Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WM5 na HP iPAQ hx4700 - rady, zkušenosti, problémy, úmrtí pri flashování....

MilaCzeque (109)|21.5.2007 22:32
[QUOTE="honza.chlan"]lidičky napadá vás někoho jak přidělit buď hardwarovému tlačítku nebo některé z ikonek ve wisbaru funkci ZAP/VYP Bluetooth ???? on jednak dost papá paměť a jednak kdybych si ho jednoduše zapnul vždy před a vypnul po použití ušetřil bych baterku - ale využívat k tomu managera to by se jeden uklikal - nejlépe by bylo kdyby to šlo dělat jedním kliknutím třeba na liště wisbaru nebo jedním hardwarovým tlačítkem [/QUOTE]

Chvilka reverzeni OEMExtDLL.dll et voila, zkus soubor z přílohy. Když je BT vyplé, zapne a naopak.

edit: ukázalo se, že hraní s mergovanim sekci a alignem nevede k dobrým výsledkům, může nějaký admin, prosím, odstranit první přidaný soubor?

MilaCzeque
MilaCzeque (109)|28.5.2007 23:46
Do dneška byl filesys.exe jenom černá skříňka, to se ale tímto příspěvkem mení! Přikládám svoji nejnovější hračku Compactation spy.
Ukáže přesně kolik sektorů v pda je označených jako dirty(zralých na smazání-"kompaktaci"). Jakmile je toto číslo moc velké, nastupuje filesys a zpomaluje pda. V této verzi zatím neumím kompaktaci vynutit. Ale aspoň se dá odhadnout za jak dlouho nastane(kolem 28000 dirty sektorů).

Použití: spusťte spy.exe a ťukněte na [Refresh].
Tlačitko [try start] se pokusí nastavit HEVENT, na který thread ve filesys čeká a tak kompaktaci vynutit(třeba pěkně v nabíječce), ale zatím to moc nefunguje.

Protože to čte přímo z paměti, je to hodně závislé na verzi windows. Mě to běhá pod OS 5.1.70(Build 14406.1.1.1). Důležitá je velikost souboru msflash.dll, měla by být 43296 bajtů.
Pokud vám to na hx4700 s WM5 nejdede, nastupuje druhý prográmek, dump.exe, stačí spustit a pak mi poslat soubor msflash.dll, kterou vyrobí přímo v rootu(\msflash.dll).


Tak příjemnou zábavu!

MilaCzeque
b-light (9)|29.5.2007 21:30
v2.01.08 PV for HP iPAQ 4700&4705 znáte tuhle verzi? Je to docela mazec. Rychlejší jsem zatím neměl :D

jelikož to je z jednoho čínskýho boardu, tak nebudu dělat reklamu, PM me 4 link.

PS: defaultní heslo pro totalpocketpc je 1234

have a nice day :D
windmaster (307)|30.5.2007 15:00
[QUOTE="honza.chlan"]ZAP/VYP Bluetooth ???? [/QUOTE]

TodayWarrior to umí (a i jiné užitečné věci)
jarsou (108)|30.5.2007 15:15
Dalo to trochu práce ji najít, když jsi tak opatrný na info.:D
Takže pro ty, kteří to chtějí zkusit:

http://www.box.net/shared/cytuda2j3p
Pass. protect and extract: PDAVIET

Info o tom je na
http://www.pxdxa.com/read.php?tid=34803&fpage=0&toread=&page=2


Nebyl při instalaci žádnej problém? Filesys nezlobí? Jde na to napasovat čeština? A jsou to potom WM5 a nebo WM6?

Svěř se nám, prosím...:D
b-light (9)|30.5.2007 15:30
nemám problém s informacema, ale některý fóra nemaji rádi odkazy na jiná fóra.
Jsou to vykuchaný WM5 se skinem WM6. Jinak zatím běží fakt rychle, jednou mi vytuhly při sledování filmu kterej má 200MB na SD kartě. A jednou když jsem vytahnul SD kartu. Tak tohle nedejchnul, ale jinak ... vše ok. Myslím že mám pomalou SD, už je jí pár let asi upgradnu na nějakou rychlejší.

Při flešování žádnej zádrhel ani zamyšlení.
Češtinu jsem nezkoušel používám ENG verze na všem, mám nainstalováno pomalu všechno od SPB a keyboard od SPB s češtinou funguje.

a na filesys jsem lama, nikdy jsem toto téma nestudoval, takže :( , ale hlavně že to chodí ne? :D až mi to klekne tak dám vědět :D
jarsou (108)|30.5.2007 15:32
díky. Takže Filesys se zatím nerozběhl? A co ta čeština?
jarsou (108)|30.5.2007 15:33
Odpověď na češtinu jsem přehlédl, omlouvám se....
b-light (9)|30.5.2007 15:35
češtinu jsi nepřehlédl ještě jsem editoval text :D promiň
Vlastislav Šťastný (275)|30.5.2007 15:38
Já jsem pookřál, stáhnul, rozzipoval a mám soubor s příponou "nbf".
Když chci spustit instalaci, tak XP-čka hlásí neznámý typ souboru a že nejde otevřít. Jak mám tedy postupovat dál? Dík za odpověď.
b-light (9)|30.5.2007 15:45
jestli myslíš tu poslední verzi o který je řeč, postup fleše je stále stejná, spustíš originál flesh třeba na 2003 SE a přepíšeš název soboru CEOS.nbf na tu verzi nbf, která je v originál instalaci a flešování dokončíš.
To co jsi stahnul je jen samotnej soubor obsahující flesh informaci, není to flešovací aplikace. Pokud ti tenhle neumnělej popis nestačí zabrouzdej v tomhle tématu, nebo napiš a já ti to postnu večer z domova.
b-light (9)|31.5.2007 09:33
abych to nepsal znovu, postup pro flash souboru .nbf je následující a je převzat a upraven od: Dannyson

Díky


1. Stahnete si od HP fleš pro 2003 cca 25MB

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SoftwareDescription.jsp?lang=cs&cc=cz&prodTypeId=215348&prodSeriesId=420534&prodNameId=420535&swEnvOID=2050&swLang=8&mode=2&taskId=135&swItem=ip-46235-1

2. když máš staženo rozbalíš jej pomocí win raru (třeba na plochu) tam si nakopíruješ i ten nbf co jis si stahnul bokem a nejde ti samostatně otevřít

3. ze složky spustíš soubor hpRUU.exe, samosebou musíš mít instalovanej active sync. Až se ti zobrazí tabulka o tvé aktuální verzi a verzi kterou flešuješ

4. v tuto chvíli musíš smazat soubor hx4700_11008_ENG_RC_AKU26.nbf a přejmenuješ svůj CEOS.nbf právě na ten smazaný. Tímto jakoby podstrčíš flešovacímu nástroji jiný.

5. Doklikáš se až do konce a čekáš 20 minut :-)
b-light (9)|31.5.2007 17:08
tak koukám že poslední přízpěvky jsou pouze ode mně :) ale co se dá dělat, tak jsem tak nějak dozkoušel verzi ..08 a už s ní končím. Je tam nějaký problémek s BT vs. iGO. Resp pokud používáte PDA a navigaci jako já, tak to neflešujte nemá to smysl páč to nefunguje. Ikdyž třeba GPS Tuner v.5 běhá. A celková rachlost je fakt dost dobrá. Mněl jsem problém s tím že mi PDA docela tuhlo, ale po master resetu a instalaci SPB aplikací ne na SD kartu ale na ramlici, tak to běhá fakt solidně a bez zámrzu. Tak nevím. Možná někomu jiná navigace s touhle verzí půjde ale mně ne-e :( tak zatím se mnějte a budeme hledat dál crossbow :D

tak já už dál hledat nebudu. už jsem se nevrátil po fleši na 2003 SE kleklo mi to na 95% nevím proč, a refleš už mi znovu nejde ... takže papá :no:
Pjotr_ce4you (14)|31.5.2007 20:04
Ahoj Tak aby si tu nebol sam :))
ja som skusal tu .08 verziu a slape celkom pekne ale neriesi vsetky problemy spomalenie ked je vela dirty sectorov tam je vzdy aj ked da sa s tim zit a vzdy lepsie ako original od hp, dalej ten WM6 skin je nedokonaly je tam dost chyb v zobrazovani ale to su len detaily.
Inac mne IGO slape v pohode aj ked je pravda ze prve spustenie vyzeralo vseliako ale teraz slape v pohode, TomTom ties.
Inac tu mrtvolku mozes ozivit precitaj tento tread niekde je na to navod len uz napametam kde alebo skus google viem ze je na to nejaka utilita a cez kombinaciu tlacitok treba dostat pda do nejakeho modu.

//edit// tak po dlhsom pouzivani TomToma mozem konstatovat ze tato romka nie je vhodna, stale pada po nejakom case povedzme 15 az 30 min prevadzky bluetooth spojenie s GPS a jedine co pomoze je soft reset.
b-light (9)|31.5.2007 21:05
nevíte někdo jak a jestli opravdu mohu doma z cihly udělat funkční iPAK? :D nějak nemohu najít správné informace k oživení. USB mi sice pracuje, ale po chvíli to napíše error 606: USB timeout ... atd a vyfa...je mně to :( sakra práce, zrovna jsem jej dostal z dost drahé opravy a nechci ho posílat znovu :( za prvý nejsou, a za druhý budu vypadat jako d...l :? kdyby jste někdo mněl nápad tak předem díky.
Pjotr_ce4you (14)|31.5.2007 22:14
Na jednom fore vlastne tam od kial je aj ta nova romka je toto mozno pomoze

Simply put your hx4700 in bootloader mode by pressing ITASK+CONTACTS+RESET.
Then just open my tool, HX4700_BootLoader.exe and select an .nbf file.

Download link.
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

//edit// len to nerob pod win vista tam to nepojde
b-light (9)|3.6.2007 19:32
Pjotr, mnohokrát ti děkuji, iPAQ zase funguje. :)
TomasT_ce4you (55)|3.6.2007 22:07
Kluci,mate nekdo zkusenosti s 4Gb kartou.Koupil jsem si jednu,ale mam s ni problemy.At ji naformatuju jak chci,cili na FAT nabo FAT32,tak kdyz na ni nakopiruju data,tak v pocitaci vse v poradku.Jakmile ale zasunu kartu do pda, tak se mi rozbijou nektere adresare a napise mi chybu 13. Po vyjmuti karty a vlozeni do ctecky je v tech adresarich akorat bordel...Dost mne to mrzi,chtel jsem to na nejakou tu muziku nebo filmecek kdyz treba jedu nekam prac at se nenudim..

Neni to SDHC karta,je to obycejna SD.
Pjotr_ce4you (14)|3.6.2007 22:18
[QUOTE="b-light"]Pjotr, mnohokrát ti děkuji, iPAQ zase funguje. :)[/QUOTE]

Nemas za co
Inac myslim ze je nieco zle na tej rom .08 mne to ipaq ties nerozchodil ked som sa chcel vratit ku starej romke WM5.
Ale zistil som ze cez original downgrade na 2003 co bolo pri upgrade na wm5 ide ozivit mrtvolku v pohode a netreba ani ten boot loader :)
Pjotr_ce4you (14)|3.6.2007 22:24
....a skusal si tu kartu naformatovat priamo v pda?
cez nejaku utilitu, pocket mechanic alebo daco podobne?
Ja pouzivam 4gb od my data a este 4gb noname ale nikdy som taky problem nemal ale pocul som uz o problemoch s card readermi tak preventivne som tie karty vzdy formatoval priamo v pda a fungovali dobre aj v pc aj v ipaqu
TomasT_ce4you (55)|3.6.2007 22:42
Jo,formatoval jsem i v pda,i utilitou od HP,vsecko mozne...Dochazeji mi sily,nevim si s tim rady.Prokazatelne mi to rozbije vzdycky pda...Nemuze na to mit vliv delka nazvu souboru nebo neco takoveho?
pavel.m (28)|3.6.2007 23:00
Problém může být v typu karty, klasické SD fungují (jednu taky používám) novější formát, který se dnes většinou prodává, v hx4700 nefunguje (kvůli tomu jsem kartu před půl rokem měnil).
Pjotr_ce4you (14)|3.6.2007 23:32
...no to je ties pravda tie nove su SD HC a tie v starych zariadenioach co podporuju iba SD nefunguju
este co by si mohol vyskusat naformatovat v pda a nakopirovat vsetky subory cez pda na kartu, viem je to blbe lebo to bude trvat vecnost ale ked to bude fungovat v pda bez problemov tak potom je problem v card readeri ak nie tak je problem s kartou alebo v pda
tomik zachu_ce4you (34)|13.6.2007 15:49
Zkousel nekdo toto ... http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=311140&highlight=hx4700

Porad ale jen WM5...:-(

Zajimalo by me subjektivni srovnani s Calkelvzeeeho posledni betou, ktera se mi tez zda sviznejsi nez to nejaktualnejsi, co jsem nasel - 2.01.08 PV

Kdypak se asi objevi WM6.0, pokud vubec
Pjotr_ce4you (14)|13.6.2007 23:34
Pisal som to par prispevkov vyssie ta romka 2.01.08 PV je ta co ja oznacujem v prispevkoch iba .08 takze aby som to zhrnul:
mne na nej pada Tomtom a igo ties ma trocha problemy v podstate pada komunikaciia bluetooth s gps snimacom a pritom sa vsetko tvari ze funguje ziadne chybove hlasenia.
Rychlost oproti Calkelvzeeeho romke rozdiel asi ziadny, je na tom rovnako a hlavne na nej tomtom slape sice ties padne obcas :) ale nie az tak casto.
tomik zachu_ce4you (34)|14.6.2007 00:02
Vim, ze je jeste velmi brzo nejak podrobneji hodnotit, ale pokud mate cas a trpelivost, zkuste tu z toho odkazu co jsem tu daval. Nestihl jsem to nijak zvlast testovat, dnes jsem ji tam nahral, ale jen rychlost nabehnuti po resetu...nejmene dvojnasobna a to v porovnani s kteroukoliv ROM a ze jsem je zkousel uplne vsechny. Az jsem uz uplne unaven a roztrpcen hledanim te prave. Druha nejlepsi je ta posledni beta od Calkelvzeeho, ale tohle vypada jako bomba. No uvidime, Tomtom tam chodi urcite. Uprimne receno si myslim, ze to musi byt problem v cihle, protoze ja s Tomtomem nemel problemy s kteroukoliv ROMkou. Dal pouzivam Dynavix a ten take v pohode. Ta nova verze je dost nestabilni, ale to pricitam moucham po vydani neb se to chova velmi podobne na ruznych ROM. No snad jsem ted konecne nasel tu pravou, ale uvidime. Jak rikam, po resetu ma clovek pocit, ze tam snad je jen pulka WinCE, protoze to nabehne jak ze Sleep rezimu ci co:-)
tomik zachu_ce4you (34)|14.6.2007 00:05
Jeste jedna poznamka...Je trosicku jina, rekl bych ze to neni uprava stavajici ROMky, ale import z nejakeho jineho modelu:-) Kazdopadne dokud to funguje, je mi to jedno
jsarson (11)|15.6.2007 12:54
Taky jsem vyzkousel tuto neaktualnejsi verzi ROM, funguje super, start je opravdu skoro bleskovy. Akorat mam problem, ze nevidim v horni liste ikony pro nastaveni hlasitosti a ikonu pro data. Mate nekdo podobny problem? Je to uz hned po flashy...
tomik zachu_ce4you (34)|15.6.2007 12:55
Zkus to flashnout jeste jednou, ja to mel v poradku
kopacek (466)|17.6.2007 21:04
Tak jsem také flashnul ROMku z odkazu od Tomíka Zachů. Jelikož na hx-ku používám pouze navigační programy a zápasím tak o každý MB paměti pro programy, tak jsem použil verzi Lite. Ta sice nemá Office programy, ale po HR měla cihla 40 MB paměti pro programy!!! :D Po nainstalování všeho potřebného a SR mám volných 38 MB! :yes: To je prostě nádhera!!!
Jediným zádrhelem je fakt, že po této ROMce dojde ke změně ID zařízení. Je to poprvé, co jsem se s tímto problémem setkal, zatím všechny ostatní ROMky ID nezměnily. Týká se to jenom některých programů. - Např. Smartmaps zobrazují původní kód zařízení (ale musel jsem znovu opět registrovat všechny mapy), ale Navigon zobrazuje úplně jiný kód a budu si tak muset dopisovat s Navigonem a ukecat je na nový aktivační kód.
Jinak vše ostatní funguje, rychlost je skvělá.
tomik zachu_ce4you (34)|18.6.2007 00:21
Jeden komentar - jsou tam tri verze - Original, Lite a Full. Ja mam original, spokojenost az na jednu docela zasadni vec. Odstranil v teto verzi NavPoint a nefunguje vubec D-PAD:-( V ostatnich verzich je to pry OK. Premyslim, jestli by jen zkopirovani exace nestacilo, nemohl by mi ho nekdo poskytnout, abych nemusel znovu flashovat?
Pjotr_ce4you (14)|19.6.2007 14:59
....no to bude problem, by som ti tie subory aj poslal, ale nejako mi ich nexe dovolit skopirovat z PDA ...nepovolena operacia ci co...
inac mam ties tu original pred tym som skusil tu full a zatial som nemal nic rychlejsie a dokonca aj tomtom je velmi stabilny akurat spomalenie tam je ked je vela dirty sectorov tak na chvilu to spomali a je to citit ale trva to len kratko a da sa s tym pracovat.
A to mam nainstalovane kde co vatsina v rom nieco na karte a bez uprav ci kdeakych presmerovani na SD kartu takze pohoda som celkom spokojny....

PS: vo verzii full nezobrazuje spravne ikonky v hornej liste.
tomik zachu_ce4you (34)|19.6.2007 15:10
Co se da delat:-( Premyslim, ze zkusim tu Lite verzi. Excel, Word ani Powerpoint jsem snad na PDA jeste nepouzil a predpokladam, ze mi bude stacit ClearVue nebo neco podobneho(vi nekdo o necem?). Na druhou stranu ten nefunkcni touchpad mi docela vadi a radeji obetuji Excel apod. nez touchpad. Jinak ale absolutni spokojenost
MichalJ_ce4you (21)|23.6.2007 10:26
Zkuste novejsi verze "by Kozhura". Verze original uz navipoint obsahuje.:)
Petr89 (152)|23.6.2007 11:53
Nemáte někdo tu verzi original, u který nefunguje touchpad? Mě by se docela šikla, protože se mi touchpad zbláznil, a nechce se mi kupovat novej, tak bych ho aspoň odpojil...... :D
MichalJ_ce4you (21)|26.6.2007 11:24
Je k dispozici nova verze ROM by Kozhura. Je to "original". Lite zustava puvodni, FULL autor stahl z nabidky :))
Shadow74 (117)|19.7.2007 15:21
Do threadu hx4700 WM5 - patch pro filesys jsem pridal novou verzi patche pro filesys, kterou jsem kdysi udelal (mam WM5 - 2.01.05). Bohuzel jsem byl dlouho mimo a koukal jsem, ze od te doby jsou dalsi ROM pro hx4700 a to i nejake upravene.
Chtel jsem se zeptat zda problem s filesysem stale pretrvava nebo je v novych ROM nejaka zmena jeho chovani? Nevim jestli patch ted vubec nekomu k necemu bude. Nicmene budu moc rad, kdyz mi do toho threadu napisete jak vam patch pracuje, pripadne jestli pomaha i v novejsich/upravenych verzich ROM.

Dekuji
scruffy_ce4you (3)|24.7.2007 13:55
Ahoj lidi, Mam uplně tu poslední verzi od Cala, myslim ze Beta C. je super akorat mi pise stale ze gwes provedl neplatnou operaci kdyz dam neodesilat tak se to tam objevi celkem nekolikrat za sebou. dalo by se to nejak opravit? stava se to nekomu?

dalsi vec jak to mate pomale? kliknete a cekate 2-5 vterin nez se neco stane? nekdy i 10s
Shadow74 (117)|26.7.2007 12:36
Muzete me nekdo napsat, jestli je v novych verzich ROM (vyssi nez 2.01.05), stale problem s filesysem. A pokud ne, tak jak je vyreseny. Diky
jarsou (108)|27.7.2007 07:19
Ahoj Shady, já neměl zatím odvahu do nové ROM jít a teď jsem rád, protože s pomocí tvého Patche si nyní sám rozhoduji, kdy dovolím Filesysu běžet a tím efektivně pracovat. Myslím si však, že, pokud by se úplně vypnul, tak by bylo jen otázkou času, kdy paměť padne. Takže díky moc.
Petr89 (152)|29.7.2007 20:35
Zdravím, nějak mi začala blbnout romka, mám tam WM5 od kozhury (build 15706.3.5.2 Original by ...) Není to to nejnovější... Chci si tam dát tu u který nefunguje touchpad, ale nejde mi to přefleshnout.. Když to udělám tak že si stahnu romku 2003SE a dam že souhlasám, objeví se mi ta tabula, že se to bude updatovat z "?" na 1.10.08, tak dám Update, a vyjede mi hláška "hp RUU detected that different iPAQ was connected with USB... :( Četl jsem tu že to jde i přes nějakej bootloader, ale nevím jak na to, v pda se do něj neumím dostat..
pavel.m (28)|29.7.2007 23:12
Zkus hledat v tomhle článku:
http://www.pocketpcmag.com/blogs/index.php?blog=3&cat=96
měl jsem podobný problém, taky mně nešlo flashnout ROMku ale s Bootloaderem to šlo jak po másle. Pokud vím, tak Bootloader funguje pod WinXP, ne pod Vistou.
MichalJ_ce4you (21)|30.7.2007 07:13
Me se pri techto problemech osvedcilo prevedeni PDA do bootloader rezimu. Zkratka: Contacts + iTask + Reset a naskoci nepodsvicena obrazovka s logem HP a nadpisem SERIAL, potom dam PDA do kolibky a SERIAL se zmeni na USB. Potom staci sputit original flash utilitu od HP a melo by to bezet
Vlastislav Šťastný (275)|30.7.2007 14:59
Zdravím, už dlouho pročítám tuhle diskuzi a odhodlal jsem se také vyzkoušet WM 5. Můžete mi někdo dát link na ROOMku, o které si myslíte, že stojí za pokus? Mockrát dík.
Burton (2)|1.8.2007 19:21
Tak ja se k tomu vcera taky odhodlal. Zprvu sem absolutne nevedel jak na to, procetl sem spousty diskusi i na zahr. forech, uz sem myslel ze me nic nezaskoci:-) Zacal sem upgradovat z WM2003 na WM5, a hned zpocatku mi to spadlo a zustala jen bila obrazovka ve flash modu. Po opetovnych pokusech to hlasilo stale chybu. Verte tomu, ze pod Vistama to vazne nefunguje! :-( Tak sem nabootoval do Win XP a svete div se, najednou mi spadl kamen ze srdce. Upgradoval sem tam ROM WM5 ver.2.01.05 (AKU 3.5.2 for HP4700 by kozhura - date 24.6.2007) Zpocatku se mi to nechtelo jeste nahodit, ale za par minut to najelo. Zdalo se mi to ale nejake pomale. Hodne zdaru kdo se k tomu jeste chysta
Vlastislav Šťastný (275)|3.8.2007 20:31
Tak už mám taky WM 5, je to ta verze 2.01.08 s odkazem na předchozích stránkách. Zpočátku jsem byl nadšený, pak ale přišlo to zpomalování až zmrtvení iPAQa. Nevím, ještě to budu pozorovat, možná se budu muset vrátit zpět. Byla by to ale škoda.
Janci (19)|9.8.2007 09:08
Teraz vysla Ruska verzia ROM AKU 3.5.2 for HP 4700 by kozhura,
ja som stale neupgradol,ide Vam tá AKU 3.5.2 for 4700 Standard Build 24-06-07 ENG v pohode ci mam este cakat.
Chcel by som na today hodit SPB MShell a do zalozky pocket+,
ci sa zabavat s Breeze.
Co vam chodi lepsie.Progarmy na Today davate na kartu?
JP_ce4you (215)|16.8.2007 10:52
Kdo má chuť, tak si může zkusit novou ROMku pro hx4700.
Včera byla zveřejněna anglická verze AKU 3.5.2 for HP 4700 by kozhura - nový build 15.8.2007 !
Detaily ZDE
.....................
Changes:
1.Introduced working NET Framewprk SP2
2.Added AD2P FIX by -QwertY-
3.Added LNK FIX (the sorcouts dont lost when WiFi is on)
4.I`ve cleaned registry
5.Deleted MSN libuaries(Because they dont work)
......................
Janci (19)|21.8.2007 08:27
Niekde som cital ze s touto ROM nefunguje korektne IGO2006.
Mate to niekto odskusane?
Jonekcz (11)|22.8.2007 13:49
S touto ROM mam nainstalovano IGO 2006 plus a zatim jsem nezaznamenal zadne problemy.