Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nováček s ACER n311

toroa (2)|2.3.2006 07:21
Ahoj vsem,

stal jsem se majitelem Acer N311 a je to moje prvni PDA. MOc porsim, nenajde se tu nejaka spriznena duse ktera mi poradi s nastavenim a taky kde sezenu nejaky ebok reader pro MWIN 5...

Moc diky. TOM
Zdenek Malinsky (9781)|2.3.2006 07:40
Nebuď pohodlný a trošku si s tím pohraj, ať víš, kde co je a co která funkce nebo utilitka či prográmek umí.
Doporučuji prostudovat na titulní straně tohoto webu rubriku Začínáte? Čtěte! Většina nastavení je tam, ostatní musíš dle vlastní potřeby.

Co na tom chceš vůbec všechno nastavovat?
toroa (2)|2.3.2006 07:46
No samozrejme nejdem zhnily hledat ale ptam se spis na programy. Jezdim delsi streku do prace a z prace a tak bych chtel neco co umi zobrazit e-knihy a treba nejaky odkaz na nejake ceske knizky, zatim jsem nic nenasel a tak se ptam zda ma nekdo nejake zkusenosti.
beecher (9270)|2.3.2006 08:39
Na e-knihy tady mame vlastni kateogrii diskuze... Kde najdes jak programy tak odkazy na stranky s e-knihami.
XBC (52)|2.3.2006 08:45
Já jsem nejvíc e-knih našel na www.palmknihy.cz a je tam taky návod jak číst a taky čeština do programu. Zdravím tě a přeju hodně ůspěchů v bádání, jinak jsem taky na začátku.
Tom311 (1)|7.4.2006 18:53
Informace pro nováčka: co udělat, aby PDA vidělo a přenášelo soubory přes WiFi na PC ??? (WM5)

Asi nemám štěstí, ale za celé odpoledne jsem nenalezl na webu jasnou odpověď.

Díky