Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

podporuje TomTom MDA Compact II???

SpeedyTuning (240)|18.3.2006 03:08
nejak nejsem schopny jej rozjet, pokazde po nainstalovani mapy se mi sekne. Jakoby zamrzne, tak se chci zeptat zda li tomtom vubec podporuje qteka 110- neboli comapcta II od MDA
ipf (2136)|18.3.2006 08:24
Je hloupé to psát právě sem, ale na MDA VARIO jsem legáně zakoupený TomTom nenainstaloval. Instalace proběhla, ale aktivace nešla provést, a to ani přímo přes GPRS ani registrace přes internet a následné zadání vygenerování kódu. Kde je problém netuším.
Kolega, co vlastní tuto kombinaci, psal na hot-line TomToma, výsledek neznám.
Na MDA COMPACT I TTN fungoval bez problémů. Příčina může být ve WM5 a v úpravách, které si nechal T-Mobile udělat.
SpeedyTuning (240)|18.3.2006 08:55
tak to pozor, to vypada hodne spatne, tomtom je jedina vec , kvuli ktere jsem si compacta II poridil :´(
Surgical (2364)|18.3.2006 10:36
Zkontroluj si, zda mas v PDA vytvorenu slozku \\My Documents\TomTom\ a v ni soubor CurrentMap.dat....

Ad ipf...Porad se nemohu zbavit dojmu, ze popisujes situaci, kdy jsi TomToma koupil, nainstaloval a aktivoval na Compactu a pak nasledne se ho pokousis nainstalovat a aktivovat na Variu...
ipf (2136)|18.3.2006 10:59
[QUOTE="Surgical"]...Ad ipf...Porad se nemohu zbavit dojmu, ze popisujes situaci, kdy jsi TomToma koupil, nainstaloval a aktivoval na Compactu a pak nasledne se ho pokousis nainstalovat a aktivovat na Variu...[/QUOTE]

Ne-e, jsi vedle. Já mám TTN na QTEKu.
Ale jeden klient si koupil od T-Mobile VARIO a koupil si i TTN. Já jsem byl jen požádán o jeho instalaci. Instalace proběhla, ale registrace přímo ze spuštěného VARIa se nezdařila. Zkoušeli jsme zaregistrovat soft přímo na stránkách TomToma, tak se registrace podařila, ale vygenerovaný kód VARIO neakceptovalo.
Doporučil jsem mu návštěvu obchodu, kde mu TTN prodali (kartička s kódem nemusela být v pořádku) anebo se obrátit na ttn.com. Výsledek neznám, byly jarní prázdniny a teď jsem zavalen prací, takže momentálně cokoliv nesouvisí s daněma vypouštím.
SpeedyTuning (240)|18.3.2006 11:12
tak uz jsem to rozchodil :)

navod jsem radsi sepsal na web
Surgical (2364)|18.3.2006 11:37
:)) Na ktery web? :cool:
SpeedyTuning (240)|18.3.2006 11:48
zobrazujou se ti podpisy? pokud nevis porad na kterej tak napis mail nebo na icq 114625013