Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zapojení baterií u A620BT

Any_ce4you (23)|2.3.2006 11:02
Synek má asuse 620BT a odchází baterie. Když jsem ho rozebral, tak jsem zjistil, že výstup z baterie je veden 6ti vodiči. /+-/a pak asi nějaké teplotní čidlo a další dráty nevím. 2 dny hledám nějakou nápomoc na netu a bezvýsledně. Tak se ptám, jestli by někdo o tomto zapojení nevěděl. Chci koupit nový článek, ale nechci v servisu platit nekřesťanské prachy. Dík
B@st@rRRd (297)|2.3.2006 11:09
přesměruji tě na forum o asusech..hier

tam ti určitě porádí jsou tam jen asusáři;)
beecher (9270)|2.3.2006 12:23
Diskuze presunuta a zmenen nadpis.
j333x (21)|28.3.2006 09:26
no jak zapojit baterii sice neporadim - ale jelikoz mi taky dochazi, tak bych se chtel zeptat kde a za kolik mi ji vymeni za novou (sorry, na googlu jsem pruzkum jeste nedelal :) (praha)

dik
kulich_ce4you (0)|28.3.2006 12:00
Taky mam A620BT a baterka uz neda ani hodinu:-( Mate prosim nekdo nejakou zkusenost s vymenou. Zvladnu si to vymenit sam? Hledal jsem na netu, ale nahradni baterka neni jednoduse k sehnani. Nasel jsem tuhle http://www.cameronsino.net/pda/battery/Asus/a620-big.JPG, ale nevim, kde koupit u nas.

Predem diky za info, Kulich
xsi (31)|28.3.2006 15:48
Slyšel jsem že na sil.cz jí vymění za nějakých 1700 Kč i s prací, ale osobní zkušenost s tím nemám.
kulich_ce4you (0)|19.4.2006 17:22
Tak po mnoha neuspesnych dotazech jinde je tedy asi jedine misto v CR, kde lze koupit novou baterku do MyPal A620BT skutecne SIL (www.sil.cz). Vcera jsem ji tam v Ostrave koupil za 990 Kč (bez DPH), coz je za takovy maly platek baterie dost, ale hned je to jine kafe s vydrzi. Baterku jsem si v pohode vymenil sam. Sice je tam docela dobre prilepena, ale s trouchou trpelivosti uz jsem mel za 15 min v PDA novy kousek.

P.S. Pred vymenou baterie si samozrejme nezapomente udelat aktualni zalohu. Ja blbec, cely nateseny, jsem samozrejme zapomnel, takze po spusteni jsem byl po HR... :-) Starsi zaloha me zachranila...

Cao, Kulich