Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDAII + kabelová GPS => konec komunikace, pomóóc prosím ...

jiri.cech (151)|27.2.2006 20:14
Ahoj.
Po cca tříměsíčním využívání MDAII i jako GPS navigace v autě mi nějak přestala jít komunikace mezi kabelovou GPS NAVILOCK a MDAII.
Používám TOMTOM-a, který se pojednou tváří, jako by vůbec GPS na COM portu neviděl.
Zkoušel jsem i HW reset + novou instalaci OS, test komunikace i v jiném programu, stejný výsledek.
Pomalu nabývám dojmu, že cosi odešlo - nevím ale co a už vůbec ne proč ... ? :(
Na GPS bliká kotrolka signalizující běžnou činnost, MDAII jinak funguje také zcela bez problémů.

Moje dotazy -
1/ Stalo se vám to někomu také ? Netušíte co by to mohlo být ?
2/ Najde se nějaká dobrá duše, nejlépe z Prahy, mající obdobnou kabelovou GPS a MDAII za kterou bych mohl přijel a otestovat kde je chyba ?
3/ Jaký by měl být správný postup připojování a odpojování GPS - připojit, pak zapnout či naopak ?

Díky předem. Zoufalý Jirka.
jiri.cech (151)|28.2.2006 22:10
Fakt by jste mi někdo nemohl vyzkoušet kabelovou GPS ?
Nebo zkusit své MDA II s mojí GPS ?
Jinak nevím jak zjistit kde je zakopaný pes ... pleeeease :(
johnconnor (45)|24.3.2006 17:49
Ja mam kabelovou GPS spolu s PDA ASUS 620BT, GPS klidne pujcim, jen budou problemem kabely, myslim.
Akorat jsem z jizni moravy, Brno.
Surgical (2364)|24.3.2006 18:07
Nelze to kabelovou GPS vyzkouset treba s notebookem? Vetsina problemu stejne byva v systemovem konektoru PDAcka a konkretne MDAII se proslavilo jeho choulostivosti...
johnconnor (45)|24.3.2006 18:15
ona ta moje GPS ma PS2 konektor, resp. je zapojena zapalovac - naka krabicka, jeden drat k gps, druhej drat na Ps2 konektor a sup do PDA. Takze fakt netusim, jak to napojit na PC
jiri.cech (151)|24.3.2006 19:49
Díky moc za snahu, už vím že je vadná GPS.
Je na reklamaci a já bloudím ... :o)