Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Slovnik na WM5 - Universal ...

zedino_ce4you (63)|16.3.2006 22:43
pls aky slovnik sa da nainstalovat na universala, mam este stary Lingea lexikon, kt. mi vpoho fachal na MDA III ale teraz ho neviem zinstalit na universala, hlasi mi ze instalacia neprebehla uspesne, je prob v Uni alebo WM5 alebo Lingea? Inak je vcelku pohodovy a velmi mi vyhovoval nakopal by som ich ze posledna verzia je 2002, tak doporucte co namiesto s minimalne takou slovnou zasobou alebo ako rozchodit Lingea Lex 2002 na MDA Pro
Miloš Strouhal (3997)|16.3.2006 22:45
Lingea Lexicon na Universalu pouzivam, anglictinu (7M) a nemcinu (3M), a vse mi bezi zcela bez problemu. Nikdy jsem nemel zadny problem ani pri instalaci.
zedino_ce4you (63)|17.3.2006 00:00
instaloval si to standardne? ja to chcem komplet na sd a pri tom mi to vypisalo chybu kurna
dyndy (159)|17.3.2006 08:20
Taky pouzivam ang. Lingea 7MB a instaluji ho CABem.Nemam problem.
Miloš Strouhal (3997)|17.3.2006 09:54
Ano, instaluji to standartne na SD kartu, naprosto bez problemu.
zedino_ce4you (63)|19.3.2006 09:22
asi som magor, dnes sa mi to podarilo uplne vpohode a funkcne nainstalovat :(, no ale hlavne ze uz mi to ide, teda Lingea
valdo_ce4you (182)|19.3.2006 14:53
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Lingea Lexicon na Universalu pouzivam, anglictinu (7M) a nemcinu (3M), a vse mi bezi zcela bez problemu. Nikdy jsem nemel zadny problem ani pri instalaci.[/QUOTE]

Prosim Vas, hodili by ste mi link?

Dik :cool:
duffioso (537)|19.3.2006 16:33
Pokud je to pokus o zaslani linku na ne zrovna legal soft,tak bohuzel!!!Soft je placen a warez tu nema co delat!Pokud je to prosba o zaslani ofic linku na stranky lingei,tak to sice nechapu,ale dam to sem:?: http://www.lingea.cz/cz/default.asp
Priste google.com
valdo_ce4you (182)|19.3.2006 16:57
hmm, samozrejme ze uvedenu stranku poznam, ale ani po zadani stojich udajov mi link na soft neposkytla. :(
... ale dik za reakciu
Kasei (89)|19.3.2006 17:34
[QUOTE="duffioso"]Pokud je to pokus o zaslani linku na ne zrovna legal soft,tak bohuzel!!!Soft je placen a warez tu nema co delat!Pokud je to prosba o zaslani ofic linku na stranky lingei,tak to sice nechapu,ale dam to sem:?: http://www.lingea.cz/cz/default.asp
Priste google.com[/QUOTE]
opravdu inteligentni a vstricna reakce

Co to má být?Je to příspěvek k diskuzi?duffioso
Kasei (89)|19.3.2006 18:06
Tohle je kritika neadekvatni reakce - proste se uz musim ozvat, fakt me to stve...
To same plati o editaci cizich prispevku - velice dekuji, jak slechetne...


Mimochodem ta instalace je dost podivna - prave jsem to zkousel - nejdrive naistaluje vlastni SW, pak se pokusi vlastni zasobu - nahraje CAB na kartu a nahlasi chybu... pak tedy staci spustit jen ten CAB a vse pak funguje...