Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TT a soubory POSTAL

MilanSu (823)|22.3.2006 21:35
Nevite nekdo k cemu jsou soubory GREAT BRITAIN.postal (a dalsi) na CD v adresari ZIP. Zatim jsem je nepotreboval, ale zajimalo by mne to, kdyz je nakopiruji do slozky s mapou v podstate nevidim zadnou zmenu.
Mate s tim nekdo nejake zkusenosti ?
Pavlucha (1496)|22.3.2006 21:51
Nejsou to britske smerovacky?
MilanSu (823)|22.3.2006 21:59
No to vim, jsou, ale jaky maji pro mne vyznam v navigaci. Protoze at tam jsou nebo ne, nevidim v tom zadny rozdil. Muj dotaz taky znel "K CEMU JSOU DOBRE", alespon tak jsem to myslel
beecher (9270)|23.3.2006 00:24
Celkem jednoduche, TT umi v UK navigovat na PSC... ;)
Oni tam totiz maji v UK nejaky presnejsi system PSC nez u nas (jedno PSC je velmi mala oblast), takze tam clovek pobliz mista, kam mam jet, dojede i pres to PSC...

Treba pro NW1 1BU mi vyhledavac Royal Post vyplivnul 6 firem, z nich 4 sidli na 183 Eversholt street, London, jedna na 163 Eversholt street, London a jedna na 203 Eversholt street, London.

Tj. receno, pokud tam budou, tak da TT na vyber, jestli chcete navigovat na ulici nebo na PSC.
MilanSu (823)|23.3.2006 00:55
No PSC v GB celkem chapu, uz tam mam syna 1,5 roku, ale jak pouziji soubor POSTAL v TT. Pokud dam navigovat na PSC, hleda mi to pouze podle prvnich mist, dle tveho prikladu NW1 - london ale co to 1BU.
Cili mne spis zajima, jak v TT najdu NW1 1BU ??????
V podstate at tam mam ve slozce s mapou soubor postal nebo ne, stejne pri vyhledavani (adresa nebo PSC) akceptuje jenom NW1. K cemu tedy soubor POSTAL slouzi, ci jak a kam ho dat aby slouzil ???
beecher (9270)|23.3.2006 01:01
A kdyz se tam zada to NW1, tak pak pokracovat natvrdo 1BU bez mezery nejde?

IMHO Ten soubor .postal bude seznam PSC se zaznamenanymi souradnicemi.
MilanSu (823)|23.3.2006 01:08
No tusim, ze to bude soubor se souradnicemi PSC, ale jak ho pouzit v TT (kdyz ho k nemu dodavaji, tak by mel mit nejaky vyznam)
Zadani NW11BU vyhleda NW11 London ....
EDIT:
Clovek je ze svy podstaty "liny":D , nasel jsem odpoved na foru tomtom.com. Uvadim to zde proto, ze by se to mohlo nekomu hodit. PSC v podstate v UK urcuje (podle mne) ulici, pripadne jeji cast.
Pouziti souboru POSTAL, pro hledani podle plneho PSC je nasledujici:
1. Vytvorte v MAIN MEMORY, ve slozce MY DOCUMENTS slozku ZIP
2. Do ni nakopirujte Great_Britain.POSTAL
3. Spustte TT a vyberte mapu Great Britain. Pri navigaci (hledani) podle PSC lze pouzit "full postcode", zadavejte bez mezery (tedy treba SO208GA).
4. Tim se dostanete do ulice (casti ulice, pripadne mista urcene PSC) a dohledate dle cisla orientacniho ....
beecher (9270)|23.3.2006 01:23
Njo, tak podle tohoto by to melo umoznovat prave tu navigaci na kompletni PSC. Co jsem z toho pochopil, by mel byt ten adresar "zip" v rootu karty a v nem ten soubor. Podminkou je samozrejme UK mapa... ;)

EDIT MilanSu : Potvrzuji funkcnost dle Beecherova odkazu a meho navodu v predchozim prispevku.
Timto zamykam diskusi, protoze si myslim, ze problem je vyresen, pokud budete mit potrebu zaslete SZ