Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ATEKsoft CoolCamera

djkmito (30)|27.2.2007 19:07
[QUOTE="vesi"]A nemůže být problém v tom, že mám CoolCameru nainstalovanou na kartě? Zkoušel jsem češšštinu instalovat několikrát, ale fakt nic :( [/QUOTE]

no tomu ver ze je to tym... staci ze ten subor language.(uz neviem co) a hodis to do zlozky v karte a das prepisat.



...A neviete mi dakto poradit preco ked spustim tento softik tak mi da len tento obrazok a nic viac?
neda sa ani video ani webcam??? ako to nastavit?
pleazeee help me!!!
00201546_70227-184931_DWad.jpg
net.mefisto (6)|23.11.2007 18:33
[QUOTE="vesi"]A nemůže být problém v tom, že mám CoolCameru nainstalovanou na kartě? Zkoušel jsem češšštinu instalovat několikrát, ale fakt nic :( [/QUOTE]
- Po instalaci CoolCamery na kartu se tato nainstaluje do adresare a..\Program Files\CoolCamera
- Po instalaci cestiny pro CoolCameru na kartu se tato nainstaluje do ..\program Files\Ateksoft CoolCamera
tento adresar obsahuje jen jeden soubor language.txt, tak jej staci prekopirovat do adresare programu a to ..\Program Files\CoolCamera kde prepises puvodni soubor... a to je vse :)
net.mefisto (6)|23.11.2007 18:44
[QUOTE="milan.smart"]Kyž jsem měl MDA Compact, Cool Camera fungovala krásně a i na kartu ukládala video s dostačujícím FPS. Teď mám Mio A701 a ne jenom že nejdřív nešla vubec a teď ta poslední beta má uplně otočený obraz (to co ma být vlevo je v pravo a naopak) ale video na akrtu jde asi tak 3-4 FPS. Takže je to bohužel zatím nepoužitelný :([/QUOTE]

to mas celkem pravdu staci si ten obraz prehodit na normalni zobrazeni ...trosku mi to take trvalo nez jsem na to prisel, ale nasel :D

pokud po instalaci budes mit obraz otoceny vzhuru nohama...

1. klikni v pravem dolnim rohu na zelene rozliseni obrazu
2. v menu zvol SETTINGS (NASTAVENI)
3. zvol ADVANCED SETTINGS
4. zvol ROTATION (ROTACE)
5. a zde to nastav na 180

obraz by mel byt v poradku

...pri vyberu v menu musis pouzit tlacitko OK, stylusem mi to neslo (mam MDA compact III bez klavesnice)
milan.smart (268)|23.11.2007 19:35
už je to docela dlouho, když jsem to psal.. u te předešlé verze to fakt nešlo, ale jak píšeš, v té poslední betě to šlo nastavit.. ovšem aby fungovalo to video jako na MDAc to se mi nepovedlo nikdy. teď uý Mio nemám, koupil jsem si SE P1i a nelituju, je to slušnej telefon :)
Mashe (622)|18.12.2007 12:51
[QUOTE="Mashe"]vysla nova verze 2.0 (zatim jse nezkousel, ale brzo asi mrknu)

http://www.ateksoft.com/
WebCamera Plus 2.0 (2007.12.17)
- New devices supported.
- Microphone features include.
- Windows Mobile 6.0 supported.
--------------------------------------------------------------------
Now you can use "WebCamera Plus Audio" microphone in Skype (v3.5 and higher), Windows Live Messager, Virtual Dub, Windows Movie Maker and etc.

Also:
- Some new Windows Mobile 6.0 devices supported.
STAHNOUT ZDE
[/QUOTE]

EDIT:
nainstaloval jsem, zapl SKYPE, dal Nastaveni, a ve videu jsem nastavil WEBCAMERA PLUS
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
mistm (477)|18.12.2007 23:26
je to tak, ze kdyz pdacko ma fotak, tak to prenasi obraz do PC?
Mashe (622)|18.12.2007 23:30
[QUOTE="Mist"]je to tak, ze kdyz pdacko ma fotak, tak to prenasi obraz do PC?[/QUOTE]

jo
B!mb0 (20)|25.12.2007 14:24
jak vam ta kamera nahrava zvuk ? me to udela nadherny video ale zvuk stoji za... vlastne za nic... to je celkem vada na krase..
Mashe (622)|25.12.2007 22:05
[QUOTE="B!mb0"]jak vam ta kamera nahrava zvuk ? me to udela nadherny video ale zvuk stoji za... vlastne za nic... to je celkem vada na krase..[/QUOTE]

hmm nezkousel jsem pac mam neco zabudovaneho v notasu, ale testnu .. mimochodem testoval nekdo ze cihla bez problemu funguje soucasne jako webca a modem?

dik
Whippy (206)|23.1.2008 10:45
Funguje nekomu CoolCamera na Kaiserovi? me problikne na vterinu uvodni obrazovka a potom to spadne...
Mashe (622)|23.1.2008 17:08
[QUOTE="Whippy"]Funguje nekomu CoolCamera na Kaiserovi? me problikne na vterinu uvodni obrazovka a potom to spadne...[/QUOTE]

rekl bych ze to bude tim ze nemas plnou verzy .. u te sharaware je asi 1-5s a pak se zrusi (nejsem si jisty casem) ale ja to zkousel a slo to OK (kdyz pominu ten limit)
Whippy (206)|23.1.2008 17:11
Sem myslel ze bude alespon nejaka demoverze.
A zlepsi se nejak nahravani videa s touto aplikaci? u kaisera mam vsecko video hodne rozmazane...