Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dlink DBT-900AP

VoDo (87)|21.3.2006 20:11
Pořídil jsem si toto zařízení recenzované na těchto stránkách.
Spároval jsem acer n311 s d-linkem, vybral connect to network, d-link se přidal a připojil. Když otevřu prohlížeč vyskočí na mě hlaška cannot connect with current connection.... zmáčknu settings, ale nevim co tam mam kde nastavit pro úspěšné připojení k internetu, poraďte jak na to.
Když se kouknu do Bluetooth Connection Status d-link je připojen..
Sent 5KB Received 198KB a pomalinku toto číslo vzrůstá.
netron (129)|22.3.2006 10:30
Mas v sieti pusteny dhcp server alebo rucne nastavene ip dresy? Co keby si apon napisal ako si pripojeny do netu?

Polda mojich skusenosti s tymto ap, nemas pridelene (nastavene) ip adresy.
VoDo (87)|22.3.2006 12:00
Internet mam chello light, IP přidělovanou serverem. Zkoušel jsem to i u mamky, ta má chello easy taky bez pevny IP. Výsledek stejnej. Pda se tváří jako připojený, ale data nejdou.
netron (129)|22.3.2006 16:18
skus trocha viac popisat ako to mas zapojene (modem/ router) a kde mas pripojene bt apcko.

Mam to zapojene podla nasledujuceho obrazka, som priojeny cez adsl. U teba by to malofungovat podobne, len na miesto adsl modemu budes modem alebo router pre chello.
netron (129)|22.3.2006 16:20
tu je to moje zapojenie, ktore chyba v predchadzajucom prispevku.
00133695_untitled_REpj.jpg
VoDo (87)|22.3.2006 17:54
Zapojený to mam úplně stejně
Modem od chella>kabel do switche, ze switche kabel do compu a kabel do dlinku, zkoušel jsem samozřejmě připojit dlink přímo do modemu-výsledek stejný.
VoDo (87)|23.3.2006 20:46
njn jsem lama, problém je samozřejmě mezi klávesnicí a židlí... nemam povoleny víc než jednu MAC, takže už jsem objednal router :D