné souřadnice atd.....kolega má GPSku od jiného výrobce a úplně na tom samém místě, kde jsem to zkoušel já, se mu chytla cca za 1 minutu a LEDka začala blikat. Když jsem se díval do manualu, nic o tom nepíšou,co má LEDka dělat. Co myslíte???Mám šmejd?? Reklamce?? Díky za info
Surgical (2364)|25.3.2006 13:10
Vis, to mas porad dokolecka, koupil jsi ji, protoze byla o litr levnejsi, nez [odkaz, pro zobrazení se přihlaste].
Ne, ze by ta GPSka byla uplne spatna, ale soumeritelna neni. Takze, pokud se prokaze, ze je skutecne vadna (za 30 minut by preci jen fix chytnout mela), nelen pri reklamaci zadat o vymenu byt s prislusnym doplatkem za BT-339, nebudes litovat.
Homer261 (98)|2.5.2006 15:16
Gopass GPT 700 jsem koupil jako zajíce v pytli v balíčku Sunnysoftu.
Bohužel v popisu balíčku nebyl typ GPS uveden a zcela chyběly bližší specifikace.
Přístroj má mizerný příjem, to je beze sporu. Teplý start trvá 15 minut!! Něco takového jsem nezažil ani se starým Garminím eMapem!
Přístroj nelze spárova s PDA, funguje jen v nespárovaném režimu.
Návod je pouze v angličtině a je velmi stručný. V návodu je hrubá chyba - heslo k připojení není 000, ale 1234.
Po dvoudenním používání přístroj přestal reagovat na spouštěcí tlačítko a nešel vypnout jinak, než vyjmutím baterie. To mně stačilo a GPS jsem po 4 dnech používání reklamoval v Sunnysoftu. Bez ohledu na to, že byl součástí balíčku jsem jej nechal vyměnit za Haicom a teď čekám, jak bude fungovat ten.
:((
Brouczech (4)|2.5.2006 16:45
no...já jsem ho také vrátil. koupil jsem ho přes eshop....a tudíž jsem měl 14 dnů na vrácení zboží. Nelenil jsem a zaslal GPS hned zpět ( do týdne mi volala paní ze Sunnysoftu, že tedy OK ). Vrátili peníze a já zakoupil tudle věcičku....[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]. Teď je vše OK........